15

 265  0

Ja vēlies tetovējumu, tad ir vērts iepazīties ar tetovējumiem, kurus tu noteikti nevēlies uz savas ādas, ja vien negribi, lai kāds mafijas darbonis tevi nolaupa uz ielas.

1. Trīs punktiņi
Mūsdienās ļoti populāri ir kļuvuši tetovējumi, kas ir maziņi, bet reti kurš zina, ka trīs punktiņiem patiesībā ir visai baisa nozīme. Šādam tetovējumam ir reāls skaidrojums - «Mi vida loca», kas tulkojas «mana trakā dzīve». Lai gan šķiet, ka šāds tetovējums ir nekaitīgs un varbūt pat gaumīgs, tomēr patiesībā tas nozīmē tikai to, ka cilvēks ir saistīts ar kādu no kriminālajiem grupējumiem. Dažās valstīs šie tetovējumi tiek izmantoti kā atpazīšanās zīmes.

 

2. Gredzens uz pirksta
Arī šāds tetovējums šķiet pilnībā nekaitīgs un savā ziņā romantisks, ja tas ir kā mīlestības apliecinājums divu cilvēku starpā. Tomēr kriminālajā pasaulē šāds gredzena tetovējums nozīmē pavisam ko citu. Tas ir autoritātes rādītājs. Jo lielāks gredzenes, jo lielāka autoritāte ir tā nēsātājs. 

 

3. Zvaigznes
Šķiet, ka tetovējumi, kuros ir zvaigznes, ir vieni no populārākajiem pasaulē, tomēr tiem ir sava nozīme noziedznieku vidū. Tomēr to patieso nozīmi var noteikt tikai pēc tā, uz kuras ķermeņa daļas šī zvaigzne atrodas, piemēram, uz pleciem - autoritāte, uz ceļgaliem - šim cilvēkam neviens nav priekšnieks. 

 

4. Zirnekļa tīkls
Šī tetovējuma nozīme ir ļoti paredzama - tas nozīmē to, ka cilvēks ir bijis ilglaicīgi iepīts kādā situācijā, piemēram, ilglaicīgi bijis ieslodzījumā. 

 

5. Spēļu kārtis
Ja kādreiz vēlies uztetovēt sev spēļu kārtis, tad labāk to nedari, jo kriminālajā pasaulē katrai kārtij un kombinācijai ir sava nozīme. Parasts cilvēks to nesapratīs, bet noziedznieks uzreiz redzēs un zinās, ko tu esi (vai neesi) darījis.

 

6. Roze, kuru caurdur nazis
Ļoti dramatisks tetovējums ar vēl bēdīgāku stāstu. Šādu tetovējumu parasti izvēlas veidot tie noziedznieki, kuri ir nonākuši ieslodzījumā līdz 18 gadu sasniegšanai.

 

7. Asara zem labās acs
Lai gan šāds tetovējums ir ļoti populārs amerikāņu reperu vidū, tomēr šķiet, ka viņiem nav ne mazākās nojausmas par to, ko tas patiesībā nozīmē, bet izvēlas to tikai tāpēc, ka tas piešķir koptēlam dramatisku izskatu. Asara zem labās acs nozīmē to, ka cilvēks ir mēģinājis kādu nogalināt vai arī ir to izdarījis. Asaru skaits zem acs parasti apzīmē slepkavību skaitu. 

 

8. Trīslapu āboliņš
Lai gan daudziem šis saistās tikai un vienīgi ar veiksmes simbolu, jo nezina, ka veiksmes simbols ir četrlapu āboliņš, to paši īri mēdz nezināt, tad der zināt, ka trīslapu āboliņa tetovējums Īrijā var nozīmē tikai vienu - cilvēks pieder pie kāda no Īrijas noziedznieku grupējuma.

 

9. Piecstaru kronis
Lai gan daudziem šķiet, ka viņi savu dzīvju karaļi, tāpēc nonāk pie lēmuma, ka vēlas sev kroņa tetovējumu, tomēr der zināt, ka piecstaru kronis apzīmē lielāko latīņamerikas bandu ASV - «Latīņu karaļi».

 

10. Dzeloņdrāts
Šāds tetovējums apzīmē tikai to, ka cilvēks ir bijis ieslodzījumā. Attiecīgi «mezglu» skaits apzīmē to, cik gadi ir pavadīti cietumā.

 

Komentāri 15

0/2000
Man tie trīs punktiņi ir uz rokas, veido trīstūra formu, tieši kā bildē. Tikai tās ir dzimumzīmes, nevis tetovējums.
 12  0 atbildēt
Tagad zināšu, ko labāk netetuvēt😀
 8  0 atbildēt

Tetovējumi acīmredzami "rietumu", bet apraksti 90% no krievu zonām...

Ar tādiem "mīkstajiem" tetovējumiem krievijas cietumā jebkurā gadījumā par "gaiļiem" pataisīs...   

 6  0 atbildēt

Vislabāk  pirms tetovēšanās ir uzzināt tetovējuma nozīmi. Krusts-autoritāte. Ja zinātājs noķers, būs slikti. Zirneklis tīklā-narkomāns. Ja zirneklis uz leju-labojas, ja uz augšu-neglābjams.  Kārtis- neglābjams azartspēlmanis. Un tā tālāk un tā joprojām.  Te,spokos ir bijuši raksti par šo tēmu.

 4  0 atbildēt

par tām asariņām runājot - neaizkrāsota asariņa nozīmē slepkavības mēģinājums, bet aizkrāsota - dzīvības atņemšana. Bet te tiek jauktas kopā daudzas kultūras, daudzu tetovējumu nozīmējumi.  3 punktiņi - tam ir vairākas nozimes. Piemēram, veiksmes rats, tava dzīve uz mērķi, jo visur tas veido trijstūri un kā zināms, trijstūris ir veiksmes un naudas simbols. Bet nevajag tagad ieviest globāli, katra tetovējuma lokālo nozīmi - tas ir vienkārši crazy

 4  0 atbildēt
Ak dievs, sen gribēju izlasīt šādu rakstu, liels paldies! ❤️
 3  0 atbildēt

Kautkāds apgrābstījums par tēmu

 1  0 atbildēt
Nu jā, man būtu vienalga, ko kaut kādi zeki pārdomās. Lai sēž savā cietumā un meklē visām nozīmes.
 1  0 atbildēt

Liela Daļa zināmi!

True story!!! +

 0  0 atbildēt
Un Staļina galva nozīmē drīzu nāvessodu
 0  0 atbildēt
interesanti lasīt!
 0  0 atbildēt

Abolina lapa nozime piederibu ariesiem vai baltajai bralibai ASV cietumos. Ja tu tiksi cietuma ar sadu tetovejumu un kads no bralibas ieraudzis, tad attaisnosanas ka tu esi irs nepalidzes. Tevi nogalinas looooti atri.

Atradu  - Aryan brotherhood saucas.

 0  0 atbildēt