local-stats-pixel fb-conv-api

12 ilustrācijas ar dziļu domu, kas katram liks aizdomāties9

122 1

Pasaule, kurā mēs visi dzīvojam, nav ideāla. Tomēr ir lietas, kuras mēs varam labot, ja vien vēlamies to darīt. Bet izmaiņas ir iespējamas tikai tad, ja mēs paši sākam mainīties.

Apskati šīs 12 ilustrācijas un mēģini saskatīt tajās paslēptas aktuālās pasaules problēmas. Ja spēsi atrast visas 12, tad tu esi pietiekoši zinošs par to nopietnību mūsdienās, un ir pienācis laiks sākt rīkoties!

122 1 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000
Trāpīgi!!!+++
4 0 atbildēt

 emotion  emotion Ļoti labs+

2 0 atbildēt

Problēmas ir daudz,bet viena no lielākajām ir plastmas.

2 0 atbildēt
Globāls sviests un aizspriedumi emotionDD Šķiet, ka baigi moderni? Jau sen nav tie laiki, ka sievietēm jāgatavo ēst un jāuzkopj mājas, bet vīrietim "visi ceļi vaļā". Ja naivajiem divkošiem tiešām rūpētu okeāna piesārņojums, ieslēgtu on-line kanālu, kas notiek Indijas t.s.svētajās upēs, kādu piesārņojumu rada Ķīnas dažādu attīstības paaudžu rūpniecība. Parādīt to okeānā dreifējošu "atkritumu kontinentu" - kādā valodā ir iepakojumi, nevis ar mafijas metodēm spiest $$$ no valstīm, kas daudz maksā par atkritumu lokalizēšanu, šķirošanu, apsaimniekošanu un pārstrādi. Ir ļoti daudzas valstis, kur nenotiek pat pati primitīvākā lokalizēšana. Cik "sliktās sievietes" jūs pazīstat, kas nēsā 1x dzīvē iegādātu kažoku? Un cik daudz tādas, kas pērk vismaz 3 pārus sandales/kurpes katrā sezonā? Nenormālie apģērbu kalni, kas uzkrājas katra mājās. .. ..
2 0 atbildēt
Taisnība ir
2 0 atbildēt

2. ir meli... tur nav spoki.lv logo

0 0 atbildēt

Mani vienmēr ir interesējis, kā mēra domas 'dziļumu'?

 emotion 

0 0 atbildēt

dazi ir tik nu loti parspileti 

0 0 atbildēt