7

 9  0
Muhaha, ceturtdiena ir pienākusi un tas vienīgi varētu nozīmēt to, ka laiks papinēt filmas. ;)

Kas jums jādara?
Vnk! Apskati zemāk ieliktos filmu kadrus kuri pavisam ir pieci. Kārtīgi apdomājies un sūti man PM ar atbildēm kuras ir numurētas no 1 - 5. Līdz svētdienas vakaram sūti man atbildes, nav teikts ka jāsūta tikai tad, kad tu zini visas filmas, sūti cik tu zini. Un varbūt tieši tu būsi laimīgā/-ais.

Lietas ko ievēro: 1. Sūti tikai vienu vēstuli, apdomā visu kārtīgi un tikai tad rīkojies. 2. Visus filmu nosaukumus raksti angļu valodā, nevis paša izdomātā tulkojumā. 3. Dažām filmām var gadīties, ka viņas ir kādas filmas turpinājums, tādēļ ja redzi tādu filmu norādi daļas nosaukumu vai citos gadījumos cipariņu. :) 4. Iesūti vēstuli ar atbildēm ne vēlāk kā svētdien 23:00 savādāk tava vēstule netiks ņemta vērā. 5. Neraksti atbildes komentāros! Būsim godīgi pret citiem.

Tātad par cepumiem: 1. vieta savā kontā iegūst 700 cepumus, 2. vieta savā kontā iegūst 500 cepumus, 3 vieta savā kontā iegūst 300 cepumus.

Atceries, neraksti atbildes komentāros, bet gan raksti man!  Raksti, ejot caur manu profilu!

Tātad šīs nedēļas filmas bija:
1.Jumper
2.Enemy at the Gates
3.Afro Samurai
4.Get Smart
5.Hostel

Uzvarētāji: apelsins ar četrām pareizām atbildēm saņem 700, keeponsmiling ar trijām pareizām atbildēm saņem 500 un donorvo ar vienu pareizu atbildi saņem 300 cepumus. Apsveicu uzvarētājus!

Komentāri 7

0/2000
Atbildes rakstiet lūdzu man personīgi, ejot caur manu profilu/nospiediet rakstīt vēstuli. ;)
 2  0 atbildēt
Velns, es zinu tikai 5. tas laikam nodod manu mīļāko filmu žanru :D
 1  0 atbildēt
Cilvēki! Ja jūs nevarat atrast kādu filmu, nemetiet plinti krūmos, jo reti kad kāds atbild pareizi uz visām 5 filmām. ;)
 1  0 atbildēt
Boneless, tad tik uz priekšu.
 1  0 atbildēt
paldies par cepumiem! ;)
 1  0 atbildēt
bac vienu nezinu bus japamekle
 0  0 atbildēt
grrr. tikai 2 zinu. buus jaasaak mekleet :)
 0  0 atbildēt