local-stats-pixel

Made In Latvia: Guntars Ašmanis13

70 3

Tātad šis ir 1989. gadā dzimušais latviešu modelis, kurš sasniedzis pasaules modi. Atšķirībā no Mikus Lasmaņa, kurš vairāk gozējas kiosku gaismās žurnālos, Guntars bauda prožektoru gaismas modesskatēs. Viņs ir piedalījies tik skaļu brendu modesskatēs, kā Calvin Klein, Prada, Miu Miu, Missoni, Versace, Moschino, Fendi, Hermes, Louis Vuitton, YSL, Bottega Vanetta, Thierry Mugler un Chanel. Iespaidīgi, vai ne?
Ja tā var teikt - viņa fanu demogrāfiskais sprādziens notika laikā, kad Teilore Svaifta izlaida muzikas video savam singlam Back To December, kurā redzams arī Guntars. Kopš tā brīža viņam ir arī fanu klubi un vēl lielāka piekrišana.
Šajā rakstā piedāvāju jums apskatīt gan attēlus no modes žurnāliem, gan reklāmas kampaņu attēlus, gan foto no modesskatēm un aizkulisēm un arī kādu video, tai skaitā Teilores Sviftas muzikas video ar Guntara līdzdalību.

« 1  2  3  4  5 »
70 3 13 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 13

0/2000

nice emotion

11 0 atbildēt

smuks puisis emotion

13 2 atbildēt

Kāds vispār velkā tās super dārgās, neglītās drēbes?

Man vajadzētu piemaksāt, lai es ar tādām parādītos uz ielas. ;D

6 3 atbildēt

Lai jau puisim veicas arī turpmāk, bet es nespēju saprast kā vīrieši var gribēt būt modeļi. Nu nespēju un viss. 

3 0 atbildēt

smukiņš emotion

3 0 atbildēt

ljoti izskatiigs

0 0 atbildēt

puisis ļoti skaists un veiksmīgs, kā redzu+priecē, ka kaut bišķit nes Latvijas vārdu pasaule, bet ceru, ka viņam ir arī citi talanti kā tikai izskatīties labi, jo mūžīgi tik skaists viņš nebūs.

0 0 atbildēt

biežāk būs jāskatās FMen emotion

0 0 atbildēt

GEJISKIemotion

1 12 atbildēt

zilais, lai neteiktu vairak emotion

1 13 atbildēt