17

 447  0

Pasaulē ir daudzas skaistas un interesantas vietas, kas tā vien prasās, lai būtu nofotografētas un ieliktas kādā soctīklā ar zīmīti "es te biju". Tomēr ne tik strauji! Pārsteidzošā kārtā daudzās populāras vietas nemaz nedrīkst fotografēt. Skaties tālāk un uzzini uz kādam vietām attiecas aizliegums

Komentāri 17

0/2000

Protams ir ! 

No bijušas padomju armijas militarajiem objektiem un militarajam mācībām ! 

Savulaik vareja par tadam bildem dabut 5 gadus militaro cietumu ! 

 16  0 atbildēt
Aizliegtais auglis tas saldākais!
 15  0 atbildēt

Par ļeņinu bija labs stāsts.

Viņu iebalzamēja, meistari deva 50 gadu garantiju. Protams, ka meistari tika likvidēti. 80.gadu beigās radās ļoti lielas problēmas ar mūmiju, jo izrādās, ka likvidācijas procesā bija aizmirsuši paprasīt konservācijas līdzekļa recepti, un tā palika zārkos pie meistariem. Ja līdz 80.gadu vidum varēja gan ļeņina zārku noiet un ar roku gar zārku nobraukt, tad 80.gadu beigās barjeru uzstādīja līdz 2 metriem, 90.gados līdz 5metriem, tagad barjera ir 10 metri un bez binokļa īsti neko neredz. Tagad it kā esot viena laba kokteiļa recepte, krievi to dodot vjetnamiešiem, ķīniešiem, bet tik laba, kā 1924.gada recepte vēl nav nevienam.

Tāpēc ļeņina mauzolejā ir aizliegts fočēt, kaut gan vēl 80.gadu sākumā to varēja darīt pie paša zārka. Man muterīte bija komjaunatnē, viņiem bija obligāts mauzoleja apmeklējums Maskavā. Par tagadējo situāciju mums izstāstīja viens tantuks, kas ir sertificēts gids, bet agrāk šancēja tiešā sakarā ar mauzoleju. Pērn bijām, tur ir 2 rindas - viena ir ķīniešiem, un rindā bez pārspīlējuma stāv kādi 100000, otra ir tāda kā dienesta ieeja pie iebraukšanas vārtiem Borovickaja bašņa, lai ātrāk tiktu uz ieroču palātu, tur rindā ir cilvēki 100, un apmēram 30-40minūšu laikā tiksiet iekšā. Un nezinātājs nemaz neiet uz to dienesta ieeju, kā arī tur ridu koriģē diezgan lecīgi cilvēki, kuriem pirksti gaisā, visus apdirš, gidiem draud sertifikātus atņemt, bet tā rinda iet uz priekšu.  

Un vēl kas - nebrauciet uz maskavu no 05.maija līdz kādam 10.miajam, jo tur pēc uzvaras parādes ir bardaks. Trešdienās pilnīgi visi muzeji slēgti  

 10  0 atbildēt

Interesanti    

 4  0 atbildēt

Ir gan Eifelis naktī, gan Neusvansteinas pils iekšpuses foto (laikam apm 1998.gādā tāda aizlieguma nebija)

 1  0 atbildēt

neskatoties uz aizliegumiem viss ir sabildeets un publiceets...  

 1  0 atbildēt

ja nu vienīgi krievijas Mauzoleju un ZK --Tā ir vietējo kultūra un cieņa pret SAVU vešturi un tās vēturiskajiem vadoņiem..viss pāŗējais ir pufelis ..ja tā sir sabiedriskas vietas ,tad man neviens neko nevar aizliegt..man uz to uzspļaut..piem .eifeļa torņa nakts ""projekts"?? vai tas "'projekta ""autors maksā Eifeļa tornā raditāja pēctečiem par tornā izmantošanu??  NE'. Eifeļa tornis tika radīts kā simbols fraņču revolūcijas 100gadei.tātad --neviens nevar uz kaut ko pretendēt ,aizliegt vai kā citādi.par kaut ka'diem jeņķi kanjoniem pat nerun'jot..kanjons nav   aizliedzēju īpašums ..

 0  0 atbildēt

Neušvansteinas pils - šo gan es nezināju. Kad tur biju, tad iekšā varēja mierīgi fotografēt, iespējams, šo gadu laikā kaut kas ir mainījies.   

 0  0 atbildēt