0

 21  0

Tā nu ir sanācis, ka ceturtdiena atkal klāt un kopā ar to — Apollo Counter-Strike mini kauss. Šodien vakarā piecas komandas cīnīsies par Apollo jakām un tikai divas labākās varēs piedalīties nākamās ceturtdienas 2 x 2 Counter-Strike klanu cīņās.

Pasākuma pirmssākumi ir meklējami aptuveni mēnesi vecā pagātnē (sk forumu), kad [Wassup] klanu izaicināja [BloodDog] un Team-101. Lai tiktu skaidrībā ar visiem jautājumiem un vienotos par noteikumiem, bija vajadzīgas vairākas nedēļas, un pagājušo ceturtdien notika pirmās spēles. Visu uzskatāmi var redzēt Team-101 izveidotajā klipā.  Savu skatījumu uz spēli nodemonstrēja arī [Wassup]. Kurš bija labākais to nav grūti noskaidrot! :) Tā nu komandas atkal ir saorganizējušās forumā, un šis vakars atkal būs sensāciju un interesantu skatu pilns.

Šodienas spēlei ir pieteikušies ir:

  • A-Team,
  • Team-101,
  • BloodDog,
  • Mīkstie Pelmeņi
  • Wassup.

Komandā spēlēs 2 spēlētāji un , katra komanda izspēlēs ar katru. Spēles notiks kartēs:

  • de_dust,
  • de_aztec
  • de_prodigy.

Katru karti spēlē līdz septiņām uzvarām, ik pēc sešiem raundiem komandas mainās pusēm — tie, kas bija teroristi, pāriet par Counter-Teroristiem un otrādi. Ja divās kartēs ir neizšķirts spēlē trešo karti — de_prodigy.

Balvu fonds: 1. vieta — Apollo jakas, iespēja piedalīties klanu cīņās nākamo ceturtdien. 2. vieta iespēja piedalīties klanu cīņās nākamo ceturtdien. 3. 4. 5. vieta iet mājās, un gatavojas atlases spēlēm, ja grib piedalīties kādā citā ceturtdienas pasākumā un cīnīties par balvām. Atlases spēļu noteikumi tiks precizēti vēlāk.


Kā jau tas ir ierasts, skatītāji varēs vērot spēli tiešraidē, izmantojot HLTV Proxy. To var izdarīt ierakstots konsolē:

connect netgames.apollo.lv:27022 


Pēc klanu cīņām NetGames piedāvās lejupielādēt šīsdienas klanu spēļu demoierakstu un izveidos reitinga tabulu kurā tiks atainoti katras koamandas reitingi. Ja kāda komanda patiesi pārteigs skatītājus un NetGames administrāciju ar savu spēli, tā iegūs veicināšanas balvu.

Komandu spēļu sākums paredzēts šodien 2004. gada 29. jūlijā pulksten 19:00 Serverī cw.apollo.lv Tās komandas, kuras nezin paroli serverim un nav saskaņojušas spēļu laikus, to var izdarīt irc.enio.lv #cs.apollo.lv pie jacky vai ENIMA[Wassup] enima@banda.lv

Kurš būs šodienas klanu maču uzvarētājs un jaunais NetGames favorīts noskaidrosies jau pēc nedaudzām stundām, sekojiet līdzi spēlēm! Arī NetGames turēs roku uz Couter-Strike spēļu pulsa un informēs jūs par spēļu norisi.


Komentāri 0

0/2000