10

 286  2

...bet par kurām citi cilvēki pasaulē varētu tikai sapņot.

Komentāri 10

0/2000
Reāli pie visa šī aprakstītā paši cilvēki vien ir vainīgi. Alkatība, mantkārība, pilnīgs līdzjūtības trūkums. Cilvēcība praktiski ir mirusi, visiem tikai ātrāk un vairāk. Var jau to visu apspriest un piekrist, ka tā ir, bet reālo situāciju tas neizmainīs. Cilvēki tāpat turpinās dzīvot kā dzīvojuši, domājot tikai par sevi. Protams ir jau kāds niecīgs procents no visiem, kuriem tiešām rūp, bet tādu ir ļoti maz.
 13  0 atbildēt

10. ir strīdīgs fakts.

es personīgi esmu pret jebkāda veida ziedojumu āfrikai, jo kādus 99,9% no saziedotā iztērē kantori un baznīcas savām vajadzībām, atlikušais tiek nodots tālāk citām personām. 

Mēs brīnāmies, kā pieaug cilvēku skaits uz zemeslodes, drīz būsim pat 10miljardi. Un tad brīnāmies, ka notiek co2 gāzu pieaugums, trūkst ūdens, bads, utt, un tad mākslīgi mēģina kaut ko glābt. Un mēģina glābt pa dāgo, vienlaicīgi finansējot klanu karus āfrikā. 

 8  0 atbildēt
Burvīgs raksts!😍👍
 3  1 atbildēt
Iedomājieties, kā cilvēks var uzbūvēt mašīnu. Kā kkas var kustēties? Kā mēs dzīvojam. Kā mēs redzam, jūtām. Kur mēs nonākam pēc nāves. Vai būs mums pēc nāves cita ģimene? Ja iepriekš mēs dzīvojām, kādā valodā mēs runājam. Vai ir kas augstāks par mums? To neviens nevar pateikt.
 2  1 atbildēt

Taisnība. Katru dienu vajag atcerēties novērtēt šīs lietas. Karma atdarīs  

 1  0 atbildēt

Pēc nāves mani uzaicinās uzstāties Lielajā Padomē. Man jautās, kāpēc es dzīves laikā neizmantoju visas iespējas un izaicinājumus? Un es atbildēšu, ka... esmu pieticīgs un negribēju būt zīmulis   

 0  0 atbildēt

" Izglītība joprojām ir viena no problēmātiskajām jomām pasaules sieviešu dzīvē. " šķiet kādai sievietes šķiet īpašākas par pārējiem.

 0  0 atbildēt

Paši cilvēki vien to visu ir panākuši,

Ar visādām rūpnīcām un citiem sūdiem mantkārības iespaidā.

Un visus ziedojumus nabadzīgajiem lielākoties pievāc citi

 0  0 atbildēt