2

 44  5

NPD Grop atkal ir publicējis nedēļas komerciāli veiksmīgāko spēļu Top10 no š.g. 9 līdz 16. novembrim. Kā jau tas bija gaidāms Top10 ir jauns līderis. EverQuest 2 ir pamatīgi iekārtojies pirmajā vietā un gaidāms, ka tuvākajās nedēļās paliks topa augšgalā, kamēr viņu neizstums kāda jaudīga Half-Life 2 relīze.

Topa lejasdaļā notiek jau ierastas cīņas. Diezgan pamatīgi turas Sims 2, gan vienkāršajā, gan speciālajā izlaidumā, kuras vienīgie un patiesie pretinieki varētu būt tikai divas MMORPG spēles - EverQuest 2 un World of Warcraft, kas jau tagad ir iekarojušas ASV tirgu. Kad interese pret šīm spēlēm izzudīs, varam gaidīt Sims 2 atdzimšanu.

ka jau tas ierasts, piekto pozīciju ieņemt Rome: Total War, ar ko ļoti priecē savus izdevējus, jo diez vai kāds varēja cerēt, ka šī spēle tik ilgi noturēsies pārdotāko spēļu Top10. Kompānijas EA šūteris Pacific Assault atrodas 9 pozīcijā, un drīzumā pazudīs pavisam. Top10 noslēdz kompānijas Microsoft Games izdotais Hallo: Combat Evolved. Vispār, skataties paši:

1 EverQuest II — Sony Online
2 Roller Coaster Tycoon 3 — Atari
3 The Sims 2 — Electronic Arts
4 The Sims 2 Special Edition — Electronic Arts
5 Rome: Total War — Activision
6 MS Zoo Tycoon 2 — Microsoft
7 Axis & Allies — Atari
8 The Sims Deluxe — Electronic Arts
9 Medal Of Honor: Pacific Assault Director's Ed — Electronic Arts
10 Halo: Combat Evolved — Microsoft


Komentāri 2

0/2000

 

 2  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt