0

 10  0

Lai atrisinātu neskaidrības un pārpratumus, kas varētu rasties piesakoties apollo 2 vs 2 mini turnīram, tiek publicēti pieteikšanās nosacījumi un turnīra nolikumi.

Pieteikšanās

No šī brīža, Counter-Strike spēlei 2 vs 2, var pieteikties jebkura komanda atsūtot pieteikumu uz redakcija@netgames.lv Counter-Strike spēlē piedalās divas pagājušajā nedēļā uzvarējušās komandas un divas komandas, kuras pirmās pieteiksies uz šīs nedēļas 2 vs 2 spēli. Pārējās komandas, kas nepaspēs pieteikties uz šīs nedēļas spēli, rindas kārtībā spēlēs nākamnedēļ, aiz nākamnedēļ utt.

Spēles laiks

2 vs 2 spēles notiks ceturtdienās, un sāksies pulksten 18:00, uz cw.apollo.lv:27015 un cw.apollo.lv:27016 serveriem, tā komanda, kas neierodas uz spēli tiek diskvalificēta un tai tiek piešķirts zaudējums.

Spēles noteikumi.

Katra komanda izspēlē ar katru komandu. Tiek spēlētas kartes de_dust, de_aztec un neizšķirta gadījumā de_prodigy. Katrā kartē spēle ilgst līdz 13 uzvarām, ik pēc 12 raundiem Teroristi mainās pusēm ar Counter Teroristiem. Kura no komandām pirmā spēlēs kādā no pusēm, vienojas spēles sākumā.

Vietu sadalījums

Uzvar tā komanda, kurai ir visvairāk uzvaras, ja uzvaru skaits divām komandām ir vienāds, tad tiek vērtēta savstarpējā spēle. Ja 3 vai 4 komandām ir vienāds uzvaru skaits, tad tiek vērtēts zaudēto un uzvarēto raundu skaits.

Balvas

Komanda, kura iegūst pirmo vietu saņem Apollo balvu, par kuru tiek paziņots trešdienas vakarā. Pirmās un otrās vietas ieguvējiem ir tiesības piedalīties nākošās nedēļas Apollo mini turnīrā 2 vs 2 bez rindas.


Komentāri 0

0/2000