Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
70

Vecāki ir jāmīl. Viņi mūs ir audzinājuši, lolojuši, lutinājuši. Citu vairāk, citu mazāk - būtību tas nemaina. Mums jānovērtē kaut vai tāpēc, ka mūsu pirmie dzīves gaid daudziem vecākiem ir kļuvusi par smagu bezmiega periodu. Ir populāri teikt "tu tak vari izgulēties, kamēr guļ tavs mazulis." CIlvēkam, kas nav audzinājis bērnu tas šķiet pašsaprotami, jo mazuli guļ daudz. Bet tie, kas ir audzinājuši bērnus zina, ka tas nav tik viegli kā pirmajā brīdī šķiet. Ar 13 šādām reizēm, kad mazuļa miegs vel negarantē mammas un/vai tēta miegu vari iepazīties šajā rakstā.

1. Tas brīdis, kad esi pārāk uztraukts, lai novērstu acis no mazuļa

Šis visbiežāk izpaužās, kad pirmo reizi esi kļuvis par vecāku. Mazulis šķiet tik maziņs un tik dārgs, ka bail novērst acis - paliek bail, kā tas izdzīvos šajā briesmu pilnajā pasaulē. Tāpēc dabiski pirmās nedēļas vai pat mēneši paiet blenžot uz mazuli, kamēr tas guļ, lai izsekotu līdzi katrai tā kustībai un elpas vilcienam.

2. Tas brīdis, kad esi pārāk uztraukts, lai gulētu blakus mazulim

Pasaulē netrūkst arī tādu cilvēku, kas visdažādāko iemeslu dēļ nespēj iemigt blakus mazulim. Vai tās ir bailes uzgulties virsū, bailes, ka mazulis pamodīsies tieši kamēr gulēsi, bailes, ka tava miega laikā mazuli, kas notiks un tu pat blakus esot nedzirdēsi - iemesli ir simtiem. Tādam cilvēkam ir liela iespēja, ka naktis, kad gulēsi blakus mazulim tiks pavadītas skaitot aitas, tumsā lasot grāmatas vai sērfojot internetā.

3. Kad mazulis neguļ

Ja tavs mazulis nespēj iemigt kamēr tu neesi blakus vai viņš nav uz tevis, tad tu nevarēsi pagulēt tik ilgi, kamēr tavs mazulis nebūs iemidzis.

4. Kad pie tavas mājas noris visas pasaules remontdarbi

Dažreiz cilvēki, kas nedomā par tavu miegu tik ļoti kā viņiem vajadzētu, izdomā būvēt un remontēt dažadas ēkas, ceļus un citas būves pie tavām mājām. Diemžēl celtniekiem nepastāv mazuļu stundas, jo īpaši tava mazuļa stundas. Viņi parasti strādā dienas laikā, lai var redzēt, ko viņi būvē un vakarā dodās mājās, līdz ar to ir pietiekami liela iespēja, ka viņu darba laiks sakritīs ar tava mazuļa miegu. Daudziem mazuļiem ir pietiekami ciešs miegs, lai tas netraucētu. Daudziem pieaugušajiem ir tieši pretēji.

5. Kad tev ir jāsamaksā rēķini un tev nemaksā par miegu

Diemžēl, ne visur pasaulē piedāvā naudu par miegu un ja pienāk vēstules par to, ka jāpamaksā tādi vai šitādi rēķini, ja vien tev nav paveicies ar pietiekami lieliem pabalstiem, dekrētu vai otrās pusītes algu un neesi ticis pie "Dormeo" gulētāja darba vietas, tad var nākties pavadīt mazuļa miega laiku, strādājot vai domājot veidus, kā nomaksāt rēķinus.

6. Kad iemigšana prasa līdzīgu laiku mazuļa miega laikam

Ne visi cilvēki spēj iemigt uzreiz. Dažiem cilvēkiem tas var prasīt stundu un vēl ilgāk. Un tavu nelaimi priekš tādiem cilvēkiem - jaundzimušo diendusas ilgums arī ir stunda - divas.

7. Kad tev ir jāaudzina arī savu vecāko bērnu

Gulēt kamēr guļ mazulis ir forši, bet mēdz gadīties, ka tev ir kāds vecāks bērns, kurš jāved uz un no skolas vai bērnudārza, arī jāsamīļo, jāpabaro, jāapkopj, jāpalīdz ar mācībām. Un kamēr ar to tiec galā mazulis ir augšā.

8. Kad cilvēki zvana vai klauvē pie durvīm

Ellē ir īpaša vieta tiem cilvēkiem, kuri zvana vai klauvē pie māmiņas, kura nesen atgriezusies no dzemdībām durvīm, pat tad ja pie durvīm ir zīmīte, lai to nedara. Daži kaitinosi tīņi, kaimiņi vai kurjeri laikam grib redzēt pasauli uzsprāgstam.

9. Kad kāds atver aizkarus tavā guļamistabā

Ja tev ir pietiekoši paveicies un tu dzīvo istabā, ko labi apgaismo saules gaisma, bet tev nav paveicies ar to, ka kādam var pietikt prāta iedomāties atvērt aizkarus kamēr guli ir gŗūti pagulēt pa dienu. Jo īpaši ja neesi nopirkusi vai nopircis, kādu sejas masku miegam dienas laikā, jo agrāk kā visi normāli cilvēki gulēji naktī.

10. Kad māja atsakās pati sevi notīrīt

Protams, mājas tīrība salīdzinot ar pārējo ir nieki. Bet ja nav kāda cita kam uzkraut tās tīrīšanu, agri vai vēlu nāksies izsūkt putekļus, nomazgāt grīdas, traukus utt. Un tad nāksies kaut ko ziedot. Visbiežāk ziedotais būs diendusas.

11. Kad tev ir darīšanas ar cilvēkiem, kam standarta režīms

Reizēm tev vajadzēs nopirkt pārtiku vai saņemt paciņas pastā vai darīt citas lietas, ko parasti var izdarīt pa dienu - laikā, kad tavs mazulis čuč. Ja vien pārtikas veikali strādātu nevis no 8.00- 22.00, bet tā, kā čuč tavs mazulis, vai ne?

12. Kad vēlies kontaktēties ar cilvēkiem, kas nav tavs mazulis

Ja neesi to sapratis no pāris iepriekšejiem brīžiem - lielākajai daļai pasaules cilvēku ir cits režīms, kā tavam mazulim. Tā kā ja tu vēlies kaut kādu sociālo mijiedarbību ar cilvēkiem, kas runā nevis brēc, tev jāizvēlās brīži, kad tie ir nomodā. Un tas parasti ir pa dienu, kas visticamāk, sakritīs ar laiku, kad guļ mazulis.

13. Kad tavs mazulis grib gulēt tikai braucoša mašīnā

Tu varētu pagulēt šādā situācijā, bet tikai tad ja tev ir šoferis vai kāds ko izmantot kā šoferi. Ja situācija ir savādāka, tad nāksies no miega atteikties.

 Autors: Latvian Revenger 13 brīži, kad vārdi "guli, kad guļ mazulis" kļūst par meliem
1.
Attēls no: pixabay.com
0
70
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [7]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
dzigiiiitsss@speles avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa BakalaursMedaļa Recidīvists
  dzigiiiitsss@speles 14.03.19 06:43
 
5
0

Mazulis tā ir brīnišķīga lieta, negulētas naktis, vakara iemidzināšana, nakts vidū piena pagatavošana, vērošana, kā mazā radībiņa guļ. 

ļoti brīnišķīgs posms dzīvē  

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 14.03.19 00:45
 
2
0

Nav mazuļa, nav problēmu!!! Guļu kad un cik gribu!

Roterdama avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārs
  Roterdama 14.03.19 09:04
 
2
0

Pēc raksta spriežot, apvienot bērnu audzināšanu ar citām lietām ir ļoti grūti.

halunke avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  halunke 14.03.19 11:36
 
1
0

Nu ja situācija ir tāda, ka rēķinu apmaksas vēstules sagādā sirdstrieku un jāpavada bezmiega naktis štukojot, kur raut naudu, lai neatslēgtu dienišķā ūdens padevi, tad nekādi mazuļi nav jārada, punkts. 

Roterdama avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārs
  Roterdama 14.03.19 09:08
 
0
0

Pēc mammas stāstītā zinu, ka tad, kad biju maza, es gulēju kamēr rati tika stumti. Kad rati tika apstādināti, sākās lielā brēka.

Anonīms
SHEMALE LOVER 14.03.19 13:47  
 
0
0
atbildot uz Vinnīts komentāru " Nav mazuļa, nav problēmu!!! Guļu kad un... "

Tu kā mazulis jūtīsies tad kad shemale tev liks sūkāt saldo cukurgailīti!
Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 14.03.19 13:55  
 
0
0
atbildot uz SHEMALE LOVER komentāru "Tu kā mazulis jūtīsies tad kad shemale tev liks... "

Nu jā!