Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [70]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
exkluzīvais avatars
Medaļa Zvaniņš skanMedaļa Laimīgu Jauno gaduMedaļa Prieks
  exkluzīvais 22.02.17 18:31
0
0

atbildot uz mellom komentāru " Bet arī nav glīti rakstīt vienkārši aiz garla... " Glīti vai neglīti, tas uz katra sirdsapziņas.

Jauka Meitenīte avatars
Medaļa KallaMedaļa SpoksMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!
  Jauka Meitenīte 22.02.17 18:15
0
0

atbildot uz exkluzīvais komentāru " Tāda sajūta, ka te tikai princesītes sē... "  Pilnīgi pietiek ja nekomentē, nevis raksta aizskarošus komentārus. Pašai šis Dislike un Scorpio3 komentējis ir, patīkami tas nav

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Darts VeidersMedaļa Dienas doma
  aris1188 22.02.17 21:34
0
0

atbildot uz Scorpio3 komentāru "Laimigu tev meklēšanu Tur ir tikai cilvēki, ku... " kapēc tu tik traki atraksties ? man tak nepis cik un ko tu pazīsti, vari netērēt savu laiku atrakstoties jo tas tev tāpat nepalīdzēs

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Darts VeidersMedaļa Dienas doma
  aris1188 22.02.17 21:07
0
0

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Aga, bērnībā bieži raudāju policijas iecirkni... " dažas vēstules taviem facebook draugiem un tava dzīvesvieta ir noskaidrota. tavs zonehu*arm tev nepalīdzēs

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 21:38
0
1

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " Objektīvs vērtējums par tevi: nav muskuļu vis... " Atšķirībā no tevis, es savu speķi nereklamēju Atradi ar ko palielīties tauku blāķis (kaulu kambarim nemēdz but peļvederiņi) šeit jau sāk spraukties ārā tavas dabas dotās gudrības, spļauj tik ārā savus apvainojumus, kuri sakrājušies pa gadu Ar tādiem muskuļiem tā pat kā ar taukiem neko nepacelt, tikai taukublāķis var apdirsties a kaulainam pat dirst nav ko    Prieks, ka esi modele, biju labākās domās par tevi,  nu ta beidzot parādiji cik īstenibā gudra esi, novērtēji kā kriminālists (no kriminal inform), neesu jau vecene, kurai uzacim jābut pa visu pieri, tāpēc ari nav   No šādas nastas tikai bikses nepieliec un pakaļkājas neapdirs   

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Darts VeidersMedaļa Dienas doma
  aris1188 22.02.17 20:08
0
1

es tikai nesaprotu, kapēc cilvēki vispār publicē savas bildes internetā ? ja negribi lasīt sliktus komentus tad noņem iespēju komentēt. Jaunatne ir debīla ? es domāju, ka debīli ir tie kuri uzprasās uz komentiem un tad raud

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 18:38
4
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Ev, tu afigela šitā dirst un apvainot o... " Psihalogs atradies, vispirms iemācies rakstīt. Kur rodas ļauni cilvēki?? AIZEJ PASKATIES SPOGULĪ, SIEVIEŠU NĪDEJ!

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 21:16
0
1

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " Zini, aizveries. Neļarksti kā veca sagrabējus... " Pati uztaisa rakstu par otra apmelošanu un vel apvainojusies uz mani Tu labak paskaties cik kulturāla un "gudra esi pati", kā otram (man) ir taisniba, tā aprāvusies savos tekstos, tā apdirsusies uz lidzenas vietas. 

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 21:40
0
1

atbildot uz aris1188 komentāru " kapēc tu tik traki atraksties ? man tak nepis... " Man vienkārši nav ko darit, te vismaz ir ar ko parunāt (jo psihalogs sen guļ(darba laiks beidzies))    

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 22.02.17 19:42
4
5

Agrāk tādiem deva banu. Viena lieta ir kritika un komentāri, cita lieta vnk random trollisms un nepamatota žults.

Izlasot arī rakstā apspriestā lietotāja komentārus, ir skaidrs, ka cilvēks jūtas pārāks par visiem un tādus nav jēgas ņemt vērā (kaut vai paša liekulība par publisko bilžu vērtēšanu, bet kad palabo paša publiski lietoto valodiņu (pie tam pamatoti), ai, kā nepatīk ). Plus par to otru anonīmo profilu labāk vērsties pie adminiem, lai apskatās kas un kā.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 18:56
3
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Mans jēlais komentārs ir tik pat jēls kā tava... " Tu esi bišķīt sajaucis, esmu bijušais extasy.    Tev jau cilvēki jūk, kuriem esi rupjības rakstījis.    Lieka bilde..oj, varam sākt diskusiju, man laika gana. Tu saki lieka bilde, tavas bildes arī ir liekas, kādā sakarā tu viņas liec?   Lieks ir viss tad, tava diskutēšana šeit, kura nenes nekādu labumu, tu iztērē laiku, tava darbība ir lieka. Tava esamība ir lieka, jo tu esi interneta trollis.    

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 19:25
0
2

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " ''Pabrei svaju pi*du pad nosam, resnā kuņa'' ... " Es atbildu par sevi, nevis kā deputāts vai prezidents visas tautas vārdā. Atkārtojos 2x: nepiešķir otram citu nopelnus

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 19:18
0
2

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " ''Pabrei svaju pi*du pad nosam, resnā kuņa'' ... " čoo? ???!!!! ko?!!!!??

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 20:33
0
3

atbildot uz bubble komentāru " Tā kā nevērsos pie Tevis konkrēti, tad tas bi... " es esu nīdējs, tāpēc otrs ir gnida (gnidējs) kā jau teicu, ka atdarinu, preti saņems to ko pelnijusi, ja var otru apvainot, tad lai apvainojumus saņem lidzigu atpakaļ. Ja nerunāsi kā sarunu biedrs, tad viņs tevi nesapratīs.

Ja otrs tiek apvainojies bez lamuvārdiem (kur pat nav minēts, ka runa ir tieši par viņu) tad kāpēc problēma un jāārstējas man? (nejau es to tekstu izlasu nepareizi, nejau es no tā teksta apvainojos)

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.02.17 20:27
2
5

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Diemžēl par to dzēligumu un naidigumu ir tika... " aris1188 ir taisnība. Palasi krimināllikumu un beidz filozofēt. ''158.pants noteic: "Par tīšu goda aizskaršanu vai neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar arestu, vai ar piespiedu dabu, vai ar naudas sodu līdz trīsdesmit minimālajām mēnešalgām."''  

Esmu apsriedusies ar šejieniešiem. NEVIENAM nepatīk tava aizskaršana un tukšā muldēšana. Uzrakstīt menetenē iesniegumu būtu tīrais nieks, jo krimināllikums paredz sodu, par aizskaršanu. Domā, ka internetā vari būt visuvarenais dievs ? Nevari gan.

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 20:27
0
3

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " Vo, vo! Tagad paskaidro, kurš te ir elles izd... " Paskaidrojums: Ir cilvēki kuri lidinās pa mākoņiem (sapņotāji kā tu), ir cilvēki kuri dzivo uz zemes (kuri ir reālisti, bet drūmi un naidigi), bet es esu tas, kas atrodas starp viņiem abiem (vairāk kā reālists nekā sapņotājs), kāda bus tava attieksme pret mani, tāda limeni ari es nolaidīšos (vai nu uz zemes, vai ari uz mākoņa pie tevis), bet katra personigais novertējums un raksturojums par otru (ir tikai tavā galvā, kā nepareiz priekštats). 

Pat nezināju (pēc taviem vārdiem), ka tie puiši ir p*#*#*#, kurus tu nosauc par sievietēm, un kāpēc uzsvaru esi uzlikusi uz sievietēm? (es komentēju visu cilvēku bildes, kas piesaista uzmanību, ari puišu), tāpēc nevajag viņus saukt par vecenēm, tikai tāpēc, ka kāds nokomentējis viņu bildes. Cilvēku nīdēja, sikā gnīda.

Tu ne tā saprati, ne tā izlasiji. Es komentēju, izsaku viedokli (citi uzskata par kritiku), Es nevienam virsu nediršu (jo neizmantoju rupjus vārdus, vai ari tekstu neadresēju tiešam, konkrētai personai), bet man gan dirš virsu, tāpēc, ka viņi tik gudri, ka nesaprot to ko izlasijuši, ka pārpratuši, vai uztvēruši burtiski tiešā veidā.

Piemērs priekš tevis: Mans komentārs vērtējot bildi (sieviete ar papagaili uz pleca), knābis izstiepts pēc rozines. Sievietes atbilde uz komentāru: eu tu idiņ, sikais pe*#*#, manas lūpas ir skaistas, un tāda ir mode, dauni.

Gribas teikt, kas par h*#*#*,   kas, ko, kur, kādā sakarā. Un gribi teikt, ka es kādam ko rupju pateicu, kādu aizvainoju?  

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 20:04
0
3

atbildot uz Wu Zi Mu komentāru " Es esmu redzējusi tavas galerijas un lasījusi... " Diemžēl par to dzēligumu un naidigumu ir tikai tava izpratne un tavas iedomas. Esu daudz lasijis un studējis, tākā tā grāmata nepalīdzēs. Ja jau tev vārdi ir dzēligi, tad kad ielikšu savus izveidotos video, tad vispār būsi šokā. (pagaidam gaidu kad pabeigs logo taisīt) tad ielikšu video Viņi ir gatavi, vari tikai privāti manā datorā apskatit. Man no viņiem smiekli nāk  

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 19:55
0
3

atbildot uz bubble komentāru " Agrāk tādiem deva banu. Viena lieta ir ... " Ja šis bij domāts man tad paskaidrošu: Paskaidro, kas ir trolisms (manā datubāzē nav tādu vārdu skaidrojums), Agrāk lika banus, ja nemaldos par rupjajiem vārdiem, (bet es tādus neizmantoju) un rupjie vārdi automātiski tiek laboti (tad kāpēc likt banu, par neparko, par to, ka tavu valodas zināšanas automātiski izlabo?). (citos saitos tāda lieta pastāv, uzliek banu par rupjiem vārdiem) Bet kāpēc otru nosodit, ja valsti ir visatļautība, vārdu brivība? (es esvu 1. rupjo vārdu izteicu kādos 18-19 gados, atkārtojot draugu teikto un 5min smējāmies, jo lidz tam laikam nevienam, nearvienu nerunāju izmantojot tā saucamos rupjos vārdus). Ja cilvēks atļaujas pateikt, ko rupju, tad no manis ari saņems atpakaļ rupju (kāpēc vienam būt svētajam, ja otrs ir elles izdzimtenis), Tāpēc es sapratu to, ka labāk nolaisties līdz sarunu biedra limenim, nekā skaidrot viņam nesaprotamā valodā.  

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 19:23
0
3

Un šis ir tiem, kas māca otrus un labo citu kļūdas: Būtu labāk priecājusies/s par to, ka tev cilvēks raksta saprotamā valodā. Citādi no kurienes tev zināt, kāda tautiba no kuras valsts, no kuras pilsētas vai laukiem viņš ieradies? Āfrikānis nemužam nav dzirdējis par tādu Latviju, un tu viņam pārmet par viņu nenozimigajām kļūdām, kur viņš cenšas cilvēkam izdabāt, lai nav jāraksta ķīniešu valodā, viņš iemācijies Latviešu valodu, a tu kā jau kūlturāls izglitots cilvēks, latvijas patriots, citautietim, kā jau Latvijas patriots, vai tikai dirst virsu par viņa 1 kļūdu 150 vārdos kad pats/i savos 5 vārdos ielais 10 kļūdas     

Scorpio3 avatars
Medaļa ZubrilaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Scorpio3 22.02.17 19:17
0
3

Tiem troļiem un nīdējiem (gnīdām) heiteriem un sazin vel par kādiem lopiem runājat.  Paskaidrojums: Ja esi ielikusi bildi internetā, tas būtu tas pats ja savu bildi aiznestu uz mākslas galeriju, es esu tas komentētājs internetā un apmeklētājs mākslas galerījā, sāvot pie bildes (ir vai nav kāds blakus, ir vai nav blakus pats autors/mākslinieks) es skaļi, tieši un konkrēti pateiktu to ko domāju par to bildi, tieši un konkrēti pateiktu, ko tajā bildē saskatu (to, ko citi nesaskatitu) māksliniekam acis izteiktu visas viņu kļūdas (patīkamai bildei nav ko izteikt, pieķerties var izaicinošām bildēm, kas piesaista ar savām kļūdām), kā jau minēju speciālistam (dimitrijam - viņš zin par ko runāju/par kuru runāju), es neesu no tiem dirsā lidējiem, kurš lai otram izpatiktu (ievilktu gultā), otram melos un izteiks labas lietas (kautvai viņš tā nedomā), tāpēs es esu tas skarbi godigais, kurš saka to ko redz (nevis tāpēc (pēc viņu domām) kādu aizskartu, bet gan vienkārši izsaku savavu viedokli. (es tev atbildēšu ar to, ko pats rupju izteiksi otram (man) uz neitrālu, nevienam nedomātu komentāru). Tad kāpēc apvainojies uz (SEVI) par to, ka esi ielikusi bildi, publiskai vērtēšanai, ja nespēj izturēt kritiku, visa problēma slēpjas tikai un vienīgi tavā galvā (jo tu tak nemāki pareizi izlasīt), Tiec galā ar sevi, tad padomā vai tas vispār bij vajadžigs (otru nepatiesi apvainot, tajā cik nepareizi izlasi tekstu).

« 1  2  3  4 »