Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [70]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 19:06
0
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Man nekas nejūk, jo rupjibas savā 1. tekstā n... " ''Pabrei svaju pi*du pad nosam, resnā kuņa'' ir tavuprāt neitrāls komentārs? 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 19:28
0
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " čoo? ???!!!! ko?!!!!?? " Dislike ir tavs anonīmās diršanas profils. Tikai tagad nedirs, ka tu neko nezini, jo komentāri ir identiski vienādi, nav jābūt lielsmadzeņotājam, lai izsmadzeņotu, ka tas ir tavs slēpnis iaz kā rakstīt naidpilnas lietas.

Tavuprāt, ir normāli bildes komentārā rakstīt ''līķis sauļojas''? Bālais līķis, suņa sūds sauļojās. Dasukājusies līdz atpūtai, ar pī.zdu māk tik pelnīt palaistuve 

un tas arī nav viss. : Padauzai smadzenes izbalējušas lidz ar matiem  sukāt mazāk vajag, pat šmeka uz lūpām palikusi

 

un tas arī nav viss : Ja tā ieskatās, ta var padomāt ka kospētiku ari rijusi esi, pat lūpas nomālējusi  kosmētika lieliski izceļ tavu bārdu (tikai ieskatities tuvāk vajag

 

---

Ko tev šī meitene ir izdarījusi, ka viņa saņem tādus komentārus? Kā tu pats saki, ko sēsi - to pļausi , ko tad šī meitene tev ir nodarījusi ? 

 

Nepatīk bildes- neskaties, ieliec mīnusu, ja tev no tā paliek labāk un duj tālāk.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 19:59
0
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Un zanīte ir tavs diršanas anonimais profils?... " Es esmu redzējusi tavas galerijas un lasījusi arī komentārus. Neesmu es atriebīga būtne, tik zemu neesmu kritusi, lai sāktu taisīt kaut kādas atriebības. Ja tu vēl neesi sapratis, tad tavi komentāri ir dzēlīgi un naidīgi. Tev varbūt nopirkt latviešu valodas grāmatu, lai tu saprastu kaut ko par vārdu nokrāsām?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 20:04
0
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Ja šis bij domāts man tad paskaidrošu: Paskaid... " Vo, vo! Tagad paskaidro, kurš te ir elles izdzimtenis, ja ne tu pats? Es arī rakstā skaidroju un tas nesakrīt ar to ko tu te gvelz, sieviešu nīdēj. 

 

ilvēki ir pieraduši saņem tikai labas lietas, bet paši izteikt citiem sliktas lietas, 

kāpēc vienam būt svētajam, ja otrs ir elles izdzimtenis), 

 

Tātad cilvēki tev ir elles izdzimteņi, kuri arī tev ir dirsuši virsū un tagad tu atdari viņiem ar to pašu. Tava lielā filozofija te izpaužās - tu dirs virsū citiem un citi dirš virsū tev. 

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 22.02.17 20:07
0
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Ja šis bij domāts man tad paskaidrošu: Paskaid... " Tā kā nevērsos pie Tevis konkrēti, tad tas bija domāts raksta autorei.

Par trollismu - (un ne tikai šajā jautājumā) iesaku izmantot tezaurs.lv vārdnīcu. Tavā gadījumā būs gan labs palīgs pareizrakstībā, gan skaidrojošās vārdnīcas funkcijas pildīs. Meklē pēc vārda "trollis" - 2.nozīme. Un šim skaidrojumam perfekti atbilst arī tas, ko rakstīji iepriekš komentāros par savu "eksperimentu" (  )

Troļļot un apvainot var arī izmantojot pieklājīgus vārdus. Piemēram, "gnīda" nav rupjš vārds, bet tas nenozīmē, ka nepastāv varbūtība dabūt banu, ja tā sāksi visus apvainot. Protams, var jau būt, ka šobrīd administrācija citādi vērtē banošanas iemeslus.

Mums ir atšķirīgas pieejas - es tieši pretēji domāju, ka nav jānolaižas līdz sarunu biedra līmenim un jāsāk rupji atbildēt tikai tāpēc, ka to dara otrs. Bet katram savs.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 20:34
0
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Paskaidrojums: Ir cilvēki kuri lidinās pa māk... " Labi, es beigšu diskutēt, jo es gribu paskatīties UgunsGrēku    Es tev ieteiktu izbeigt aizskart cilvēkus un viņu godu. Internetā nevari būt visuvarenais. Ar šī raksta jēgu bija mēģinājums panākt, lai neviens cilvēks tevi neņem par pilnu, bet acīmredzot to cilvēki paši jau sen ir sapratuši, ka tādu mizogīnu tik tiešām neviens neņem par pilnu. Un tagad - laiks Ugunsgrēkam.   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 21:26
0
6

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Pati uztaisa rakstu par otra apmelošanu un ve... " Objektīvs vērtējums par tevi: nav muskuļu vispār, kaulu kambaris. Peļu vēderiņi ir lielāki par taviem neattīstītajiem muskuļiem. Diezvai ar tādiem muskuļiem vispār iespējams āmuru no zemes paclet. Acis sašaurinātas, plakstiņi sakrituši un uzacu vispār nav.

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 18:43
0
6

Izskatās ka tu esi baigais eksperts ar ārsta diplomu, ka vari atklāti norādit uz mani to, ka esu ar novirzēm, ja neesi par to pārliecināta, tad to tik publiski un tieši man to norādot nesaki tā, citādi var nākties atbildēt.  Un loģika tev ar nestrādā, pat izlasīt pareizi nemāki. (es izsaku neitrālu komentāru, patiesu, to ko redzu to ari saku, uz manu komentāru atbild ar rupjībām apvainojušies "gudrie profesori" kuriem no zināšanām smadzenes galvā spiež, tad kāpēc man jābut paipuisītim un jāatbild ļaundarim ar labu? (es nolaižos no tā neitrālā lidz tavam ļaundara un "kulturāli izglitotā" cilvēka limenim un atbildu tieši ar to pašu. (Kā saka: ko sēsi - to pļausi. Dots devējam atdodas, kā pret mani - tā es pret tevi).  Un man nav jāslēpjas aiz mugurām, lai patiesi kādam pateiktu, to ko domāju un redzu. Tākā nevajag sagrozīt faktus. (un iemācies lasit un loģiski spriest). Un es nešķiroju vecis vai vecene, es komentēju visu cilvēku bildes (kas piesaista uzmanību).  Varam tikties privāti, es tev parādišu video, ar ko nodarbojos, un tad busi uz mutes, ka redzēsi viģikā, ka es pieeju kačokiem uz ielas un piedāvāju iedot vņiem ribās Tākā nenovērtē pārāk zemu savu pretinieku, un neaizvaino tajā, par ko neesi tik ļoti pārliecināta.     

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 18:57
0
8

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " Tad man tagad paskaidro, gudrais profesor, ar... " Gudrā profesore, pareģe un ekstrasens, kur es esu teicis, ka es esu tas psihologs, (Tur rakstits ar psihAloga spriedumu (ar cilvēku kurš ar nepieciešamo izglitību, sertifikātiem) izteicis savu viedokli, par uzdotajiem jautājumiem, lasot notiekošo un atbildot atbildi uz atbildi.

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 18:30
0
14
Scorpio3 nedomā, ko raksta!
(Gribu izlasīt!)
« 1  2  3  4 »