15

 464  2

Narkotikas un alkohols bieži vien ir trešais dalībnieks, kas piedalās karstās nakts izklaidēs ar tevi un tavu partneri, kuru iespējams esi iepazinis tikai pirms 5 minūtēm. 2012. gadā Amerikas psihologu asociācija publicēja pētījumu, kurā tika parādīts tas, ka tikai 27% aptaujāto vīriešu un sieviešu nodarbojas ar seksu skaidrā.

Lai gan narkotikas un alkohols nereti vien ir iemesls tam, kāpēc kļūsti seksuāli uzbudināts, tas ir iemesls arī tam, kāpēc ir tik grūti sasniegt orgasmu.

Komentāri 15

0/2000

A sekss cietuma kamerā pēc čefīra lietošanas?

 39  0 atbildēt

Ja nav seksa skaidrā, nebūs arī apreibinošā stāvokli. Kā saka - ja nespīd, tad nespīd. Bet labā roka, lai spīd kāda krāsā grib.

 18  0 atbildēt
Un tu gribi lai nepamēģinu pēc šī raksta?
 9  0 atbildēt
Zem koka ir OK...
 9  1 atbildēt
Varu iedomāties, cik fantastisks ir sekss MDMA ietekmē.
 6  0 atbildēt
"partneris pārvērties par tavas labākās draudzenes vecmammu"
 5  0 atbildēt

Stipri šaubos, ka pēc LSD lietošanas tu vispār nonāktu līdz seksam.

Ar marihuānu viss būs ok tad, ja abi būs high.

 2  0 atbildēt

Vispār,bēdīgi..

 1  0 atbildēt
Labais ietekums beigaas.
 1  0 atbildēt

Toties saēdoties sēnes un mīlējoties var gūt jaunu pieredzi ! Kad nez vai citu reizi būs iespēja drāzties ar Betiju Būpu , vai Šreku ?????

 0  0 atbildēt

Nu, pēc pieredzes

Alkohols - fail. Mazās devās (teiksim, pāris vīna glāzes) viss ir ok un atraisa, pat uzbudina, bet stiprie dzērieni diezgan ātri novedīs pie sasistas siles.

Marihuāna - ir ok, bet tikai tad, ja abi ir uzpīpējuši un ir uz viena viļņa. Zaļais vismaz man ļoti stimulē jau esošas emocijas (aizvelk tevi uz depresīvo vai pozitīvo pusi), un ja katrs ir savā spektra galā, nav labais. Ja abi ir pozitīvi, tas ir vienkārši mega. Aw yiss. Un munchiji pēc.

Halucinogēnās sēnes - neesmu mēģinājis to darīt šādā kondīcijā un neiesaku. 1) sēnes bieži rada zināmu nelabuma sajūtu vēderā, var nesmuki sanākt 2) sēnes parasti sniedz iespēju vairāk sevi izzināt, kā arī runāt ar citiem dziļākā līmenī. Sekss to visu var izjaukt un būsi pazaudējis vērtīgu iespēju (vismaz manā gadījumā, jo sēnes lietoju labi ja reizi pusgadā, lai iegūtais stāvoklis katru reizi būtu pēc iespējas vērtīgāks). Esot uz sēnēm labāk ir ar skatīties acīs, runāt un apskauties. 

MDMA, kokss, ketamīns.. par laimi nav sanācis saskarties ar šīm vielām.

 1  1 atbildēt