13

 100  0

Pēc pietiekami liela pārtraukuma atkal esmu šeit atgriezies ar jaunu rakstu par Linux un atvērto pirmkodu. Šajā rakstā sniegšu nelielu ieskatu nesen, 2014. gada 31. maijā, iznākušajā Linux Mint 17 (“Qiana”) distribūcijas laidienā, akcentējot manus novērojumus un radušās problēmas lietojot šo Linux Mint laidienu.

Šī raksta tapšanas laikā izmantoju Linux Mint 17 MATE versiju, lai gan pirms tam aptuveni divas nedēļas izmēģināju arī Linux Mint 17 Cinnamon RC. Tādēļ, kā jau vienmēr, būšu ļoti pateicīgs par jūsu izteiktajiem komentāriem un jautājumiem.

Komentāri 13

0/2000

Linux Mint bija viena no OS ko izmantoju bakalaura darba rakstīšanas praktiskajā daļā.

Patika daudz labāk par Ubuntu.. bet nu tas jau viss tikai atkarīgs no GUI

Bet ātrdarbība arī bija jūtama

 5  0 atbildēt

Linux mint is superīga distribūcija, maza un ātra, izmantoju uz netbookiem :)

 1  0 atbildēt

Es pats izmantoju Linux un to varu ieteikt citiem, tieši dēļ Linux kodola uzticamības un atvērtības, ja slinkums mācīties tad var pamēģināt šo: https://www.dropbox.com/s/83qpzsau3bm00x4/Ubuntu_14.04_LTS.iso to instalējot uznstalēsies visi nepieciešamie kodeski, flash un skype kopā ar pašu Ubuntu, kā arī šai versijai ir 5gadu drošības atjauninājumi.

 1  0 atbildēt

Kāds tev WiFi čips? Ja tev ir piem. kaut kāds bcm aka Broadcom čips, tad atver programatūras centru un izvēlnē rediģēt izvēlies "programatūras avoti" tev atvērsies logs kurā tev jāatver sadaļa "papildus draiveri" pēc tam uzgaidi līdz tur kaut kas parādās(nepieciešams internets), 

 1  0 atbildēt

Linux distribūcijas, kam ir plašāka draiveru pamata bāze sistēmas instalēšanas laikā.

Vēl varu ieteikt izmantot Manjaro Linux, kas ir Arch Linux bāzētā distribūcija - vismaz tā arī manam portatīvajam datoram automātiski spēja atpazīt Wi-Fi draiveri un viss strādāja bez problēmām.

 1  0 atbildēt

ar šo gan man bija visai lielas problēmas palaist pēc instalācijas -.-

nekad tā nebija bijis ne ar vienu citu distro arī ar mint 16 ne :/ 

ā un kā arī problēmas ar flash player or something like that. that's annoying! >.>

 1  0 atbildēt