1

 22  0

CASH — jautājumi un atbildes

Mūsu dzīvē ienākot jaunai lietai vai kādam jaunam pavērsienam, vienmēr rodas jautājumi, pārpratumi vai neskaidrības. Te būs dažas atbildes un jūsu uzdotajiem jautājumiem.

Rmx: — Kas būs tie, kas izskatīs negodīgu spēlētāju demo?

Administrācija: — Ja kādam radīsies aizdomas, ka kāds no spēlētajiem spēlē negodīgi, tas var iesniegt attiecīgu sūdzību, hltv ierakstu izskatīs netgames.apollo administrācija, kuru pārstāv trīs cilvēki. Ja administrācija nolemj, ka spēlētājs spēles laikā ir izmantojis negodīgus paņēmienus, tad negodīgais spēlētājs tiek diskvalificēts un nevar turpināt spēli cash.apollo.lv serverī.

Das killa: — iedodiet slot un jūs redzēsiet gaļu!

Administrācija: — nevienam, kas spēlēs cash.apollo.lv serverī nebūs vairāk tiesību, kā citiem spēlētājiem. Visi cash servera spēlētāji ir vienlīdzīgi.

Da beer: — kā notiks cīņa pret monitoringu?

Administrācija: — monitorings tiek pielīdzināts negodīgai spēlei, negodīgas spēles izskatīšana un atbildība ir aprakstīta augstāk uzdotajā jautājumā.

Da beer: — vajag neitrālos adminus kas ir spēlē!

Administrācija: — «neitrālo» adminu, kas spēlē serverī nebūs, jo mēs nevaram nodrošināt/garantēt šo adminu «neitralitāti». Visas problēmas un domstarpības tiks izskatītas pēc problēmas paziņošanas un hltv ieraksta izskatīšanas.

Keda: — gribēju piebilst, ka adminiem gan nevajadzētu ļaut piereģistrēties …

Administrācija: — reģistrācijai cash.apollo.lv nav ierobežojumu, spēlei cash serverī var reģistrēties visi cs.apollo.lv un pro.apollo.lv admini.

Falcky: — man nepatika otrais punkts pie papildnoteikumiem, ka vienmēr slay, ja nepilda spēles noteikumus, ja tu esi viens pret desmit, tad nāve tik un tā garantēta, bet ja būtu smadzenes pataupītu ieroci, bet tā nekā …

Administrācija: — komandas personāžu nogalināšana, ja nepilda spēles noteikumus paredzēta cīņai pret cinisku kempošanu, jo mēs negribam radīt situāciju, kur katra raunda sākumā visi saliem pa kaktiem un gaida savus fragus. Mēs piekrītam Flacky, ka ieroča saglabāšana nākošajam raundam dažkārt varētu būt ļoti saprātīga taktika, taču izsverot visus par un pret esam tomēr izlēmuši, ka auto team slay būtu tomēr visvienkāršākais kempošanas problēmas risinājums.

MATILDE: vajag atslēgt čatu, lai ir miers un klusums!

Administrācija: — čats visā 30 dienu periodā atslēgts netiks. Čatu var izmantot psiholoģiskai pretinieku ietekmēšanai. Ja kādu personīgi ir aizskāris kāda cita spēles dalībnieka teiktais, viņam ir tiesības iesniegt sūdzību administrācijai, kur šī sūdzība tiks objektīvi izvērtēta.


Gaidām turpmākos komentārus un priekšlikumus.


Komentāri 1

0/2000

 0  0 atbildēt