4

 48  4

Amerikāņu karavīru ikdiena

ASV armijas pārstāvji ir vērsušies pie The Wal-Mart of the Army, the Army and Air Force Exchange Service ar lūgumu pasūtīt vēl 16 000 spēles Halo 2 kopijas, kuras ir paredzētas ASV karavīriem. Papildus pasūtījums ASV kara noliktavās parādīsies jau nākamās nedēļas beigās. Līdz šim brīdim ASV armija ir nopirkusi 25 000 spēles Halo 2 kopiju.

Nozagta Halo statuja

 

  

Kāda nezināmu ļaundaru grupa, no centrālā Kemberlenda veikala, ir nozagusi pusotra metra augstu statuju «Master Chief» no spēles Halo 2. Zādzība ir notikusi aptuveni pulksten 7:40, kad kāda jauniešu grupa ir pametusi veikalu. Aptuvenā statujas vērtība ir 600$, bet spēles pielūdzēji par statuju ir gatavi maksāt daudz reizes vairāk. Policija turpina meklēt ļaundarus.

Asiņainais džoistiks

 

  

Kompānija Nuby Tech ir izlaidusi spēles manipulatoru, kas ir līdzīgs motorzāģim pašiem asinskārākajiem spēlētājiem, kam patīk spēle Resident Evil. Jaunais džoistiks ir paredzēts GameCube. Resident Evil 4 Chainsaw Controller maksā 50$.

Pirates aiziet zeltā

 

  

Kompānija Atari un Firaxis ir paziņojuši par spēles Sid Meier`s Pirates aiziešanu sērijveida ražošanā un veikalos parādīsies š.g. 22. novembrī (tieši dienu pirms World of Warcraft iznākšanas) Spēle paredzēta PC un nākošās paaudzes spēļu platformām. Jāteic, ka šīs klasiskās spēles atjaunotā versija ir daudz vienkāršāka par oriģinālu.

Halo 2.5 izstrāde?

Pēc amerikāņu žurnāla Offical Xbox Magazine ziņām, kompānija Bungie strādā Halo 2: Director`s Cut speciālās versijas Xbox 2 platformai. Tādas baumas jau klīda pirs Halo 2 iznākšanas un Halo 1.5 vietā mēs saņēmām Halo 2. Kas mūs sagaida šoreiz ir grūti iedomāties, bet tas noteikti nebūs Halo 3. Lūk, tāda nesaprotama situācija.

3000 AD taisa turpinājumu …

  

Kompānija 3000 AD ir paziņojusi par Universal Combat: Hold the Line aizvēršanu, un darbu sākšanu pie spēles Universal Combat: A World Apart, kas būs Universal Combat papildinājums. Spēle izmantos visas DirectX 9 iespējas, kā arī piedāvās 16 jaunas misijas, detalizētus personāžu modeļus un jaunus ieroču veidus. Spēles iznākšana paredzēta 2005. gadā.


Komentāri 4

0/2000

rakstu divreiz neveido!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 2  0 atbildēt

TAMBZZ AP IF UR RIIDING DIS IN 2014!!!

 1  0 atbildēt

 

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt