Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
318

Sveiki! Jau sen spokos nav bijusi īsta spoku drāma. Tāpēc vēlos sakustināt ledu un iespējams kliedēt dažus mītus! Pastāv daudzas klačas, tāpēc mēģināsim visu izrunāt, lai noskaidrotu patiesību!

Tie spoki, kuri nepaguva atbildēt vai arī netika aptaujāti, bet zin atbildes lūdzu savu versiju KOMENTĀROS!

1Vai Lestets ir alternatīvā... Autors: Mežonis1 Baumas par spocēniem
1.

1.Vai Lestets ir alternatīvā stila (t.b. vampīrgotisma ) pārstāvis?

Vairākums spoku sliecas domāt, ka jā. ĢenerālisHansijs uzskata, ka Lestets ir nealternatīvā stila pludmales piekritējs. Vampīrs pludmalē? Manuprāt kaut kas tur nav tīrs…

Tomēr Jacky kā jau spoku vadonis un valdnieks zina visu par visiem: Gribu kliedēt mītu par Lestetu, nē, viņš nav gots. Es zinu, daudzi iebildīs, jautās, kāpēc viņš krāso melnas lūpas un nagus? Esmu vairākas reizes ticies ar Lestetu dzīvē, kopā esam dzēruši kolu. Varu teikt, ka pazīstu viņu ja ne tuvu, tad tuvu tam tuvu. Piedodiet par kalambūru. Tad, lūk, Lestets ir stīmpanka stila fans, ar nelielu gotisku poiesitienu. Bet tāpēc nevajag uzreiz mesties viņam virsū. Viņš ir lādzīgs puika. Viņš dievina medu un mārtiņrozes. Viņa mīļākā dziesma ir: https://www.youtube.com/watch?v=O5026jZ6GxA Klausoties šo dziesmu viņš raud. Bet tss, es tev neko neesmu teicis.

2 Vai Slida ir 60 gadus veca... Autors: Mežonis1 Baumas par spocēniem
2.

2. Vai Slida ir 60 gadus veca dāma?

Daži spoki pat domā, ka viņa ir vēl vecāka…

Jacky:  Nujau nujau, kurā vietā slidai ir 60 gadi? Kurš tev tādas muļķības sastāstīja? Slidai līdz 60 gadiem kā līdz kosmosam, vēl 4 gadi. Vienreiz par visām reizēm izkliedēšu visus mītus par slidu. Viņai ir 56 gadi, trīs bērni, ja nemaldos meita Paulīne, neatceros, bet arī četri gadu desmiti aiz muguras, nu un dvīņi Lauris un Nauris, aptuveni manā vecumā  mazliet pāri 20. Kautkādi mazbērni arī ir, bet neesmu tēmā.

3Vai Magentas dabiskā matu... Autors: Mežonis1 Baumas par spocēniem
3.

3.Vai Magentas dabiskā matu krāsa ir rozā?

Nav noslēpums, ka Magenta krāso savus skaistos matus zilus. Bēeet…  klīst baumas, ka īstenībā viņa ir dzimusi ar rozā matu krāsu. ĢenerālimHansijam  patīk doma, ka viņu tad varētu dēvēt par rozeti. Minka Mika piedāvā versiju, ka iespējams viņas dabiskā matu krāsa ir magenta.

Jacky:  Neesmu bijis Magentas biksītēs, tāpēc nemācēšu sacīt par magentas dabisko mātu krāsu. Padusēs viņai ir melnas spalvas, domāju, ka tā ir dabiskā matu krāsa, jo spalvas uz muguras arī ir melnas. Varbūt krāso, šeit paveras vaļa fantāzijai.

4Vai Jacky tāpat kā komisārs... Autors: Mežonis1 Baumas par spocēniem
4.

4.Vai Jacky tāpat kā komisārs Reksis jau 10 reizes ir nomainīts?

Šis daudzu apziņās jau iespiedies kā neapgāžams fakts.  Cilvēki uzskata, ka īstais Jacky sen ir miris un viņa vietā darbojas vairāki dublikāti, kurus iesūtījusi žīdu slepenpadome (Piemetina ĢenerālisHansijs).

 Jacky metas kaismīgi aizstāvēties: Nē, jacky ir tas pats jacky, kas vienmēr. Atgādināšu, ka nu jau pirms 13 gadiem izveidoju pašu darudzīgāko vietu pasaulē ko sauc par SPOKI un kopš pirmās dienas, visus šos gadus esmu te. 

5Vai agurs ir 2 metrus... Autors: Mežonis1 Baumas par spocēniem
5.

5.Vai agurs ir 2 metrus garšs?

Agurs ir ļoti noslēpumains spoks. Bet no tām dažām ķermeņa daļām, kuras viņš mums ir ļāvis redzēt spokiem.lv var saprast, ka viņš varētu būt Porziņģa radinieks. Pats Agurs gan saka, ka esot vien 202 CM!! garšs. Minka Mika domā, ka Agurs varētu būt garāks par viņu…kas ir ļoti iespējams, savukārt ĢenerālisHansijs liek mums padomāt – varbūt Aguram ir 2 m garšs??!

 Jacky: Nē agurs nav 2 metrus garš. To es varu apgalvot 100%. Viņam ir normāls garums -180cm. Lieta tāda, ka mēs dzīvojam kopā. Nē, nē, nepadomājien neko sliktu, agurs ir mans brālēns. Ko aplauzāties baumotāji?

6Vai Minka Mika dzīvē... Autors: Mežonis1 Baumas par spocēniem
6.

6.Vai Minka Mika dzīvē izskatās tieši tā pat kā savā avatārā?

 Visi zin šo daiļo tumšmati avatārā, kura dievina vēsturi . Bet vai viņa patiesībā nav vecs , krunkains muzeja darbinieks vārdā Modris? Protams ĢenerālimHansijam ir viedoklis -  viņa dzīvē izskatās tieši tāpat kā KAĶŪNA avatarā. Vai ir citas versijas?

Jacky šādu versiju neatbalsta: Nē, Minka Mika neizskatās tāpat kā avatarā. Sāksim ar to, ka viņas avatarā ir zīmējums. Minka Mika dzīvē izskatās satriecoši. Viss viņā ir perfekts, mati, lūpas, zods, kalkls, pleci, rokas, krūtis, viduklis, gurni ... piedod, aizrāvos. Un zini, kas pats galvenais, viņai ir perfekta mamma. Tiem, kas nav tēmā, viņas mamma ir slida. Jā, Minka Mika ir Paulīne, slidas meita.

7Vai ĢenerālisHansijs ir... Autors: Mežonis1 Baumas par spocēniem
7.

7.Vai ĢenerālisHansijs ir skinheds?

Viņa naciskā nostāja ir skaidra un viņš to neslēpj.. Minka Mika domā, ka viņš iespējams ir izskatīgs āriešu rases pārstāvis, kas sakrīt arī ar viņa paša domām - Esmu pilnīgi pārliecināts, ka Viņam ir pārāk daudz biezu, blondu matu lai būtu ādasgalva  (Tā Hansijs par sevi)

Jacky:Ģenerālis Hansijs nav skinheds. Viņš tikai uzskata, ka ādas krāsai ir jābūt baltai un viņam nepatīk cilvēki ar šauru skatu uz dzīvi. Tas arī viss. Tā viņš ir pilnībā normāls pipars.

8Vai The Diāna iztiku pelna... Autors: Mežonis1 Baumas par spocēniem
8.

8.Vai The Diāna iztiku pelna kā profesionāla modele?

Šai meitenei ir slaiks augums un daudzas bildes, kas to pierāda.  Minka Mika saka, ka ja arī viņa nav modele, tad viņai ir visas dotības, lai tāda būtu. ĢenerālisHansijs gan domā, ka viņa pelna iztiku tikai kā modere, kas ir pretstatā The Diānas apgalvojumam, ka viņa IR MODELE!  (ļoti mulsinoši)

Palīgā steidz Jacky,kurš vnk zin: Jā, The Diāna ir modele. Tikai nesaki, ka es tev to atklāju. Nesen viņa kļuva par kādas Krievijas kompanijas produkta reklāmas seju, viss jau būtu labi, bet uzņēmums ražo marinētus gurķīšus. Iedomājies, vieoklipu Diāna ar gurķu burku rokās, nodzer šķidrumiņu, nobrauc ar plaukstu pār seju un tā piekususi saka: "Poha, pārgāja, ēd gurķīšus, dzer gurķu rasoliņu!". Viņa to slēpj pat no saviem vecākiem. Es arī neticētu, ja pats to reklāmu nebūtu redzējis. Tāda mums ir Diāna. Forša čiksiņa.

9Vai Tēvocis Sems patiesībā... Autors: Mežonis1 Baumas par spocēniem
9.

9.Vai Tēvocis Sems patiesībā ir sieviete, kurai patīk apskaust citu meiteņu formas (sevišķi dibenus)?

Ceru, ka TēvocisSems pārāk nedusmojas uz mani, ka paceļu gaismā šo versiju. Taču ir spoki, kas domā, ka VIŅAI NEpatīk apskaust, taču sieviete, kas apskauž citu dibenus, viņa noteikti  IR! TēvociSem! Neatstāj to tā!

Jacky: Tēvocis Sems ir puberitāti sasniedzis 16 gadus vecs tīnis, kas sapņo tikai par vienu, kā zaudēt savu nevainību. Viņš man ir uzrakstījis desmitiem vēstuļu, prasīja palīdzēt iepazīties ar pieredzējušu sievieti. Piedāvāju iepazīstināt ar Rasiku... nezinu kā tur viss viņu apbusējā vienošanās, vai abi palika apmierināti vai nē, neprasi, nezinu.

10Vai kakasy ir Purvciema... Autors: Mežonis1 Baumas par spocēniem
10.

10.Vai kakasy ir Purvciema huligāns?

Kā Teicis Ģenerālis EsZinuVisuparVisiem – to zina tikai Purvciems. Bet attieksme Kakasy ir … Purvciemieši dalieties ar informāciju komentāros!

Jacky: Kakasy nav Purvciema huligāns. Kakasy ir Fizikas un matemātikas zinātņu doktors. Patiesībā žēl viņu, vientuļš vīrietis, dzīvē piepildījies līdz maksimumam, sasniedzis visu ko gribējis. Zaudējis mērķi un dzīves garšu, jau divas reizes mēģinājis izdarīt pašnāvību. Abas reizes mediķi laikus paspēja palīgā. Pirmo reizi izleca pa logu no sava otrā stāva dzīvokļa. Leca uz asfalta, tā lai 100% rezultāts. Paveicās, garām gāja kaimiņiene pensionāre Veronka. Viņš uzleca viņai virsū. Abi izdzīvoja. Veronika bija sajūsmā, vīrieši viņai lec virsū. Vēl gadu pagalmā pārējām večiņām stāstīja, kā profesors viņai sita kanti. Otreiz Kakasy mēģināja noslīcināties vannā, piesēja pie kakla hanteli un aizgāja slīcināties. Rezultāts joprojām  komentē spokos.

1
318
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [33]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
rasiks avatars
Medaļa MaskaMedaļa SEOMedaļa Moderatora favorīts
  rasiks 25.04.18 14:54
 
13
0

Pārojos tikai ar Mao Meow. Vīņš nežēlojas un šķiet, ka ir apmierināts ar mani. 

spoku dienas joks

The Devils Bitch avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  The Devils Bitch 25.04.18 14:27  
 
8
0
Šitas baigi labs +
Skarleta avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ZebraMedaļa Sertificēts spoks
  Skarleta 25.04.18 14:05
 
8
0

5. Agurs pa labi?   

Minka Mika avatars
Medaļa Kalnu kristālsMedaļa DrakulaMedaļa Gada RAKSTS 2017
  Minka Mika 25.04.18 14:45
 
7
0

atbildot uz ĢenerālisHansijs komentāru " Labais!      ... "

Emmm....es apskatījos kaķūna avatāru........

kaut es to nebūtu darījusi

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 25.04.18 19:12
 
7
0

      Bez komentāriem    

slida avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Sudraba ninjaMedaļa Zelta ninja
  slida 26.04.18 21:12
 
7
0

Vai jacky ir 18 gadīgs jaunēklis?

slida: Viņam 18 palika, kad es vēl tēvam kulē karājos un nemaz projektā nebiju, tā kā pēc maniem aptuvenajiem aprēķiniem, viņam ir 180. Lai kompensētu savu vecumu, jacky katru dienu caur skype sarakstās ar mazgadīgām meitenītēm, dāvinot viņām veltas cerības. Jacky "staigā" pa spoceņu galerijām un pēc labi padarīta roku darba, savu vienacaino čūsku noslauka spoku T-kreklos, pēcāk tos izliekot izsolē. Pēc oficiālas informācijas, vismaz 10 spoku lietotāji, kuri uzvarējuši izsolēs, nespēj paskaidrot savu grūtniecību. Sakritība? Nedomāju viss.

Un jā, jacky, dvīņi ir no tevis.

spoku dienas joks

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 25.04.18 14:41
 
6
0

Labais!     

The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 25.04.18 14:22
 
4
0

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 25.04.18 17:44
 
4
0

atbildot uz Ulrihs komentāru " Precīzi tas ko minēju Labi, lai paliek. Tur... "

Argumentācijas trūkums norāda uz nezināšanu. Tu tagad tikai atkārto kā papagailis ienaidnieka propagandas vārdus.

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 25.04.18 16:33
 
4
0

Žēl, ka aptaujāti tikai trīs cilvēki. Neskatoties uz to - izdoma tīri feina    

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 25.04.18 16:16
 
2
0

atbildot uz Minka Mika komentāru "Emmm....es apskatījos kaķūna avatāru........ k... "

  

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 27.04.18 08:03
 
2
0

atbildot uz slida komentāru " Vai jacky ir 18 gadīgs jaunēklis? slid... "

Nē, mans tikai Nauris.

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 18.05.18 09:19
 
2
0

Bļe, jacky, sarunājām taču, ka tu neteiksi nevienam

Ciepanick avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Dienas domaMedaļa Viktors
  Ciepanick 25.04.18 20:12  
 
2
0
Bija smieklīgi.
ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 25.04.18 18:40
 
1
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Kā ar holokaustu? Jeb tautas iznīcināšana (ne... "

Holohausts? Nopietni? Mani pārsteidz, ka Latvijā vēl kāds tic tām muļķībām! Vienīgā tauta, kas kara/pēckara gados tika mērķtiecīgi iznīcināta, ir vācieši.

Reihā nevienu žīdu (vai krievu) nelika cietumā (nemaz nerunājot par iznīcināšanu) TIKAI dēļ tautības (vai rases).

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 26.04.18 21:46
 
1
0

atbildot uz Anonīms komentāru "atbildot uz Dark Magician komentāru " Kā ar hol... "

Protams, vēl oriģinālvalodā!

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 25.04.18 16:15
 
1
0

atbildot uz Ulrihs komentāru " "Jacky:Ģenerālis Hansijs nav skinheds. ... "

Muļķis tu esi. Pirmkārt jau nevis ''nacisms'', kas ir lamuvārds, bet NACIONĀLSOCIĀLISMS.

Otrkārt, nav neviena, uzsveru, neviena vesturiska, objektīva FAKTA, kas apliecinātu, ka ar Trešā Reiha ideoloģiju kaut kas nebūtu kārtībā.

Treškārt .. ''noziedzīgu veidojumu'' un ''pamatotu kritiku'' ... hahahahaha, žēl, ka jau iztērēju visas mēneša medaļas, jo par šo tev pienākas dienas joka balva.

 

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 08.05.18 11:07
 
0
0

atbildot uz slida komentāru " Ok, es augšā "

Tu sajauci krastus, uzģērbi rūtainu žaketi ar svītrainām biksēm, iekāpi ne tajā laivā, pazaudēji bailes ... kā man vēl tev paskaidrot, ka Tu VIENMĒR būsi man apakšā!

Anonīms
Anonīms 26.04.18 02:54
 
0
0

atbildot uz ĢenerālisHansijs komentāru " Holohausts? Nopietni? Mani pārsteidz, ka La... "

Vai Mein Kampf lasīji?

slida avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Sudraba ninjaMedaļa Zelta ninja
  slida 07.05.18 23:19
 
0
0

atbildot uz jacky komentāru " gribi izkauties? "

Ok, es augšā