3

 37  1

Katram no mums ir niks, vienam skanīgāks, citam ne ļoti. Niks raksturo cilvēku un sniedz citiem to informācijas daļiņu, kas atstāj pirmo iespaidu, un tikai vēlāk, sarunājoties vai satiekoties jau veidojas fundamentālāks priekšstats par cilvēku.

Ja niks ir nepārprotami draudīgs, vai iespaidīgs, tas nebūt nenozīmē, ka cilvēks lieliski spēlē Counter-Strike. Piemēram, Kurbads pašlaik atrodas 1785 vietā cs.apollo.lv statistikā, The Boss, LODE, w!cked, skileTTi, master, Archangel, FBI || Erglis, Flayer un Wolf arī turpat vien apgrozās. Ja jums ienāk prātā doma nosaukt sevi piemēram par Fantomasu vai superkilleru jūsu spēlētprasme no tā neuzlabosies un nevienu nenobiedēs, ja nu vienīgi kādu Couner-Strike iesācēju un arī, ne uz ilgu laiku.

Daži sev izvēlas smieklīgus nikus, tas iespējams tiek darīts lai pievērstu uzmanību, bet varbūt cilvēks ir jautrītis, vai liels oriģināls. Counter-Strike sabiedrībā sastopami tādi niki kā Leitenant_orgazmo, Cpy JIb, pon4ik, sljuxa, cuHonTik, JIeHuH, TBAPb, ku-ku-kaa-iet->?, 4eburashka, alu dzersi, loc3kl!s, tainos aģentos, BOBAH KPYT, nee pilniibaa aizmidzis lohs, aptiecinja, KaJIaBok, Duralej, Rambochild, kasoglazij, bratKABAHa, Biobobo, DessMaiziite, zlaja_tjotja, papuasa mamma, pa_kaifu, pornostar, fashistu_cuuka, Greki urodi, YXOrOPJIoHOC, kaka maka, Trudovije_Rezervi, Terorist Manjak, Jelgavas_Galjas_Kombinaats, smakri ti mne !!, Trakais_bots, janis*varaklanis, Aggressive-Inline*Pitachok, pekainītis, gaBau 3a KuTau 3a BbeTHaM, gaBau 3a KyBeuT 3a uPaK, Riigas_Miesnieks, ZLOY TUPOI UROD, atdzesētais-broileris, To4ka To4ka 3an9Ita9I, TVOJA_MAMA, act1ve.xo4u_koLeso, pjanaja scuka, kolbasa_krakovskaja, neshauj mammu, iebiezinats piens ar cukuru, Zivs Kungs, pupsik un daudzi citi ar izdomu apveltīti niki. Daži no tiem ir norenkojušies diezgan augstās vietās piemēram, pupsik pašlaik ir 80, BOBAH KPYT 197, iebiezināts piens ar cukuru 488, bet kolbosa_krakovskaja 474. Daudzi ir cs.apollo.lv servera veterāni, kurus bieži var redzēt spēlējam serverī — BOBAH KPYT ir nospēlējis 23 stundas, leitnant_orgazmo 13 stundas, ZLOY TUPOY UROD 5 stundas. Man personīgi grūti izvēlēties labāko no visiem šiem jaukumiņiem, varbūt dobrij_typoj_urod. :)

Kas liek cilvēkiem izvēlēties šādus segvārdus, varbūt viņi grib būt pamanīti vai ir ekscentriski, balsojiet arī jūs komentāros par kādu jums iepatikušos niku, bet varbūt jums ir zināms kāds cits smieklīgs niks?

Komentāri 3

0/2000

kas sita par kaku?

 1  0 atbildēt

 1  0 atbildēt

:D

 0  0 atbildēt