17

 158  3

Paldies visiem studentiem un skolēniem, kas atklāja savu izdzīvošanas taktiku, finansiālo plānus un dalījās savā pieredzē par to, kā "Izdzīvot ar 100 eiro mēnesī"! Jūs visi esat malači! Tagad ikvienam topošajam studentam ir skaidrs, ka studju laikā viņš ne tikai iegūs zināšanas, bet arī nenovērtējamu dzīves pieredzi. Tāpat arī gribu pateikties "Zelta Zivtiņai" par sagādāto fantastisko balvu - Samsung Galaxy Tab4.

Un tā, ir pienācis laiks paziņot uzvarētāju. Es domāju, nevienam vairs nav noslēpums, ka vislielāko pozitīvo balsu skaitu un raksta skatījumu kopsummu ir ieguvis ShakeYourBody ar savu rakstu Kā izdzīvot ar 100 eiro mēnesī? (LiepU). Viņš lieliski tika galā ar uzdevumu un visiem mums sniedza nenovērtējamu pieredzi un pavēra nelielu ieskatu studenta dzīves aizkulisēs. Suminām uzvarētāju un apsveicam ar izcīnīto pirmo vietu un Samsung Galaxy Tab4!

Pavisam kopā konkursam tika iesniegti 45 raksti, kas savā starpā sīvi cīnījās par galveno balvu. Diezgan paredzami Latvijas Universitātes (LU) studenti ar savu masu nospieda Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) studējošos uz otro vietu. Bet turpat turpat jau nepacietīgi mīdās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti, tecinādami slienas un gaidot brīdi, kad ar zobiem no RSU varēs izplēst otro vietu.

Konkursa laikā sadaļu "SPOKI STUDĒ" ir apmeklējuši 128 219 unikālo apmeklētāju, konkursa raksti ir skatīti 113 695 reizes. Piekritīsiet, iespaidīgi skaitļi!

Vēlreiz vēlos izteikt pateicību Zelta Zivtiņai par sarūpēto balvu uzvarētājam!

Bet tagad - ballīte!

Komentāri 17

0/2000

Sveicu uzvarētaju! Vienīgā piebilde, ka pareizākais uzvarētāja raksta nosaukums būtu bijis - kā par 100 eiro mēnesī atradināties no ēšanas.

 30  0 atbildēt

 

Mūsdienās degradējošiem cilvēkiem neko vairāk par alkoholu nevajag, tāpēc arī ir tādi rezultāti.

 15  0 atbildēt

Kā jau parasti neko nevinēju

 14  0 atbildēt

apsveicu shakeyourbody

 8  0 atbildēt
Tpc ka cilvēkuem vairāk patīk taksti kuros ir nedaudz humora nevis tiksi nopietnības
 5  1 atbildēt

Uzvarētāju noteica skolnieki, kuriem alus sapņos rādās ar Coca Cola 2009.g. saukli "Atver laimi". Neaizmirstama brīvības garša, pēc kuras viss aizmirstas

 4  0 atbildēt

Haha, manas fileja un auzas nekam neder laikam.

 4  0 atbildēt

Beidzot šis murgs beidzies

 3  0 atbildēt

kā var izdzīvot ar 100e mēnesī????  

 2  0 atbildēt

Sveicu uzvarētāju!

 1  0 atbildēt

Ļoti jauki ZZ būs īpaši "priecīga" un varēs bez "kauna" uzvarētāja rakstu  publicēt savā zz / tele2, citā  mājaslapā vai pat kādā reģionālajā laikrastā "super!" !

 5  5 atbildēt