38

 36  3
Tā nu ir sagadījies, ka nu ir pienākusi zany zvaigžņu diena... Šodien 2. novembrī no 00.00 līdz 24.00 Tu vari uzdot zany jebkuru jautājumu par viņu, viņas čībām, naktskreklu utt...

Viņai uz jautājumiem ir jāatbild, savādāk tiks sodīta ;)

Tāpēc uzdodiet jautājumus, saņemiet atbildes un izklaidējieties :)

Katru nedēļu tāds fints no manas puses tiks izmests. ;)

Jāatbild komentāros, atbildēšanas laiks 25h no raxta ievietošanas, ja nevar atbildēt raxti privāti un nekādu sankciju nebūs. Bez atbildēm ar nepaliksiet, vēlāk jūs tās uzzināsiet ;)

ar cieņu Le Bagman 8-)

PS. nekādu perversību lai nebūtu.
PSS. ja nespēj atbildēt un zināšanu līmenis nav tik augsts lai atbildēt
uz jautājumiem kurus piedomājāt var neatbildēt.. un neprasiet to ko
zinat paši..
PSSS. NEKĀDAS NOSODĪŠANAS. TIKAI JAUTĀJUMI ;)
Par labi veiktu darbu tev tiek piešķirti 2000 cepumiņi ;)

Komentāri 38

0/2000
Esi: braukusi ar traktoru? Slaukusi govi? Šāvusi ar bisi? Ēdusi no zemes? Spēlējusi bungas? Meklējusi Valdo? Izlikusies par beigtu? Sauļojusies drēbēs? Pīpējusi zāli? Dzinusi ūsas? Bijusi līvu akvaparkā? Cīnujusies ar lielo brūno? Braukusi ar riteni trijatā? Ēdusi sniegu? Kurinājusi ugunskuru mežā? Nogalinājusi vardi? Bijusi Latgalē? Peldējusies okeānā? Kāpusi kalnos? Likusi kādam raudāt? Izsitusi logu? Kritusi no koka? Lēkusi no balkona? Dziedājusi dušā? Metusi kūleni pilnīgā bezsakarā? Adijusi zeķes kādam citam? Gājusi skolā? Spēlējusi Raneskeipu? Dzejojusi dzejoļus? Spēlējusi teātri? Kāvusies? Dzinusi dēmonus? Apvilkusi kreku otrādi, un tā staigājusi visu dienu? Kritusi pa kāpnēm? Vēmusi karuseļos? Izsekojusi kādu? Vainojusi kādu savā vietā? Piedalijusies kādā olimpiādē? Krāsojusi pati sev matus? Braukusi ar snovu? Makšķerējusi? Reģistrējusies spoki.lv? Smaidijusi svešiniekam? Kīno laikā aizmigusi?
 6  0 atbildēt
1. Par ko tagad domā dievs? 2. Kāds it tavs kājas izmērs? 3. Tev ir bail no H1N1? 4. Ko tu domā par globalizācijas atstāto ietekmi uz kultūru? 4. Kā Tu sevi iztēlojies pēc miljards gadiem? :D 5. Ko Tu nekad nepiedzīvosi savas dzīves laikā? 6. Kāda ir tava bērnības trauma? 7. Ko Tev pagājušajos ziemassvētkos atnesa ziemassvētku vecītis? 8. Kas pašlaik atrodas tavās bikšu kabatās? 9. Vai esi kādreiz bučojusies ar meteni? Nu es domaju nu ta pa īstam ar 10. Ar ko nozīmīga ir lielā franču revolūcija? Tas laikam arī viss no manas puses, vēlu veiksmi lai rastu atbildes uz maniem jautajumiem :)
 6  0 atbildēt
Kur Vēži zi*? Melnie vai baltie? Kad Tu būsi ballē? Kur ziema vēžo? Maikls Džeksons ir miris? pašlaik. Kam Tu dotu priekšroku? Kas Tev kabatā? Kur viņš ir, kur viņa nav? Are we rollin? UN kas Tev aiz ādas?
 5  0 atbildēt
Ko dariit, ja neko negribaas dariit?? o_O =D
 4  0 atbildēt
Vai tu esi precējusies?
 4  0 atbildēt
cik jautājumus drīkst jautāt? [viens lietotājs]
 4  0 atbildēt
Reps vai metāls? Cik gados iemācijies braukt ar riteni, ja vispār māki? līdz cik gadiem gribi nodzīvot?
 4  0 atbildēt
1.Esi kaadreiz aizdomaajusies, ka tu vareetu buut saataniste? 2. Oliviers De Sagazans tavu praat ir labs maakslinieks? 3. Ja dziivotu 20.g.s kaa tu speetu savalidzunaat Hitleru? 4. Tev bail no neparastaas naavess? (tevi saguustiis saatanisti un tu buusi sagriezta un izmeetaata bedrees) 6 Gribeetu ieskatiities aciis Staljinam? 7. Neshkiet tev Zane, ka jau laiks tev preceeties?
 4  0 atbildēt
Esi dzērusi benzīnu? Ja jā, tad vai rekomendētu arī citiem?
 3  0 atbildēt
- Kads tavs uzskats pa religiju? - Kas tevi tik dikti piesaista pie spokiem.lv? - Ko tu doma pa musu prezidentu? - Milakais ediens? - Milakais muzikas stils/i ?
 4  1 atbildēt
metaals - nevar :D
 4  1 atbildēt
Tavs Viiriesha ideaals?
 4  1 atbildēt
vai biezi tev uzmācās 4alisi šajā saitā spokiem.lv? (protams, vēstuļu veidā) :D bijuši traki atgadījumi? :O :D
 4  1 atbildēt
epg avatarsepg
izskatās, ka tevi arī visvairāk interesē :))
 4  1 atbildēt
Vai atbildēsi uz manu jautāju kaut arī esmu 2 minūtes par vēlu to uzdevis?
 3  0 atbildēt
kā Tu tiki pa adminu?
 3  0 atbildēt
Zany, kādi ir tavi mīļākie cepumi un, vai tev garšo krekeri "zivtiņas"? Tavuprāt papīra dvieļi ir labs izgudrojums, kāpēc? Patīk kīniešu ēdieni? Mēdz lietot alkoholu? Ir vadītāja apliecība? Tavs viedoklis par izglītības sistēmu.. Pagaidām viss, nekas prātā nenāk.
 3  0 atbildēt
Kāda tev mīļāklā krāsa.?Mīļālā filma.?Mīļākā grāmata.?Tev ir mājdzīvnieks/māsa/brālis.?Ko dariji 6dien un 7dien.?
 4  1 atbildēt
cik ilgi sēdēji pie fotošopa taisot to bildi un vai vispā to taisīji tu????
 3  0 atbildēt
Cik dzērveņu uz šķīva? kas ir Alabama? Cik sunim ar trijām kājām ir kāju? Cik sāpīgi ir krist no trepēm?
 3  0 atbildēt