Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
15

Vakardienas spēle pret Austriju kārtējo reizi sarūgtina. 0:6. Smagi. Gan pašiem spēlētājiem, gan faniem. Noskaņojums zem 0. Saprotams - pretī bija ļoti spēcīgs pretinieks, taču vai tas ir attaisnojums?

Sniegums arī neizteiksmīgs. Kā tā?

Man, tā pat kā izlases spēlētājiem, arī bija sapnis kādreiz spēlēt futbolu Latvijas izlasē. Man sapnis nepiepildīsies, tomēr viņu sapnis ir piepildījies. Viņim ir šī iespēja. Viņi ir tur, kur ne es ne arī daudzi citi jebkad būs.
Tomēr es neticu, ka izlasē iekļautie spēlētāji sapņoja sēlēt šādu futbolu. Piespiedušies savam soda laukumam un sperot bumbu pēc iespējas tālāk no saviem vārtiem pie katras izdevības.

Futbola skaistums ir gūti vārti, individuālā meistarība, komandas spēle. Iedvesmojoši momenti, skaista apspēlēšana, precīzas piespēles, atstrādātas shēmas. Meistarība, veiklība, ātrums, precizitāte. Rodas iespaids, ka mums šādu spēlētāju nav vai arī viņi tiek ierobežoti. Iedots uzdevums ir spēlēt droši , neuzņemties iniciatīvu, lai nekļūdītos, aizsargāties. Kāpēc? Vai tad var būt vēl sliktāk?


Bez šaubām, ir cilvēki, kuri domā, ja es tur būtu, viss būtu savādāk… tad nu vēršos pie tiem cilvēkiem.
Ja pazīsti kādu, kurš tavuprāt ir lielisks futbola spēlētājs, vai varbūt pats domā, ka tāds esi, ja domā, ka vari labāk, piesakies!
Mērķis ir sapulcēt talantīgus jauniešus – futbla spēlētājus un mest izaicinājumu latvijas futbola izlasei draudzības spēlē. Protams, ja viņi pieņems izaicinājumu.
Šī varētu būt iespēja pierādīt, ka izlasē kaut kas nav kārtībā. Jāmaina spēles stils, jāļauj izpausties spēlētājiem vai arī izlasē iekļaut tādus spēlētājus, kas uz to ir spējīgi.
Iespējams, iespēja kaut ko beidzot mainīt.

Minimālās prasības – fiziskā sagatavotība pēc Ministru kabineta noteikumiem Nr.288 https://likumi.lv/doc.php?id=257102

Teicami spēlēt futbolu.

Teicami zināt spēles noteikumus.

 Autors: Ralfs HBK Futbols
Attēls no: eng.belta.by
1.
0
15
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [1]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa Duraka 3000 spelesMedaļa RecidīvistsMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 07.09.19 18:06
0
0