local-stats-pixel

16 kaimiņu veidi, kas ir sastopami katrā daudzdzīvokļu namā36

 506  0

Ja tu kaut reizi savā dzīvē esi dzīvojis daudzdzīvokļu namā, tad tu zini, ka no kaimiņiem izvairīties nav iespējams - pat ne savā dzīvoklī.

Tā nu ir sagadījies, ka ir tieši 16 kaimiņu veidi, protams, ir vēl tas septiņpadsmitais, kurš vispār pārvietojas kā rēgs - neviens viņu neredz, neviens viņu nedzird, bet viņš tur ir. Un tas, iespējams, ir vislabākais kaimiņa tips pasaulē.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 36

0/2000

Kaimiņš «Radiatoru dauzītājs ta mana ome ir ta darijusi pat tad ja troksnis ir ara pat tad kad kaimins aizsit masinai durvis skali..

 0  0 atbildēt

😄 😄 😄 Saņa, verņi sotku!!!

 0  0 atbildēt

Mani nebesī neviens, jo esmu dzimis komunalkā. 3,5 istabās dzīvoja brīžiem 11 cilvēki. Pilnīgi pie kājas, ko dara mani kaimiņi tagad un citos dzīvokļos, kuros esmu dzīvojis. Viņi neko tāāādu nespēj, ko spēja manējie soseģi bērnībā.

Man ir bijuši visas sugas un t.s. pilnā spektra kaimiņi. Šeit nav pieminēti narkomāni un viņu slīdošo/aurojošo ēnu biedri, zemlīmeņa odekolonu dzērāji, bijušie cietumnieki, kas iet un nāk pa tumsiņu, prostitūtas, kas pieņem kundes mājās, apmātie kāpņu telpās kakātāji. Tantes pagalmā bija paklīdušas citur, jo pie mūsu parādes durvīm NEVIENA neatļāvās sēdēt, izņemot sētnieci.

Tā, ka es laikam biju tas, kurš besīja kaimiņus ik pa laikam savulaik kādu ārā, bet tas laiks jau ir garām.

Katrā gadījumā nemainītu dzīvi dzīvoklī uz dzīvi privātmājā, jo tā ir pilsētnieku prerogatīva un man tas patīk. Man patīk, ka nezinu, no kurienes nāk apkure un siltais, aukstais ūdens, internets un elektrība.

 0  0 atbildēt

9. Kruts uzraksts.

 0  0 atbildēt