Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
571
« 1  2  3 »

Manas bērnības Sega Mega Drive 2 spēlītes. Arī atmiņā ir palicis viens ļoti smieklīgs atgadijums ar Sega Mega Drive 2 - kad viens no maniem draugiem, vecākiem uz dzimšanas dienu lūdza, lai viņam uzdāvina Segu - un vecāki viņam arī uzdavīnaja segu - tikai ne Sega konsoli, bet īstu segu. Tāpat saistība ar šo konsoli man atmiņā ir palicis arī šausmu stāsta cienīgs notikums u.c. atmiņas.

Interesanti bet tiescaroni... Autors: Werkis2 Manas bērnības Sega Mega Drive 2 spēlītes un interesantas atmiņas.
1.

Interesanti, bet tieši vairāk laika pavadīju, spēlējot, šo konsoli tieši kopā ar draugiem, nevis vienatnē, kā tas vēlāk bija ar PS1.

Super Sonic 2Pēc NES... Autors: Werkis2 Manas bērnības Sega Mega Drive 2 spēlītes un interesantas atmiņas.
2.

Super Sonic 2

Pēc NES (Žilatona) konsoles, pirmo reizi mūžā ieraudzīju Sega Mega Drive 2 konsoli un šo spēli un man tobrīd mute bija vaļā, jo grafika likās nenormāli labi, Soniku varēja kontrolēt un viņš kustējās ļoti ātri - saprotama sajūta pēc žilatona. Sonic 2 Joprojām ir viena no manām mīļākajam SMD2 spēlēm, kā arī viena no visulaiku labākajām spēlēm.  Ar draugiem sonikā sacentāmies kurš visātrāk izies pašu pirmo līmeni, beigās mums visiem izdevās to izdarīt 23 sekundes, bet izrādas rekords esot 18 sekundes, ja izdara kaut kādu triku un pārveršas par ugunīgo Dzelteno - Soniku, ko mēs nezinājām un tā arī nekad neiemacījāmies.

Sonic 2 visi līmeņi bija vizuāli skaisti un interesanti, kā arī savādāki, piemēram, līmeņi ar ūdeni, kur vajadzēja atrast un ieelpot gaisu no burbuļa. Protams, saglabāt spēli nevarēja un ātrakais, man izdevās uz SMD2 Sonic 2 iziet 7 stundās, varēja arī atrāk, bet man ļoti patika, kazino līmenī lekt iekšā automāta un mēģināt laimēt visādus labumus. Vēl ļoti patika debess līmenis kur lidoja uz lidmašīnas un pašās beigās bija kosmosa līmenis.

Katrā līmeni bija boss - olgalvis, kam bija dažādi aparāti, izņemot priekšpēdējo līmeni, kur bija jācīnas ar metāla soniku, kas man likās grūtaks par fināla bosu - milzīgo olgalvja robotu.

DUNEScaronīs spēles... Autors: Werkis2 Manas bērnības Sega Mega Drive 2 spēlītes un interesantas atmiņas.
3.

DUNE

Šīs spēles, spēlēšana pārvērtās baismā šausmu stāsta, jo arā pēksņi paliki zili - melni mākoņi un sākās pamatīgs negaiss, bet s kopā ar kaimiņu biju ļoti tālu ticis Dune spēlē, tā kā, protams,segai nevarēja saglabāt (Retajam kartidžam iekša bija 3V baterija un šāda iespēja) Es neņēmu vēra vecāku  ieteikumus par elektrisko ierīču atvienošanu no kontaktiem un antēnas izņešanu no TV, kā arī 12 voltu adapteris Segai jau bija pamatīgi pārkarsis. Taču mēs vēlējamies pabeigt spēli, tādēļ turpinājām spēlēt, mums blakus zibeņoja un vairākas reizes iespēra kaut kur netālu taču mēs turpinājām spēlēt. Beigās mums izdevās iziet visus Dune līmeņus un mēs par to bijām ļoti priecīgi, no sajūsmas lēkājām apkārt, kad pēkšņi zibens iespēra caur antēnu televizora un viņš gandrīz uzgāja gaisā. - Sega izdzīvoja.

Otro reizi mēs tik nobijušies bijām, kad spēlējam Resident Evil 2 un televizoram ome bija atstājusi lielu skaļumu un RE2 bija uzlikta klusi mūzika, tobrīd kaimiņš spēlēja RE2 un iegāja nopratināšanas istabā, kurā caur stikla-spoguli izleca lielais zombijs ar garo mēli, kas mūs pamatīgi pārbiedēja.

Streets Of Rage IIOtra mana... Autors: Werkis2 Manas bērnības Sega Mega Drive 2 spēlītes un interesantas atmiņas.
4.

Streets Of Rage II

Otra mana mīļākā kautiņu spēle uz SMD2. Arī parasti spēlējam ar draugiem, patika, ka varam iet un sist sliktos divatā. Ar šo spēli arī bija interesants atgadījums vienai no segas pultim bija pušu vads un divi no vadiem saskarās, kā rezultāta šajā spēlē, pēkšņi paradījas 999 dzīvības un man viņu pirmo reizi mūžā izdevās iziet, toreiz gan nezināju visas kustības un trikus.

Top Gear 2Toreiz likās... Autors: Werkis2 Manas bērnības Sega Mega Drive 2 spēlītes un interesantas atmiņas.
5.

Top Gear 2

Toreiz likās forša autosacikšu spēle, kurā var pirkt detaļas, uzlabot mašīnu, iegādāties citu mašīnu un nomainīt krāsu.

Rock N Roll RacingToreiz arī... Autors: Werkis2 Manas bērnības Sega Mega Drive 2 spēlītes un interesantas atmiņas.
6.

Rock N Roll Racing.

Toreiz arī muzika likās satriecoša.

Art Alive Man bija scaronī... Autors: Werkis2 Manas bērnības Sega Mega Drive 2 spēlītes un interesantas atmiņas.
7.

Art Alive !

Man bija šī paint veidīgā spēle, taču nekad nepatika un ātri atbrīvojas no viņas, taču atmiņā ar viņu ir palicis ļoti interesants notikums. Tā kā televizors bija iznicināts pēc zibens spēriena, tad nācas izmantot veco tv, kaut kāds Krievu televizors ar 8 kanālu pogām, vēl tagad šķūni tādi stāv kādi 3 gabali. Tā nu es vienu dienu ieslēdzu to TV un ieraugu caur televizoru traucejuma miglainajiem trokšņiem, ka antena uztver un es varu redzēt uz sava TV, ka viens no kaimiņiem spēlē, šo spēli, kas tur sevišķš vai ne ? Kaimiņš zimēja krāniņus, krūtis u.c. netiklas lietas....

Buggerman  PuņķucilvēksSpēle... Autors: Werkis2 Manas bērnības Sega Mega Drive 2 spēlītes un interesantas atmiņas.
8.

Buggerman / Puņķu-cilvēks.

Spēle sākas, kad nospiež pogu uz leju un pa tualetes podu puņķucilvēks nonāk, laikam puņķu zemē. Viņš atraugājas un urbina deguna un pēc tam mētajas ar saviem puņķiem. Spēle diezgan slima un idiotiska priekš Segas, bet smieklīga. Es šo spēli pārdevu savam skolas biedram un teicu, ja šis man iedos 1 latu, es pateikšu kodu kaku lielgabalām (Es to izdomāju un tas bija mans neveiksmīgais Con-Artist mēģinājums), jo mans uzrakstītais pogu kombināciju kods bija tikai joks, par kuru es dabūji pamatīgi pa savu aci no klasesbiedra.

Golden Axe IIForscarona... Autors: Werkis2 Manas bērnības Sega Mega Drive 2 spēlītes un interesantas atmiņas.
9.

Golden Axe II

Forša spēlīte, kur tu vari vadīt puspliku sivieti, apakšbiksēs un krušturī. Vai vīrieti apakšbiksēs. Likās jau forši, bet ņemot vērā, ka viņi cīnas ar veselu baru līdz zobiem bruņotiem ienaidniekiem, bruņas varētu lieti noderēt. Man bija arī Golden Axe 1 un 3.

Tiny Toon Buster s Hidden... Autors: Werkis2 Manas bērnības Sega Mega Drive 2 spēlītes un interesantas atmiņas.
10.

Tiny Toon: Buster' s Hidden Treasure.

Tā arī nekad šo spēli neizgāju, nesen uzspēlēju uz telefona, caur emulātoru un iemācijos jaunu triku.Spēlei ir smuka grafika, interesanti līmeņi kā arī ienaidnieki , līmeņu uzbūve un dažādība u.t.t. Bet šī spēle mani saraudināja,ne gluži pati spēle, bet tas, ka māte bija izmetusi arā manu vērtīgo lapiņu uz kuras biju sarakstījis izieto līmeņu kodus (Agrāk populārs seiviņu veids bija tieši kodi). Ņā, tā ir ja raksta kodus uz tualetes papīra gabala :D.

« 1  2  3 »
1
571
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [59]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Ponij Piespied Pogu avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Admins iesaka
  Ponij Piespied Pogu 29.12.13 00:00
7
0

OO jaa sitaas es tagat pc speleeju, kad internets pazuud un kad skumji briizi xD

proviking avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Maska
  proviking 23.07.14 14:53
4
0

atbildot uz Werkis2 komentāru " Man bija bojāts MK kartdiž :( Uz planētā... " ne zero tolerance, bet tas ja bija labs, tas bija tads 2d shooters vadi cilvecinjus shauj, vareja ar draugu spelket 2ataa

zeminem2 avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa PirmavotsMedaļa Admins iesaka
  zeminem2 26.01.15 15:29
4
0

Vecīt...ak dievs. Es vēl visu neizlasīju, gribu pateikt, paldies tev. Kas par atmiņām man tagad galvā...

Pēc raksta izlasīšanas uzspēlēšu Sonic. Cieņa un gods!

Ming Lee avatars
Medaļa NostradamsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  Ming Lee 29.07.14 13:23
3
0

atceros,man Tiny Toon bija speciāla burtnīciņa,kur biju sarakstījusi visus kodiņus līmeņiem/istabām 

Rakeshviirs avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Rakeshviirs 28.07.14 21:11
2
0

čerepahas man vēl ir,esmu kādas 20 reizes izgājis.

proviking avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Maska
  proviking 23.07.14 14:55
2
0

atbildot uz Werkis2 komentāru " Man bija bojāts MK kartdiž :( Uz planētā... "

a mosh tapati, aks piemineta, kautkaa neieodmajos ir vai nav taa pati kas tur sarakstaa(par cowboy), bet taa par piratu temu, es reali neatceros nosaukumu :D paraditu bildes padomatu ir vai ne :D

edit: apskatiju netaa, nav gan, nu mosh ne pirati, bet kautkadi laupitaji vai aks, shkjiet arabija tajaa spelee bija, ka jau mineju platformene, lidzigi kaa aldins, lec un skrien, sit utt

Selgauldis avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa SpoksMedaļa O!Zorro
  Selgauldis 29.12.13 02:10
2
0

Kur ta Road Rash? Tā kur ar mocīšiem jābrauc un ir iespēja konkurentus rubīt ārā ar ķēdes vai beizbola nojas palīdzību? 

No šīm gandrīz visas ir spēlētas. :D

Werkis2 avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada raksts 2014Medaļa Sensācija
  Werkis2 02.01.14 23:00
1
0

atbildot uz HEK115 komentāru " a kur ta nepiemineja ari diezgan z... " Man nebija road rash ! :(

Werkis2 avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada raksts 2014Medaļa Sensācija
  Werkis2 02.01.14 18:44
1
0

atbildot uz SCOFIELD komentāru "Ā,nu tad cita lieta! Es atceros,ka vienmēr raus... " Tas arī bija Re1 evil, ko tu aprkastīji, viņam uz GC-game cube ir arī re-make uztaisīts ar albāku grafiku.Tur vēl bija vārnas, suņi un tas zombijs ir pašā sākumā, aks galvu pagriež, es toreiz nezināju, ka, ja spēle ar Krisu, tad ****oli var dabut, ja aiziet lidz tam koridorim un aizkrien atpakalj, ilgi meginajam to pirmo zobiju, kas griezh galuv novakt ar nazi :D

kapuracējs avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Dienas joksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  kapuracējs 23.01.14 20:42
1
0

Ehhh.Jaunība,jaunība... 

Bija laiks kad arī es naktis negulēju  žilitonu,un Segu  spēlējot...

chechens5 avatars
Medaļa JubilārsMedaļa BergmanisMedaļa Zebra
  chechens5 26.01.15 17:00
1
0

5. Top gear man viss mīļākā spēle bija, būs un ir!

Werkis2 avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada raksts 2014Medaļa Sensācija
  Werkis2 12.10.15 13:21
1
0

atbildot uz cronitz komentāru " Uzjundīja atmiņas atceros kā ar brāli ... " Super mario bro 1985 kapāju 2 naktī pēc Emanuēlas

malakia avatars
Medaļa MaskaMedaļa DzelžiMedaļa Dienas doma
  malakia 04.06.16 11:31
1
0

Vēl nesen spēlēju Seg'u un nevarēju saprast kā es bērnībā varēju tik spēcīgi pogas spiest, jo tagad man sāpēja pirksti no tām pogām   

VOVASFILMAS avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Moderatora favorīts
  VOVASFILMAS 29.05.16 17:07
1
0

Ir man nācies spēlēt šo brīnumu kurš bija pieslēgts pie melnbalta padomju laiku Teļuka   

cronitz avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas joksMedaļa Vidusskolnieks
  cronitz 11.10.15 21:44
1
0
Uzjundīja atmiņas atceros kā ar brāli naktī pa kluso lavījāmies lejā uz viesistabu, lai vēl nedaudz uzspēlētu, gad visi jau bija aizgājuši gulēt
ReVolt avatars
Medaļa Draugu draugsMedaļa PērleMedaļa Maģistrants
  ReVolt 30.12.13 17:38
1
0

atbildot uz Werkis2 komentāru "Gan jau tev nebija tik interesanti, kā man :D ... " Viņš visu laiku kāsa kontrā un tad varēja dzirdēt kā kontrolieris šķīst pret sienu, citreiz pat stikli. Viņam bija tad kādi 38-40 gadi :D

Ulzja avatars
Medaļa BakalaursMedaļa MarioMedaļa Maģistrs
  Ulzja 31.05.16 20:50
1
0

Tiny Toon: Buster' s Hidden Treasure. Baigi labā spēle bija, tik pēdējo bosu tā arī neuzveicu

 

zeminem2 avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa PirmavotsMedaļa Admins iesaka
  zeminem2 27.01.15 02:42
1
0

Tad nu izlasīju un uzslavas.

Man, pati labākā spēle uz konsoles bija Shadowrun, ak dievs, es viņu spēlēju visu laiku. Tāds cyberpunk action rpg. Viņam nebija kodu sistēmas, lai saglabātu, bet gan ar bateriju, bet nezinu kāpēc, man trāpījās kasete, kur nevar ievietot bateriju. Šī spēle bija diezgan ilgstoša, vienā dienā nevar iziet. Tad atceros, ka tikko kā man istabā nopirka televizoru, tad es spēlēju shadowrun visu dienu, pa nakti neslēdzu konsoli ārā un nākamā dienā turpināju, un tā kamēr izgāju. Bija bail, ka sadegs konsole, jo viss bija super karsts. Un protams, ka gadījās momenti, kad netīšām, barošanas avots izkustējās un restartējās visa spēle, ko izspēlēju (man bija tāds sačakarēts barošanas bloks). Vēl līdz šai dienai uzskatu, ka tā spēle ir top labākajās spēlēs, ko esmu spēlējis. Iesaku!

Bija tāda spēle Urban Strike (arī Desert Strike un Jungle Strike), kur bija jālido ar helikopteri un jāpilda misijas, bija gan jālido, gan arī uz sauszemes ar tankiem, arī ar pašu cilvēciņu jāiet misijās. Likās ļoti advancēta spēle tajos laikos. Atceros, kad tikko dabūju to spēli, man pultij kreisā poga beidza reaģēt un tad mocījos spēlēt - lidot varēju, bet kad tiku misijās, kur ar pašu cilvēku jāiet šaut, tad to nevarēju vairs iziet. Pultis segai visu laiku man plīsa, ļoti bieži, nezinu vai man vienīgajam tikai tā bija.

Zero tolerance - shooteris uz sega ar 3d grafiku. Par citplanētiešiem. Ļoti gara spēle, laikam 50 līmeņi bija, biedējoša likās spēle toreiz. Daudz laika tur pavadīju.

Bloodshot - atkal shooteris, grafika labāka nekā zero tolerance un DAUDZ baisāka spēle. Pirmajās dienās ļoti baidījos spēlēt, jo tur tāda baisa un klaustrofobiska atmosfēra, mūzika biedējoša. 

Megalomania - man ļoti patika spēle DUNE, tad gribēju atrast vēl kādu līdzīgu. Šī bija stratēģijas spēle. Ļoooooooti iepatikās, likās labāka par DUNE, jo šeit ir tāda fiška, ka tu spēli sāc ar laikiem, kad mājas ceļ no akmeņiem, kareivji met akmeņus utt., un attīstoties spēles gaitā, tu jau tiec pie citplanētiešu veida mājām, pie raķetēm, citplanētiešu kuģiem savā arsenālā, atomieročiem. Šis faktors man likās ļoti aizraujošs un tāpēc nevarēju viņu beigt spēlēt.

Phantasy star 4 - ak dievs, šis ir viens no labākajiem rpg. Izcila spēle, nav ko vairs piebilst. Iesaku obligāti. Uz telefona uzspēlēt kaut vai.

Syndicate - šī spēle bija izcila. Stratēģijas arī un action, cyberpunk. Nevaru tā īsti pastāstīt, bet ļoti ilga spēle ar daudziem līmeņiem. SPēles mērķis iekarot pasauli. Tu iekaro reģionus pildot tajos konkrētas misijas, cīnies pret aģentiem, kuri beigās liekas nereāli, jo viņiem ir labākie apgreidi un ieroči. Kad iekaro teritoriju, tu vari izvēlēties kādu procentu tev maksās nodokļus, jo lielāks, jo cilvēki ātrāk paliks neapmierināti un tad būs jāiet tas līmenis par jaunu. Ar iegūto naudu tu investē attīstībai ieročos un apgreidos, piemēram, kājās, kas ļauj ātrāk staigāt, smadzenēs, rokās, kas ļauj nesāt heavy weapons utt. Grūta spēle.

Jurassic park 3 (laikam 3) - pirmās divas daļas bija 2d platformeri, bet šis jau ar skatu no augšas, dazas misijas 3d perspektīvā, kad dzenās pakaļ dinozaurs, kad jābrauc ar motociklu cauri mežam u.c. Liela spēles pasaule, daudz ko darīt, daudz dinozauru veidi.

Labi, man jāiet gulēt, pēc 4h ir skola, bet ir vēl DAUDZ ko rakstīt, SEGA bija mana dzīve.

HaystackHalo avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  HaystackHalo 29.05.16 19:00
1
0

Labie laiki, kad draugi sanāca kopā uzrambāt spēlītes   

rics007 avatars
Medaļa DeputātsMedaļa SensācijaMedaļa Deputāts
  rics007 29.12.13 13:17
1
0

Paldies par atmiņām! :) Liek nožēlot to, ka visas savas spēles izmetu ārā! :/

« 1  2  3 »