Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
74

Dažreiz ir skumji noskatīties uz to, kā atsevišķi indivīdi Spokos cenšās veidot tiešām gudrus, foršus un interesantus rakstus un atrodas tādu mazi, sīki pretekļi, kas mācās 5.-6. klasē un komentāros uzraksta, cik slikts ir raksts un ka tas cilvēks ir muļķis un neko neprot... Es neizskatīšu katru atsevišķu gadījumu, kad tas notiek, taču tikai izsaku savu viedokli par notiekošos internetu. Protams, nekad nevajag aizmirst, ka "haters gonna hate" un tāpat būs kādi nīdēji, kas atradīs, kam piekasīties, jo tā tas bija visu laiku. Bet tagad jautājums tiem, kam baigi patīk komentāros rakstīt "stulba publikācija/raksts", "neinteresanti un nevajadzīgi, "kurā klasē tu ej?" un tamlīdzīgi - vai Jūs personīgi esat paveikuši ko labāku par cilvēku, kuram šo rakstāt? Vai Jūsu piedāvātie joki ir stabili smieklīgāki, bildes interesantākas un raksti pilnvērtīgāki par citiem? Varu derēt, ka lielākā daļa no tiem, kas te raksta negatīvus komentārus dara to tāpēc, ka citu neko nav ko darīt. Tāpēc ka atnākot no savas sākumskolas, atvelkās mājās un tai vietā, lai pildītu mājasdarbus vai apmeklēt kādu ārpusskolas pulciņu tup monitora priekšā un stūķē visur savus nevajadzīgos komentārus-mēslus. Ar šo visu es necenšos padarīt pasauli labāku un izmainīt tos bezcerīgos skolniekus, kuri raksta visādas muļķības komentāros un vēl nedod Dievs PM, bet gan izsaku savu viedokli, jo šis jau sāk palikt kaitinoši pēdējo laiku, kad viss, ko var izlasīt komentāros(arī citiem cilvēkiem) ir nevis kādi ieteikumi vai normāla kritika, bet neargumentēti uzbraucieni. Dārgie skolnieki, pasaule negriežas ap Jums un Jūs neesat paši labākie un gudrākie, nevajag flexoties...

(es iedomājos, cik daudz tagad saskries skolnieku man zem raksta un sāks mani aplikt ar visādiem nesmukiem vārdiem, t.sk. būs komentāri tipa "paskaties uz sevi" vai "tu jau pati gan jau mācies 6. klasē" u tml. Bet saku Jums uzreiz - mani absolūti nebiedē tādi, vēlreiz akcentēšu, bezjēdzīgi komentāri, jo uzskatu, ka tie ir destrukturizēti un bez jebkādas jēgas un argumentiem, tā kā šo murgu palaidīšu garām(: )

4
74
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [8]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
coldasice avatars
Medaļa TransoformerisMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Recidīvists
  coldasice 28.03.19 06:46
 
8
0

ja gribi izlikties gudrāka ,par tā Tevis devētajiem skolniekiem,tad vismaz raksti bez anglicismiem un gramatiski pareizi.

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 28.03.19 00:39
 
5
0

Paldies par viedokli!

Anonīms
Janka 28.03.19 06:46
 
5
0

Daži raksti tiešām arī ir padebīli. Un ir labi, ka kāds pasasaka taisnību.

norlatvija avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa ZeltrocisMedaļa Recidīvists
  norlatvija 28.03.19 06:04  
 
3
0
Pilnīgi piekrītu!
autistsbļe avatars
Medaļa RainisMedaļa SpoksMedaļa Patīk komentārs
  autistsbļe 28.03.19 08:30
 
3
0

Čau mani sauc Stīvais man ir 24 gadi un es nemācos 5 vai 6 klasē. esmu ticis jau līdz septītajai. Negribētu teikt, ka esmu labāks par tiem kurus mēginu nodirst komentāros, bet man garšo ēst. to es labi pieprotu.. vēll es protu glaudīt suni un iztīrīt ledusskapi.

Man ir rekords, es vienu reizi tusiņā noturējos viss ilgak, kamēr citi drāzās vēma vai gulēja, es turpināju kapāt tās divlitrenes. tā nu arī es novilku visu nakti bez problēmām. A tev slabo ? 

ĶerCiet avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ĶerCiet 28.03.19 13:48  
 
2
0
Ja raksts ir kvalitatīvs tad jau nav kur piesieties. Bet ja ir tādi kā tavs šis (es uzskatu bezjēdzīgs raksts) tad atradīs kur piesieties. Un vajag uzņemt kritiku ne tikai "labod" komentārus.
mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 28.03.19 07:39
 
0
0

  

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 28.03.19 21:17
 
0
0

Ar šo visu es necenšos padarīt pasauli labāku un izmainīt tos bezcerīgos skolniekus, kuri raksta visādas muļķības komentāros un vēl nedod Dievs PM, bet gan izsaku savu viedokli, jo šis jau sāk palikt kaitinoši pēdējo laiku, kad viss, ko var izlasīt komentāros(arī citiem cilvēkiem) ir nevis kādi ieteikumi vai normāla kritika, bet neargumentēti uzbraucieni.

Valodas pērle. Godīgi sakot neko nesapratu.