Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [70]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Scorpio3 avatars
Medaļa BronzaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 22.02.17 20:27
0
3

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " Vo, vo! Tagad paskaidro, kurš te ir elles izd... " Paskaidrojums: Ir cilvēki kuri lidinās pa mākoņiem (sapņotāji kā tu), ir cilvēki kuri dzivo uz zemes (kuri ir reālisti, bet drūmi un naidigi), bet es esu tas, kas atrodas starp viņiem abiem (vairāk kā reālists nekā sapņotājs), kāda bus tava attieksme pret mani, tāda limeni ari es nolaidīšos (vai nu uz zemes, vai ari uz mākoņa pie tevis), bet katra personigais novertējums un raksturojums par otru (ir tikai tavā galvā, kā nepareiz priekštats). 

Pat nezināju (pēc taviem vārdiem), ka tie puiši ir p*#*#*#, kurus tu nosauc par sievietēm, un kāpēc uzsvaru esi uzlikusi uz sievietēm? (es komentēju visu cilvēku bildes, kas piesaista uzmanību, ari puišu), tāpēc nevajag viņus saukt par vecenēm, tikai tāpēc, ka kāds nokomentējis viņu bildes. Cilvēku nīdēja, sikā gnīda.

Tu ne tā saprati, ne tā izlasiji. Es komentēju, izsaku viedokli (citi uzskata par kritiku), Es nevienam virsu nediršu (jo neizmantoju rupjus vārdus, vai ari tekstu neadresēju tiešam, konkrētai personai), bet man gan dirš virsu, tāpēc, ka viņi tik gudri, ka nesaprot to ko izlasijuši, ka pārpratuši, vai uztvēruši burtiski tiešā veidā.

Piemērs priekš tevis: Mans komentārs vērtējot bildi (sieviete ar papagaili uz pleca), knābis izstiepts pēc rozines. Sievietes atbilde uz komentāru: eu tu idiņ, sikais pe*#*#, manas lūpas ir skaistas, un tāda ir mode, dauni.

Gribas teikt, kas par h*#*#*,   kas, ko, kur, kādā sakarā. Un gribi teikt, ka es kādam ko rupju pateicu, kādu aizvainoju?  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 20:27
2
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Diemžēl par to dzēligumu un naidigumu ir tika... " aris1188 ir taisnība. Palasi krimināllikumu un beidz filozofēt. ''158.pants noteic: "Par tīšu goda aizskaršanu vai neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar arestu, vai ar piespiedu dabu, vai ar naudas sodu līdz trīsdesmit minimālajām mēnešalgām."''  

Esmu apsriedusies ar šejieniešiem. NEVIENAM nepatīk tava aizskaršana un tukšā muldēšana. Uzrakstīt menetenē iesniegumu būtu tīrais nieks, jo krimināllikums paredz sodu, par aizskaršanu. Domā, ka internetā vari būt visuvarenais dievs ? Nevari gan.

Scorpio3 avatars
Medaļa BronzaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 22.02.17 20:33
0
3

atbildot uz bubble komentāru " Tā kā nevērsos pie Tevis konkrēti, tad tas bi... " es esu nīdējs, tāpēc otrs ir gnida (gnidējs) kā jau teicu, ka atdarinu, preti saņems to ko pelnijusi, ja var otru apvainot, tad lai apvainojumus saņem lidzigu atpakaļ. Ja nerunāsi kā sarunu biedrs, tad viņs tevi nesapratīs.

Ja otrs tiek apvainojies bez lamuvārdiem (kur pat nav minēts, ka runa ir tieši par viņu) tad kāpēc problēma un jāārstējas man? (nejau es to tekstu izlasu nepareizi, nejau es no tā teksta apvainojos)

Scorpio3 avatars
Medaļa BronzaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 22.02.17 20:48
0
3

Labs ieteikums, tikai kāpēc viņu sev neesi adresējusi? (jo tas uz mani neattiecas, neesu nevienu aizskāris) esu tāds mislis, tā nobijies, ka pat varu iedot savus kontaktus, lai ātrāk ietu meklēšanas proces. No tādiem draudiem sevpakaļkājas neapdirs Likumā esi pārkāpusi vairākus punktus, draudēšana, goda aizskaršana (piedevām grupveidā), nepatiesa apvainošana, otra aizvainošana  

Tākā ej padirst - diršļak Dirst tik māki nepatēmu

Scorpio3 avatars
Medaļa BronzaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 22.02.17 21:14
0
3

atbildot uz aris1188 komentāru " dažas vēstules taviem facebook draugiem un ta... " A tu paskatijies vismaz datumu, ka pēdējo x un pirmspēdējo x esu tur bijis 2x gadā Tev laikam patīk meklēt adatu siena kaudzē (ieej draugos, tur vairāk rakstits)

Scorpio3 avatars
Medaļa BronzaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 22.02.17 21:20
0
3

atbildot uz aris1188 komentāru " tāpat tur var atrast cilvēkus kuri zin kur tu... "

Laimigu tev meklēšanu Tur ir tikai cilvēki, kuri domā, kas pie velna tas par tipiņu tāds ir. (labi ja no tās kaudzes es pazistu 10) kuri uz ielas garāmejot satikti profesors, neesi gadijumā pats šerloks holms?    

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 22:01
2
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Man vienkārši nav ko darit, te vismaz ir ar k... " Bet paskaties, vai tad nav līdzības? Es domāju ka līdzība ir acīmredzama ar neapbruņotu aci 

 

http://www.bildites.lv/a/2hg6b49z#cm9vq4xt

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 22:20
2
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Kāds gan tur sakars? Tu komentē rupji manis t... " Tava bārda vienkārši ir tāda, it kā Hitleram būtu nogriezis ūsu.   

 

http://www.bildites.lv/a/z6u6bveh#ftmwkxb6

 

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 18:47
1
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Izskatās ka tu esi baigais eksperts ar ... " Tad man tagad paskaidro, gudrais profesor, ar doktora grādu psihOloģijā. Ko es tev esmu pateikusi, ja tu aizskar mani interneta vidē? Kāds ļaundaris? Ko es tev nodarīju? Es, personīgi. Kādā sakarā, es ienāku spokos, tu man uzraksti : Tad jau laikam TU dzīvo gopņiku rajonā. Nu čali, davaj, klāj vaļā visu ko esmu tev nodarījusi pirms šī komentāra rakstīšanas.  

Scorpio3 avatars
Medaļa BronzaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 22.02.17 19:48
0
4

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " Dislike ir tavs anonīmās diršanas profils. Ti... " Un zanīte ir tavs diršanas anonimais profils? Kur tu tādu sviestu izrāvi, vel lielāku figņu nevarēji izdomāt. Es savus komentārus saku tieši un konkrēti, gribi teikt ka neesi saņēmusi no manis komentāru (ka tagad kautkādu figņu dzen) cik nu viņš (komentārs) bij paties, to tev pašai sprist (es izteicu savu redzējumu uz karikatūru) Nesmīdini tautu, man nav jāslēpjās aiz kāda muguras, lai kādam pateiktu to, ko patiesi bildē redzu  

Par līķi ir tiri normāli uzrakstīt (pat sasmējos), Ja cilvēks mācētu lasit tad izlasitu to, ka tas ir kā salidzinājums, āda tik bāla kā līķim (savu komentāra izskaidrojumu īpašniecei uzrakstiju pāris h garumā), vari palasīt ja interesē. un kāpēc domā, ka tieši tas komentārs bij domāts tai meitenei kas sauļojās? (varbut viņš bij domāts tam, kas sauļojās uz kuteriša kreisajā pusē). Kāpēc pārprast to, kur nav norādits ka tieši un konkrēti tas esi tu. 

Pārējo figņu esi uzrakstijusi ne pa tēmu. (jaunākās bildes neesu vel novērtējis, jo mazgadigā administrātore ar bij pārpratusi lasito tekstu un mani bij nobloķējusi) arī nepatiesi apvainojot, ka komentēju mazgadigajām bildes (cik paskatijos tur neviena mazgadigā nebija, mana vecuma un nedaudz jaunākas). Tākā ko tu tur vari mūldēt?

Tieši to pašu var teikt tev (ko sēsi to pļausi, atbildo to pašu, ko pelnijuši pēc 1.komentāra), ja nepatīk komentāri tad nelasi, ja nepatik komentāri neliec bildes, ja nepatik komentāri, neliec publiskai vērtēšanai, publiskai apskatei.

Neaizmirsti to, ja atļaujies otru apvainot, tad no apvainotās personas negaidi atpakaļ neko labu.

Es neesu nekāds heiters vai sazinko vel izdomājat par tiem kuri izsaka savas domas. Es bildes ar plusiem vai minusiem nevertēju. Es vērtēju ar vārdiem (ar nenozimīgiem vārdiem).  Vārdu sapratne/izpratne slēpjas tikai un vienīgi tavā galvā ne citu vārdos.

 

Scorpio3 avatars
Medaļa BronzaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 22.02.17 20:44
0
4

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " aris1188 ir taisnība. Palasi krimināllikumu u... " Lieliski ka atradi tādu likumu, tikai palasi viņu uzmanigāk un ipaši uzmanigāk izlasi manis rakstito (lai nenokļūditos paņem palielināmo stikliņu) kas tev gribas pazaudēt brivību, par tiešu mana goda aizskaršanu? (jo šis uz mani neattiecas, atšķīrībā no tevis, es tik rupji nevienu neesu aizskāris.)

NESMĪDINI TAUTU VISSVARENAIS DIEVS: Viņiem daudzkas nepatik, pat tas, kā saule spīd, ka pulkstens zvana nelaikā, miega laikā. Tā pat kā nepatiku es, tikpat daudz kā tu (Jūs).

Kad man gaidit kādu diršļaku ciemos? 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 21:09
2
6

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Labs ieteikums, tikai kāpēc viņu sev ne... " Zini, aizveries. Neļarksti kā veca sagrabējusi šūplāde. Pēc tādas izklausies. Nu skrien, sūdzies, cik tev uziet, uztaisi vēlvienu skrīnšotu un nes uz policiju rādi. Es savu panācu to ko gribēju - piedabūju tevi pie runāšanas, lai pārliecinātos, vai tiešām tu esi morālais pagrimums, un jā esi. Tas vairāk nevienam nebūs noslēpums.

Scorpio3 avatars
Medaļa BronzaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 22.02.17 21:12
0
4

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " Labi, es beigšu diskutēt, jo es gribu paskatī... " Lasot šo rakstu, viņam nav jēga ņemt kādu par pilnu vai nepilnu, bet tur tieši un konkrēti rakstits, par mani nepatiesas lietas, manis aizvainošana publiskā vidē, goda aiskaršana (iespējams, ka ari draudēts), un tas darits tīši prāt ar nelabvēļu grupu (nelabvēļu atbalstu). . neslavas celšana un piedēvēta cita cilvēka personība, tā pat kā Grupveida, otra apcelšana, aizskaršana, aprunāšana, noniecināšana, apkaunošana, novešana līdz depresijai - izmisumam  

Labāk paskaties cik likumus pati neesi pārkāpusi, palasi krimināllikumu. (kārtējā nezinošā mācitāja atradusies) māca otram lietas, par kurām pašai nav ne mazākās nojausmas   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 21:14
2
6

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Lasot šo rakstu, viņam nav jēga ņemt kādu par... " Zini, tik tiešām palasot komentārus tavā galerijā ir taisnība , gejisks augums un nekādu muskuļu.   

Scorpio3 avatars
Medaļa BronzaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 22.02.17 21:18
0
4

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " Zini, tik tiešām palasot komentārus tavā gale... " Domāju, ka tāda kuce diezvai tādu nemuskuļotu geju noliktu pie vietas   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 21:43
1
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Atšķirībā no tevis, es savu speķi nereklamēju... " Es tevi neapvainoju, jaunskung. Es izsaku savu objektīvo vērtējumu to ko redzu. Iedomājies mākslas galeriju: tu izliec savas bildes kā mākslas galerijā un protams ka cilvēki tās vērtēs. Starp citu, nopietni, varbūt meklē vainu sēkliniekos? Testosterona līmeņa samazināšanas asinīs varbūt pie vainas, ka tev nav muskuļu. Vīrišķo hormonu neesamība.

Ja nespēj izturēt manu objektīvo viedokli, varbūt tad neliec savus foto publiskajai apskatei ?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 22:11
2
6

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Kāds gan tur sakars? Tu komentē rupji manis t... " Tev deguns kā kartupelis. Sarēcos par Hitlera ūsu, tūlīt uztaisīšu jaunu objektīvo vērtējumu   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 20:34
0
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Paskaidrojums: Ir cilvēki kuri lidinās pa māk... " Labi, es beigšu diskutēt, jo es gribu paskatīties UgunsGrēku    Es tev ieteiktu izbeigt aizskart cilvēkus un viņu godu. Internetā nevari būt visuvarenais. Ar šī raksta jēgu bija mēģinājums panākt, lai neviens cilvēks tevi neņem par pilnu, bet acīmredzot to cilvēki paši jau sen ir sapratuši, ka tādu mizogīnu tik tiešām neviens neņem par pilnu. Un tagad - laiks Ugunsgrēkam.   

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 22.02.17 20:07
0
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Ja šis bij domāts man tad paskaidrošu: Paskaid... " Tā kā nevērsos pie Tevis konkrēti, tad tas bija domāts raksta autorei.

Par trollismu - (un ne tikai šajā jautājumā) iesaku izmantot tezaurs.lv vārdnīcu. Tavā gadījumā būs gan labs palīgs pareizrakstībā, gan skaidrojošās vārdnīcas funkcijas pildīs. Meklē pēc vārda "trollis" - 2.nozīme. Un šim skaidrojumam perfekti atbilst arī tas, ko rakstīji iepriekš komentāros par savu "eksperimentu" (  )

Troļļot un apvainot var arī izmantojot pieklājīgus vārdus. Piemēram, "gnīda" nav rupjš vārds, bet tas nenozīmē, ka nepastāv varbūtība dabūt banu, ja tā sāksi visus apvainot. Protams, var jau būt, ka šobrīd administrācija citādi vērtē banošanas iemeslus.

Mums ir atšķirīgas pieejas - es tieši pretēji domāju, ka nav jānolaižas līdz sarunu biedra līmenim un jāsāk rupji atbildēt tikai tāpēc, ka to dara otrs. Bet katram savs.

Scorpio3 avatars
Medaļa BronzaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 22.02.17 19:03
0
5

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " Tu esi bišķīt sajaucis, esmu bijušais extasy.... " Man nekas nejūk, jo rupjibas savā 1. tekstā nerakstu (rupja uztvere ir tikai tavā galvā). Manas bildes nav liekas, jo es jau nesudzos par komentāriem, un nepatiesu novertējumu. Viņa man butu lieka, ja sāktu raudāt tā pat kā tu un sudzēties omei, par tā saucamo "negativismu", negativisms rodas tikai otras peronas galvā, kurš nesprot lasito, pārprot un apvainojas. Saprati lieko komentāru un bilžu loģiku? (un tavai zināšanai es savas bildes pats ar esu nokomentējis, apkārtējiem par piemēru, kā jākomentē, bez rupjībām) tur ar ir izlasāmi pārprotoši un divdomigi teksti Tev vel mazais jāpaaugas, līdz sāksi loģiski domāt, citādi kā sīkaļai vis jāizskaidro un japaskaidro. Uzvedies kā gnīda

« 1  2  3  4 »