local-stats-pixel

Rockstar strādā pie “nākošās paaudzes” spēļu dziņa4

82 1

Daudziem datorspēļu entuziastiem tik labi zināmās spēļu sērijas Grand Theft Auto izstrādātājs – Rockstar North, savā interneta vietnē ir izvietojis vairākas interesantas vakances, ar kurām tiek uzrunāti spēļu programmētāji. Vienā no vakancēm studija meklē pieredzējušu programmētāju, kas varētu asistēt ar nākošās paaudzes dziņa izstrādi. Paši Rockstar to raksturo kā lielisku iespēju kādam sniegt lielu ieguldījumu šajā un nākošās paaudzes aparatūras attīstībā.


Arī Rockstar San Diego studija algo programmētāju, kura darbs gan būs saistīts ar spēļu fiziku. Rage komanda, kas būtībā ir daļa no Rockstar San Diego studijas, meklē talantīgu programmētāju, kam ir liela pieredze programmēšanā. Jāatzīst, ka arī šī vakance varētu būt saistīta ar nākošās paaudzes dziņa izstrādi, jo aprakstā minēts, ka RAGE komanda cītīgi strādā pie tā, lai integrētu jaunas tehnoloģijas savā dzinī. Nenoliedzami kaut kas viņiem ir azotē.


Tas vēl nav viss, abas iepriekš minētās studijas meklē arī tīkla programmētājus. To darba specifika gan nebūs saistīta ar interneta lapu izstrādi, bet gan asistēšanu daudzspēlētāju režīma pilnveidošanā. Lai vai kā, ja esi pietiekoši labs un atbilsti visiem kritērijiem, vēlies izrauties ārpus Latvijas robežām un pamest ikdienas rutīnu, tad dodies uz Rockstar interneta vietni, lai pieteiktos jau tūlīt.

82 1 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://www.gamevision.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

Tu runā par spēlēm, bet logo tev ir no enerģijas dzēriena... Rockstar Games ir savādāks logo...

26 0 atbildēt