3

 32  0

 

Neko ļaunu nenojauzdami, spēlētāji klīda pa Lorencias košajām pļavām. Ik uz soļa viņus gaidīja nepatikšanas, kājās koda spideri, savu smirdīgo elpu dvesa drakoni tā, ka nācās tiem iet garām ar līkumu. Skeletoni sekoja pa pēdām un neļāva mierīgi uzdzīt līmeni, jo pagaidām spēka tā pamazāk. (nekas, gan jau vēl atgriezīsimies ar jums izrunāties :)) Lichi neprātā meta ugunīgas bumbas, bruņas pilnīgi nekam neder, uz vietas mīnus 10 hp, sāpīgi, škrobīgi. Par pārējiem nešķīsteņiem nemaz negribas atcerēties. Tā iesākas multiplayer online spēle MU Online.

Bet tas nekas, kaut kā jau tiktu galā, ja vien daži pieredzējuši spēlētāji neizmantotu jaunpienācējus savu perverso tieksmju apmierināšanai. Ņemsim par piemēru, kaut vai manu vecmāmiņu. Viņa MU Online spēlē līdz pat desmit stundām dienā, uzaudzējusi sev jau 150 lvl, staigā savā nodabā aiz jaunajiem spēlētājiem un diedelē viņiem apģērbu un visādus sīkumus. Pati staigā plika, visu sametusi lādē, vai notirgojusi. Tas viņai sagādā baudu. Ne reizi vien viņa ir izmānījusi vai nopirkusi par nieka 1000 zen chaosu, hevenu vai blessu, iedomājaties kāds darījums! :)

Bieži vien, esmu viņu pieķēris pie datora apmierināti savā nodabā runājot, — paskat, kā tas puisis runā, viņam uz sejas rakstīts: — atņem man naudu un dvēseli. :) Dažas reizes viņa kārtīgi atrāvās no pieredzējušiem spēlētājiem, kad staigāja aiz viņiem un vāca visu, ko tie aiz sevis atstāja. Tagad dabūjusi mācību, viņa ar tādām lietām vairs nenodarbojas. Tātad, ja kādam Lorenciā vai Noriā gadās satikt meiteni ar niku Mortia, bēgat no viņas kā no uguns, ja viņa jūs nepiečakarēs, tad noteikti piekāsīs! :)

Protams, arī starp jaunajiem spēlētājiem ik pa brīdim gadās kāds, kurš staigā nopakaļ un savāc visus atlikumus. Manuprāt, to nevar nosodīt, jo ļoti žēl noskatīties uz viņiem, kā tie skraida pakaļ zirnekļiem un mēģina kaut mazliet uzdzīt līmeni, kā viņus nosit, un ar kādu degsmi viņi atkal metas cīņā. To ir izbaudījis katrs, kurš spēlē MU Online, vai atceraties?

Visumā, MU Online ir ļoti aizraujoša spēle, par to var pārliecināties ikviens, vajag tikai sākt spēlēt. Spēlei ir ļoti skaista grafika un pārsteidzoši skaņas efekti. Spēlējot attīstās komandas kopības sajūta, ja redzi, ka kādam iet grūti, ej viņam palīgā. Tas pats attiecināms uz party, kad vairāki spēlētāji iet kopā slānīt briesmoņus. Var arī dibināt ģildi, un spēlēt komandā. Tas dod daudzas priekšrocības, var mainīties ar bruņām un ieročiem, kas pašam par lielu (nav sasniegts vajadzīgais līmenis, lai uzvilktu) vai neder (citas rases) arī tirgoties. Arī līmenis aug ātrāk, ja ej party ar pieredzējušu spēlētāju. MU Online pārsvarā spēlē jaunieši, bet arī vecāka gadagājuma cilvēki nav vienaldzīgi pret to :). MU Online aizrauj visus!

Pašlaik MU Online ir ģeniālākā un jaunākā spēle pasaulē, to spēlē visur, un tu neesi topā, ja nespēlē MU Online!


Komentāri 3

0/2000

...

 1  1 atbildēt

kas sita par kaku?

 0  0 atbildēt

speleju uz muruz,vsm vienigais pa realu naudu var tikai premium panemt,un online vienmer ap 500

 0  0 atbildēt