local-stats-pixel fb-conv-api

Lieli uzlabojumu manā spēlē. Tuvojamies Alpha versijai.35

128 1

Šoreiz video ir bez voiceover, bet es jums pastāstīšu rakstā kas ir jauns. Video es ierakstīju nelielu PreAlpha gameplay, jo es jūtu ka spēle tuvojas pabeigšanai, tikai jāuzlabo skaņa, jāuzlabo modeļi un jāieliek grūtības līmeņu sistēma.

Grūtības līmeņu sistēma ir pabeigta kādi 20%. Līmeni var nomainīt un tas viss strādā bet tikai caur redaktoru. Tad kad ieliks izvelni, ieliks līmeņus. :). Būs 4 līmeņi, ar katru līmeni pretiniekiem būs vairāk dzīvības.


Es jūtu ka šī spēle tuvojas Alphai. Vajag nomainīt skaņas (paņemtas no CS:S), uztaisīt modeļus ierocim - pretiniekiem - dzivībām. Vajag izveidot izvelni un opcijas, vēl pāris visādus sīkus uzlabojumus un dot testēšanai.128 1 35 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 35

0/2000

Izskatās ,ka tev uzbrūk milzīgi tik-taki emotion

33 1 atbildēt

Saliec, lai tie kas uzsprākst, sprākst tieši tajā bŗīdī , kad pieskarās. Nebaidies taisīt grūtus līmeņus, jo grūtāk, jo intresantāk un uztaisi vairākus veidu uzbrucējus ;)

2 1 atbildēt

eu īstenībā šitais būtu tīri kruti, kaut kas līdzīgs kā Killing floor kur pret tiem briesmoņiem jacīnās un pēc tam japērk ieroči. Varētu arī izveidot līdzīgu CO-OP spēli un forši arī būtu ja piemēram viņi nāktu vairāk un vairāk visu laiku bez apstājas kamēr nomirsti, domāju ka daudzi iejietu azartā, lai sasniegtu augstākus punktus. vismaz tā mums ar istabas biedriem kojās bija spēlējot killing floor.

1 0 atbildēt

Ideja ... ir kāda ? Ja taisaa kautko tāu tad lai nebūtu līdzīgas spēles , ar citu mērķi, lai izceltos ar kautkādu odziņu.

1 1 atbildēt

Vajedzētu piesstrādāt pie tiem lielajiem tik-takiem (uztaisīt tos par cilvēkiem)

1 1 atbildēt

Tik-Tak apokalipse :D emotion

1 1 atbildēt

tas tak ir source engine, ne tā?

0 0 atbildēt

Man jau pašam uz kompja ir Unity 3D, brālēns ieteica, bet es ar viņu nemāku tāpat rīkoties, kkāds url.dl pietrūkst, lai varētu skatīties pamācības...

0 0 atbildēt

Tu varēsi atsūtīt tavu spēli?

0 0 atbildēt

Mhmm... Un kāds ir spēles mērķis?

0 1 atbildēt

Kautkāds source mod remake.

1 2 atbildēt

cik ilgi macijies ar unity stradat? un vai tas ir trails vai esi nopircis?biju noka4ajis bet pat ar youtubi neka nsapratu:(

cik ilgi taisiji sos 90% speli

0 1 atbildēt
kur var novilkt?
0 1 atbildēt

izskatās bagi lielais recoils. emotion  Bet tā jau malacis, pa pirmo zorti. emotionemotion

0 1 atbildēt

Manuprāt tas recoil ir pār lielu =/

0 1 atbildēt

nau verc 

0 9 atbildēt