Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
61

Labs vakars jūsu mājās spocēni ! Te es rusis - nu jau ar 4 daļu! Pēc @PULSE pieprasījuma, iepazīstināšu jūs ar zibenīgo storm spiritu , izveicīgo drow rengeru un smirdošo briesmoni pudge. Jauku un interesantu jums lasīšanu :)

nbspPudge  Uz lauka kurā ir... Autors: rusis Dota 2 Hero Lore part 4
1.

 Pudge - Uz lauka kurā ir bezgalīgā asinspirts, tālu prom no dienvidiem aiz kādas pilsētas vārdā Kvoidža, ir redzama kāda tukla figūra kas smagi strādā nakts aizsegā - nogalina un sadala kritušos ķermeņus uz daļām metot sirdis, aknas, galvas, kājas, rokas un citas atliekas vienā kaudzē. Un tas viss tiek darīts viena iemesla dēļ - lai rītdien asinspirts varētu sākties no jauna. Tajā nolādētajā pasaulē, nekas nesadalās pats par sevi - mirušajiem nekad nav lemts atgriezsties atpakaļ uz zemes, un nav svarīgi cik kaps ir dziļi izrakts. Maitas putnu apsēsts, kuri izsalkuši pēc sagrieztiem līķa gabaliņiem, miesnieks Pudge trenējās ar saviem asmeņiem, kas paliek asāki griežot līķus vienu pēc otra. Zvik Zvak Tux un āda vairs neturās uz līķu kauliem, saites griežās nost kā mazs, samircis papīra gabaliņš. Pudžam vienmēr ir bijusi tieksme uz miesnieku profesiju, pēc laika Pudge iemīlējās arī tajā lietā ko viņš dara tagad, un to kas no tā visa viņam sanāk darbu beidzot ar līķi. No sākuma muskuļa gabaliņš tad viena asins mutīte.... vēlāk Pudge sāka plosīt  , nu jau stiprākus un mežonīgākus ķermeņus, kā suns graužot kaulus.  Pat tie kas nebaidās saskarties ar nāvi, baidās no miesnieka Pudge.

nbspStorm Spirit burtiski ... Autors: rusis Dota 2 Hero Lore part 4
2.

 Storm Spirit burtiski - dabas spēks -- vēja un laika mežonīgais spēks, savienots cilvēka formā. Un kāda vētraina, dzīvespriecīga, nevaldāma forma! Tik priecīgs kā mīļākais onkulis, viņš katru vietu piepilda ar sprakšķošu enerģiju. Bet ne vienmēr tā ir bijis... traģēdija notika viņa radīšanas laikā. Laikmetus atpakaļ, līdzenumos aiz Wailing kalniem, labi cilvēki mira sausumā un badā. Parasts elementālists, sauca viņu Thunderkeg, izmantoja aizliegtu burvestibu, lai izsauktu pērkona garu, lūdzot pēc lietus. Sadusmojies uz šā mirstīgā iedomu, Debesu Pērkons zināms kā Raijin Iay, uzlaida postu uz zemes, izskalojot to pliku ar vējiem un plūdiem. Thunderkeg nebija sānsencis Debesu Pērkonam - vismaz līdz brīdim, kad viņš izmantoja pašnāvniecisku burvestību, kas savienoja viņu likteņus vienā: viņš noķēra Debesu Pērkonu būrī, kas bija viņa paša ķermenis. Ieslodzīti kopā, Thunderkega bezgalīgais labais humors savienots par Raijina trako enerģiju, radīja dzīvespriecīgo Raijin Thunderkeg - Debesu Pērkons, kurš staigā pa pasauli fiziskā formā.

Drow Ranger  Īstajā vārdā... Autors: rusis Dota 2 Hero Lore part 4
3.

Drow Ranger - Īstajā vārdā Traxex - Tas ir vispiemērotākais vārds priekš maza izmēra, troļu līdzīgai Drowas rasei. Cilvēki viņus baidās, nicina un apiet ap stūri.  Tomēr Traxex ir dzimusi cilvēku ģimenē. Viņas vecāki bija karavānu ceļotāji kurus beigās nogalināja bandīti un skaļā, nevainīgo cilvēku nogalināšana piesaistīja visu citu rašu naidu pret tumšajiem elfiem. Līdz ko bandīti bija atrasti un nogalināti, drowas pārstāvji bija pamanījuši mazu meitenīti, slēpjamies aiz vagonu lauzkām. Viņi nolēma neatstāt meitenīti nelaimē un paņēma sev līdzās . Jau agrā bērnība Traxex bija pierādījusi savas stiprākās īpašības kas Drowu saimā bija ļoti lielā cieņu vērtībā - Viltīgums, klusums, izveicība. Neskatoties uz to ka Traxex Drowu saimā skaitījās kā gustekne, šeit viņā jutās itkā būtu atradusi savas īstās mājas. Gadi gāja, un Traxex auga un auga līdz pārauga visus, tad Traxex sajutās kā krople. Bet neskatoties uz augumu, viņas seja bija gluda un simetriska, kura bija izbēgusi kārpas un ūsas kā vairums Drowu sievietēm tās bija. Pametot saimu kurā viņa uzauga, Traxex nolēma dzīvot mežā, pilnīgā vientulībā. Nomaldījušies  ceļinieki atraduši izeju no meža, stāsta , ka ir redzējuši kādu skaistu sievieti kas novēro viņus dziļi tumšajā mežā. Līdz ko kāds gribēja kaut uz soli tai pietuvoties, pamirkšķinot aci, viņas vairs tur nebija. Būdama ātra un izveicīga viņa kustās pa mežu kā migla klusumā. Tik kāds kluss čukstiens no tāluma pateiks ka viņas ledainā bulta ir atradusi kārtējo ceļu kādai sirdij.

Ceru ka visiem kas lasija... Autors: rusis Dota 2 Hero Lore part 4
4.

Ceru ka visiem kas lasija patika un gaidu komentāros pirmos 3 varoņus kurus vēlaties redzēt 5 daļā ! 
Čau ! :) 

Izmantotie avoti:
http://www.dota2.com
1
61
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
watafaak avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa JubilārsMedaļa Zebra
  watafaak 08.04.14 18:25
2
0

Chen, Ancient Appartition, Ogre Magi

rusis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  rusis 09.04.14 00:52
0
0

atbildot uz watafaak komentāru " Chen, Ancient Appartition, Ogre Ma... " U got this !