Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
19

Daudzi no mums domā, ka ir pārākie papucīši Counter-Strike, lielās ar sasniegumiem, sit dūri galdā, lai pierādītu savu taisnību, protams, tas viss ir tikai virtuāli.

Devītā jūlija pašā pievakarē, nez kāda augstāka dzinuļa vadīts, NetGames intervijas komentāros ep1 ieteica Villim [Wassup] uzspēlēt maču 1vs1. Lai kā arī nebūtu, Villis [Wassup] nenobijās, viņš piekrita cīnīties ar ep1, tikai kur pazuda ep1? Tā kā ep1 līdz šim brīdim vēl nav sniedzis nekādas ziņas par savu piekrišanu vai atteikumu spēlei 1vs1, bet [BloodDog] Pioner ir izteicis vēlmi mēroties spēkiem ar Villis [Wassup], tad pašlaik NetGames forumā notiek noteikumu, komandu sastāva un spēles laika saskaņošana šai cīņai. 14. jūlijā spēlei pieteicās arī Enima [Wassup], tātad mačs notiks 2vs2. Arī citi spēlētāji jau ir izteikuši gatavību cīnīties ar [Wassup] klana pārstāvjiem. Kurš būs otrs [Wassup] pretinieks, mēs noskaidrosim jau tuvākajās dienās, jo ep1 jāpiesakās līdz 18. jūlijam pulksten 24:00, ja ep1 to neizdarīs, viņš pie spēles netiks pielaists un drošulim tiks ieskaitīts zaudējums.

Izskatās, ka [BloodDog] Pioner ļoti nopietni sācis gatavoties spēlei, aktīvi iesaistījies tās sagatavošanas darbos un noteikumu saskaņošanā. Ļoti iespējams, ka [BloodDog] Pioner pārinieks būs kāds no viņa klana, mēs aktīvi sekosim ar ko tas viss beigsies. NetGames sniegs informatīvo atbalstu šim mačam, kā arī rezervēs kādu no mūsu serveriem. Papildus NetGames nodrošinās spēles vērošanu online ar HLTV. Spēles demoierakstu varēs lejupielādēt no mūsu portāla.

Kā tālāk norisināsies šis notikums? Nesēžat malā, esiet jaunumu epicentrā, sekojiet diskusijām NetGames forumā un izsakiet savu viedokli par notiekošo. Mēs informēsim par turpmāko notikumu attīstības gaitu!


1
19
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [1]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
BoyDestroy avatars
Medaļa AmorsMedaļa Mani sirdspukstiMedaļa Dienas joks
  BoyDestroy 24.09.10 16:16
1
0

kas sita par kaku?