Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
104

Kā tu justos, ja mazs bērns paskatītos tev acīs un pateiktu, ka tu šodien nomirsi?

nbspReiz es pieskatīju vienu... Autors: matilde 10 šausmīgas lietas, ko ir pateikuši mazi bērni
Attēls no: daily.jstor.org
1.

 

Reiz es pieskatīju vienu puisēnu, un mēs pagalmā rotaļājāmies. Viņš sāka mest man virsū mantas, un es joka pēc pateicu: «Hei, esi uzmanīgs, ja tu mani nogalināsi, es nevarēšu ar tevi vairs spēlēties.» Tad viņš ieskatījās man acīs un nopietnā balsī pateica: «Tiesa, bet es varēšu spēlēties ar tevi.»

 

Es pamodos un pamanīju, ka mans 3 gadus vecais dēls guļ man blakus un skatās uz mani. Es viņam pajautāju, kā viņš šeit nokļuva, un viņš pateica, ka atnāca mani aizsargāt no mirdzošajām acīm, kuras atradās virs manis, kamēr es gulēju.

 

Es pieskatīju paziņas meitu, un neviena cita, izņemot mūs abas, nebija mājās. Viss bija mierīgi un klusu līdz mirklim, kad viņa paskatījās apkārt un nočukstēja: «Mēs neesam vienas šajā mājā.»

nbspMana mamma pieskatīja... Autors: matilde 10 šausmīgas lietas, ko ir pateikuši mazi bērni
2.

 

Mana mamma pieskatīja manu meitu, kamēr es biju devusies pie ārsta. Mana meita pateica: «Ak, nē, vecmamm. Mamma šodien nebūs mājās. Viņa cieta ļoti, ļoti nopietnā negadījumā.» Un vispārsteidzošākais ir tas, ka es tiktiešām biju cietusi avārijā tieši tajā laikā, kad viņa to pateica, bet neviens par to vēl nebija paziņojis manai ģimenei.

 

Es pieskatīju kaimiņu meitu un nezināju kā izslēgt viņu televizoru. 4 gadus vecā meitenīte apsēdās pretim televizoram un pateica: «Es redzu briesmoni.»

 

Mana māsa Heilija piedzima tieši 2 mēnešus pēc mūsu vecvecmammas nāves. Vienā dienā Heilija pamodās un pateica, ka šodien ir viņas 95. dzimšanas diena. Kad mēs centāmies ar viņu strīdēties un ieskaidrot, ka tā it nemaz nav, viņa sāka raudāt. Viņa turpināja apgalvot, ka šodien ir viņas dzimšanas diena un ka viņu sauc Irēna (tā sauca mūsu vecvecmammu). Tas turpinājās visu dienu. Lieki bilst, ka nākamajā dienā viņa neko no tā neatcerējās.

nbspPa ceļam uz atrakciju... Autors: matilde 10 šausmīgas lietas, ko ir pateikuši mazi bērni
Attēls no: miro.medium.com
3.

 

Pa ceļam uz atrakciju parku mans mazais brālēns man pateica: «Tu šodien nomirsi.»

 

Mēs ar ģimeni bijām devušies izbraukumā ar laivu, un mans 4 gadus vecais brālēns apsēdās man blakus un pateica: «Es gribu būt ārsts, jo es gribu skatīties kā mirst citi bērni.»

 

Manam dēlam patīk sveicināt visus cilvēkus. Tā nu vienā dienā mēs devāmies uz lielveikalu iepirkties, viņš bija nodevies savam hobijam sveicināt svešiniekus, kad pēkšņi «labdien» vietā viņš kādam vīram pateica «tu nomirsi». 

 

Ikdienā es apkopju smagi slimus bērnus. Vienreiz kāds puisītis man pateica: «Viņi redz mūs, bet mēs neredzam viņus.»

2
104
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [1]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
norlatvija avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joks
  norlatvija 14.11.19 12:10  
7
0
Diezgan baisi no bērna mutes!!!