Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
175
2947

Tas nav mans apkopojums,tās ir cita cilvēka ''pērles''.

Pi*ģec. Es nebiju domājis, ka 1. daļa gūs tādu popularitāti, tas sūds tak ir visur, spokos, UK d-biedru grupā, random d-grāmatās n’ shit, bet po*uj. Man patīk. (y)

Es palasīju pāris komentārus un atsauksmes no retārdiem, kas man cītīgi dirš virsū, ka man UK nav vietas; labi, ka aizp*su atpakaļ uz LV, ka drošvien man pat nebija normāls darbs u.t.t. bļ*ģ. Nu lasat, pi*eles, un dedzinat acis, hāāhāā bļ*. Man nevienam nav ne sūda jāatskaitās par savu bijušo darba vietu un par saviem iemesliem, kāpēc es aiz*isu prom, bet es to izdarīšu tīri, lai Jums iedirstu dvēselītēs.

Es strādāju tipogrāfijā, bija tīri ok. Ar angļu valodu kopš bērnības nav bijušas problēmas un mana rakstība ir labāka nekā pašiem angļiem, gramatiski. Bet po*uj, ne par to - es aizpisu uz LV, jo MANI (bet ne Jūs), šeit arī kāds gaidīja atpakaļ. Mīloša ģimene, uzticami draugi un skaistākā meitene pasaulē. Tātad… Jūs NEVIENS negaida un arī negaidīs, jo patiesībā Jūs esat īstie lūzeri.

Tātad, uzdrukāju vēl 10 punktus:

Resnās kuces klubos Tu... Autors: Hector Gonzalez anglija sūkā 2
1. Resnās kuces klubos. Tu fcking sver 130kg… un ne jau dēļ smagiem kauliem bļ*ģ. Tu esi miņukos, kas knapi piesedz Tavu peteni un pakaļu, maziņā dekoltē, pa kuru Tavi govs tesmeņi ir jau sen izkrituši ārā un pats briesmīgākais ir tas, ka Tu dejo uz galda. Ar savām draudzenēm, kas daudz neatpaliek. Un galds saplīst. Un Jūs iesūdzat tiesā klubu, par sūdīgām mēbelēm vai kkā tamlīdzīgi. … true story. Don’t get it twisted, man nav pilnīgi nekādu pretenziju pret lielām meitenēm, visas meitenes ir skaistas (vairāk vai mazāk), bet nu cmon’ - te jau runa ir par attieksmi. Kādu? H*j zin, bet kad sapratīšu - uzrakstīšu.
Briti un dzeršana Lielākajai... Autors: Hector Gonzalez anglija sūkā 2
2. Briti un dzeršana. Lielākajai daļai angļu džeku nav pilnīgi nekādas manieres, ētikas normas un morāles. Es dažreiz nesaprotu, kā latvietes spēj iemīlēt tos lopus? Ā, nē. Saprotu gan - viņiem ir nauda, hahaha in yo face bitches. Karoč, aizej uz fcking bāru, mierīgi sēdi ar čomiem, tad ie*ujārī bariņš britu, kas izskatās un uzvedas kā tipiski krāni. Tu gribi mierīgi pasēdēt un dzert savu alu, bet tie h*jilas appi*as jau no 2,5 aliņiem un sāk mētāt varoņus. Viņiem jib*ļņiki ir sarkanāki par to resno meiteņu tesmeņiem, Fred Perry polo krekli ir mazāki un iespīlētāki nekā to resno meiteņu svārciņi, un ir vnk idiotiska paskata frizūras uz galvas. Viņi sāk meklēt kašķi ar Jūsu bariņu, jo redz Jūs esat iebraucēji un pilnībā nevienam netraucējat, kā rezultātā paši dabon pa seju, jo ir briti. Bet viņi savā ziņā ir kā urļiki, saku no pieredzes, galvenais ir parunāt un padirsties, padzert atkal, un tad atkal stāvēt un dirsties.
Kāpēc pie britu klubiem... Autors: Hector Gonzalez anglija sūkā 2
3. Kāpēc pie britu klubiem vienmēr būs policija un ātrās palīdzības mašīnas? Jo britu kuces vienmēr būs nodzērušās līdz bezfilmai, gulēs ielas vidū un novems savus pupus un vēl draudzenes. Tas ir pilnīgi normāli aiziet uz klubu špiļkās, kleitiņās, bet pēc 2h gulēt pie viņa, ar plati pavērtām kājām savā vēmekļu peļķē. Kāpēc tur ir menti? Jo kādreiz, kad viņi tur nestāvēja, tas bija pilnīgi normāli, ka angļu puiši iet pa ielu, ierauga to bezpalīdzīgo meiteni un kopistiski viņu izvaro. 1000iem gadījumu, par to visu ir stāstīts. Viņiem nav pilnīgi nekādas cieņas pret savām sievietēm, jo tiešām katrs 2trais pie klubiem izvilks ārā savu Džoniju un pēc iespējas ātrāk mēģinās ieļepīties tajā guļošajā kartupeļu maisā. Pa maiņām. Su*as bļ*ģ.
Mobility scooters Noteikti... Autors: Hector Gonzalez anglija sūkā 2
4. Mobility scooters. Noteikti, ka filmās esat redzējuši tos sūdus uz kuriem braukā visi penši. Nu ķipa, priekšā ir kurvīts, kur ielikt kkādus produktus, ir labi ja viens ātrums, 4 vai 3 riteņi, nu ķipa tas sūds uz kura uzsēdas pensis un viņš drīkst ar viņu braukt veikalos, lielveikalos, pa jumtiem un poh*j kur. TIE SŪDI IR VISUR!!! Tagad atkal nepārprotiet, ir forši, ja invalīdam ir tāda štelle. Tas tiešām visu atvieglo n’ shit, bet BĻ*Ģ JŪS VISI NAH*J NEESAT INVALĪDI!!! Tas jau ir tīrākais cilvēku slinkums pakustināt savas fcking kājas un aiziet uz sūdaino veikalu vai pastu vai banku bļ*ģ. Tiklīdz cilvēkam paliek 60 viņš ķipa automātiski ir fcking invalīds un viņam ir visas tiesības ar to sūdu h*jārīt citiem pa nerviem? Es bļ*ģ normāli eju pa ielu un man priekšā 3 kretīni ar tiem sūdiem braukā, kā lai tieku garām, jo tie sukas pat samācījušies manevrēt?!?!?!
Angļu nācija ir iespējams... Autors: Hector Gonzalez anglija sūkā 2
5. Angļu nācija ir, iespējams, h*jovākie tetovētāji kādi jeb kad eksistējuši. Nopietni, viņiem ir pilns ar tetovēšanas saloniem, katrā pilsētā ir vismaz 4 (mazās lauku pilsētās 1 vai 2), un paskaitot… Dirsā daudz saloni. Bet ir patiešām grūti atrast kvalitatīvu tetovētāju, jo lielākā daļa vnk sūkā. Kā kāds no tattoo d-biedru grupas, reiz bija teicis “Viņu tetovējumi līdzinās zīmējumiem, ko 5 gadnieks būtu zīmējis ar krītiņu uz asfalta”. Pērle bļ*ģ. Ir, protams, daudz kvalitatīvu tetovētāju, bet 95% ir briesmīgi un nejēdzīgi dārgi. Ar nejēdzīgi dārgi, viņi par pēdējo h*iņu ir noplēsuši vairākus simtus mārciņu. Tāpēc visi angļi ir aptetovējušies līdz kaulam, bet nekvalitatīvi. Izskatās vnk ah*jeķ pretīgi uz lielāko daļu.
Poļi Pirms es biju UK man... Autors: Hector Gonzalez anglija sūkā 2
6. Poļi. Pirms es biju UK, man nebija pilnīgi nekādu pretenziju bret poļiem, bet bļ*ģ… poļi nah*j. Man liekas, ka UK ir vairāk nekā 1/3 Polijas iedzīvotāju. Nē, puse. Ir pilsētiņas, kur aizbraucot var dzirdēt tikai poļu valodu. Vai Polijā ir kkādas ekonomiskās problēmas? NĒ BĻ*Ģ! Es nesaprotu, kāpēc visi tie žurkas aizp*š uz UK. Viņi pat nemācās angļu valodu, viņi uzskata, ka pilnīgi visai pasaulei ir jāmāk poļu valodu, jo bļ*ģ kā var Anglijā dzīvojot viņu nezināt?! Poļi ir tik nereāli ietiepīgi s*kas, ka viņi nemācīsies tās valodas. Ja Tu atrodi poli, kas prot angļu valodu, sargā viņu, ak jel. Sargā to pid*rasu.
Internets Jūs būsiet... Autors: Hector Gonzalez anglija sūkā 2
7. Internets. Jūs būsiet pārsteigti, ja teiktu, ka LV ir pirmajā vietā Eiropā interneta ziņā. Pasaulē mēs esam Top5 fo sho. UK ir briesmīgs nets, ļoti lēns un pārslogoti lēns vakaros, bet ar laiku jau it kā pierast var, poh*j. Dīvaini man liekas tas, ka viņi pat uzliek i-net limitus pieslēgumiem, nevis tām flesh kartēm, ko piespraud un ķipa ķer netu. Pahodu, tur tas bija pilnīgi normāli, ja mēnesī uzliek 40GB i-net limitu, PIESLĒGUMAM. Kā, lai cilvēks veido pornuhu kolekciju ar tādu attieksmi, ko?!
Avīzēs viss kas tiek... Autors: Hector Gonzalez anglija sūkā 2
8. Avīzēs viss, kas tiek apspriest ir slavenību dzīves. Tā nācija ir tik zombēta, ka viņus p*š tikai, kas noticis ar Šerilu Koulu, Deivida Bekhema seksa skandālu un citām hu*ņām. Ļoti maz vietas tiek atvēlēts patiešām nopietniem sūdiem, piem. ekonomiskajām problēmām un budžeta sastādīšanai, kā arī gaidāmajiem apcirpumiem pabalstu sistēmās. Lapas dominē seksa skandāli, X-faktora talanti bļ*ģ, kkādi fcking aizkustinoši dzīves stāsti par viņu 90 gadus vecajiem senčiem un maznozīmīgi sūdi. Par laimi var arī nopirkt normālas avīzes, bet viņa ir maz. Dominē deģenerātu.
Grown ass men acting like... Autors: Hector Gonzalez anglija sūkā 2
9. Grown ass men acting like fucktards. Iedomājaties, ka Jūsu senči (ap 50 gadiem) uzvedas kā 12 gadīgie. Ar 14 gadīgo humoru. Pilnīgi normāli, ka kamēr Tu strādā un taisi savu djēlu, tie pajoliņi fcking skraidīs pa fabriku/noliktavu/rūpnīcu/ofisu un spēlēs ‘salkas’. Man liekas, ka viņu smadzenes ir ieciklējušās vienā noteiktā vecumā un negrib izaugt. Protams, kā parasti ne visi tādi ir, bet lielākā daļa. Tas ir patiešām kaitinoši, kad Tu mēģini tiešām darīt savu darbu, bet tie loši viens otru apmētā ar papīrīšiem un kkur tālumā mēģina viens otru nolauzt un saspiest kā 13 gadīgie pid*ri skolas gaitenī, kuriem bez uzkliegšanas vai pi*aka ir neiespējami tikt garām. Regress draugi, regress.
Pilnīga necieņa pret citām... Autors: Hector Gonzalez anglija sūkā 2
10. Pilnīga necieņa pret citām valstīm un to kultūrām. Man šķiet, ka viņiem skolā pat nav tāds priekšmets kā ‘ģeogrāfija’. Viņi domā, ka visa pasaule tikai centrējas ap viņiem un citas nācijas neeksistē. Viņi zin labi, ja 5as ES valstis, viss. Ir pat bijuši gadījumi, ka viņi domā, ka arī visā pārējā pasaulē satiksme notiek pa pretējo pusi. 9 mēnešu laikā 2 angļi, ar kuriem runāju tikai zināja, par valsti kā ‘Latviju’. Viņi domā, ka mēs dzīvojam lielos, lielos laukos, alās, šķūņos, ka mēs nezinām, kas ir internets un lielākā daļa tikai UK to ir iepazinusi n’ shit. Ok, varbūt bišķiņ pārspīlēju, bet bļ*ģ tas tiešām nokaitina, ka viņi nezin neko par pārējo pasauli. Dzīvo uz savas salas, kas tuvākajos gados paies zem ūdens (cerams) un pārcelsies uz Marsu, jo dažreiz šķiet, ka no turienes viņi arī ir.
175
2947
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [376]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
mumiks avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  mumiks 01.02.11 16:37
 
143
12

vov kāds *ciju blieziens ;)  neta vieta kurto apsriest spokos bet tev pie velna ir 100% patiesiba.......

Ivetta avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  Ivetta 01.02.11 16:53
 
82
6

Nez, man patika, jo neuztvēru visu tik ļoti nopietni kā citi komentētāji ;DD jā bet moš nedaudz bij pa rupju

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.02.11 16:36
 
75
11

TAISNĪBA JAU VIEN IR

Soldier avatars
Medaļa SpoksMedaļa RainisMedaļa Sertificēts spoks
  Soldier 01.02.11 17:05
 
100
50

Nu Tava valodiņa gan spārda bebram oliņas... :D Patiesība jau ir, 100% piekrītu, bet ar savu tekstu Tu pierādi, ka daudz gudrāks par poļiem un angļiem Tu neesi. Tāds pamatskolas līmeņa pajoliņš vien esi, kurš uzskatas, ka lamāties ik pēc 2. vārda un vēl pie tam izmantojot krievu un angļu valodas lamu vārdus ir ŪBER stilīgi! :D

1930 avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa BestsellersMedaļa Sensācija
  1930 01.02.11 20:10
 
49
3

Negribi par ASV uztaisīt? :D nepietiks ar 50daļām :D

Shatred avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Spēlmanis
  Shatred 01.02.11 16:56
 
37
3

es tieši ielikšu +

:D

pusi no vārdiem gan varēji izlaist, savādāk šķiet, ka tu esi kāds neaptēsts mazgadīgais puuišelis, kuru tikko satriekusi pusaudžu gadi un pubertitātes periods.

 

Bet tā jau doma ļoti labi iztverama, patika(savā ziņā) izlasīt pa tiem jampampiņiem.

chingacguks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Man ir kredītsMedaļa Man ir kredīts
  chingacguks 02.02.11 08:55
 
32
5

Par UK taisnība, intelekta ziņā viņi pielīdzināmi autoram.

MLiepa avatars
Medaļa PirmavotsMedaļa UberziņaMedaļa Bestsellers
  MLiepa 01.02.11 21:37
 
27
9

Tev darbu bļeg nekad neatrast, ar šādu rakstības stilu.

koloradovabole avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  koloradovabole 01.02.11 23:40
 
20
4

Skarbi un, cik nopratu pēc komentāriem, arī patiesi, bet tie lamuvārdi vienkārši tracina. Uzreiz rodas sajūta, ka to tekstu ir rakstījis nevis kāds normāls, izglītots cilvēks, bet gan urļiks, kura lielākais darbs ir lobīt semkas

Mogoo avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa RecidīvistsMedaļa Žurnālists
  Mogoo 02.02.11 13:15
 
11
0

Tad nevajag brautk uz Angliju, un pēc tam viņus lamāt.

Lieta ir tāda, ka latviešu melnstrādnieki aizbraucot uz Angliju dzīvo sūdīgākajos rajonos kopā ar kaut kādiem nīgēriešiem, pakīstāniešiem un citiem iebraucējiem, tādos bomāru rajonos normāli angļi nedzīvo, tikai kaut kādi angļu urlas, un sūdīgos rūpnīcu darbus arī ''normālie'' angļi nestrādā.

alfons avatars
Medaļa RainisMedaļa ŽurnālistsMedaļa Redaktors iesaka
  alfons 02.02.11 14:56
 
9
0

Labi, saprotu, ka nepatīk tev Anglija. Bet kaut kāda ētika arī ir jāievēro, ne? Šādu rakstu izlasot, rodas iespaids, ka autors vispār neatšķiras no cilvēkiem, par kuriem te raksta. Un katrā valstī jau var atrast kaut ko tādu. Arī Latvijā var, bet, ja cilvēks pret valsti nav tik naidīgi noskaņots, tad kaut kā redz arī to pozitīvo.

jeepiic avatars
Medaļa Riesta laiksMedaļa RecidīvistsMedaļa Veiksmes lāde
  jeepiic 01.02.11 17:58
 
9
1

Vēl tu aizmirsi pieminēt tās tizlās Nissan Micra ar kurām visi penši braukā!!!

TudishBOOM avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  TudishBOOM 01.02.11 22:31
 
8
0

Alekss Dinamo power!

NIKS189 avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa ŽurnālistsMedaļa Teamwork
  NIKS189 01.02.11 16:59
 
7
0

ta vispaar pohuj katrs dara kogrib!!!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.02.11 17:52
 
6
0

kaut kur taisnība ir.

ainiss13 avatars
Medaļa MildaMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada spoks 2011
  ainiss13 02.02.11 12:42
 
7
1

Bet vēl vairāk sūkā tie letiņi, kuri tā vietā, lai darītu kaut ko savas valsts labā, aizbrauc strādāt uz valsti, kas viņuprāt sūkā...

sarlotinja avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa Spoks
  sarlotinja 13.02.11 00:30
 
5
0

Es piekritu tikai pusei.

Par avizem tas tiesa,a bet par to kad anglis nezin kas ir LV es stipri saubos,es dzivoju Northamptona un shis pilsetas apkaime dzivo tukstosiem LV iedzivotaju,taka ir vietas kur cilveki zin kas ir LV . Un Anglija ir rasisti kas ir tikai POLJI.

Tu vel vareji uzrakstit pa skolam. Ta tik butu jautriba palasit,tad tu neko citu newaru pateikt ka wardu BLJ**!!!

Nezinu ka tew te bija,bet man i-nets ir atrs,tikkai vakaros mazliet lenaks :P :D

Es tew nebraucu auguma un neparmetu,bet tu visu parak parspile un ja tu rakstisi vel kautko tad neizmanto tik daudz nedzenzetus wardus,citadi pati vel padomashu kad tu pats esi urliks :D

heineken avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Recidīvists
  heineken 02.02.11 18:31
 
4
0

katrai valstij ir savi plusi un mīnusi. arī latvijā ir daudz visādu huiņu.

rainer avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sniegpārsliņš
  rainer 03.02.11 08:26
 
3
0

nu ists latvietis..lai kur atrastos,visur ir sudigi,ja satiktu ar beisboleni to tukso pauri sapistu,jo pret tadu sudu rokas smeret nav verts

Miegamicis avatars
Medaļa KardiologsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Kill Chick
  Miegamicis 01.02.11 21:18
 
3
0

atbildot uz niks  komentāru " Stāsts ir par to, kāpēc es tik dau... " nav jau brīnums, ka aizbrauci :D skolā zābaks biji un mācīties negribēji, tādēļ arī nācās doties prom, jo redz LV bija sūdīga dzīve.

« 1  2  3  4  5 »