Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
108

Hey hey ! Neskatoties uz viena vienīga cilvēka atsauksmi es turpinu iesākto un nu laiks Dota hero lore otrai daļai. Pēc @zivtings pieprasījuma esmu uztaisījis tieši lore par minētajiem varoņiem :) No šī brīža , rakstat komentāros savus mīļākos varoņus un drīzumā jūs tos redzēsiet manās nākamajās daļās!

Lifestealer  Kāda Devarkas... Autors: rusis Dota 2 Hero Lore part 2
1.

Lifestealer - Kāda Devarkas pilsētas cietumā, reiz savu mūža ieslodzījumu bija izcietis kāds atriebīgs burvis, ieslodzīts kavās kurš taisījās aizbēgt no cietuma. Savu vienīgo un pēdējo dzīves vietu viņam nācās dalīt ar kādu kameras biedru vārdā Naix – pretīgu un bezgalīgi runājošu radījumu kas līdzinājās zombijam. Kādreiz Naix bija zaglis līdz brīdim kādā no saviem noziegumiem viņš bija pieķerts un bargā tiesa tam piesprieda mūža ieslodzījumu cietumā, lai pārējiem kalpotu par piemēru, ka zagt un mānīt apkartējos ir slikti. Gadiem ritot uz priekšu viņa kavas pilnīgi sarūsēja tāpat kā viņa smadzenes. Naix vairs neatcerējās, kas viņš bija pirmīt , ko viņš dara, kas tie ir par cilvēkiem un kāpēc viņš ir mūža ieslodzījumā. Viņam pat zuda vēlme aizbēgt no cietuma. Viņā burvis ieraudzīja ideālu ieroci savu plānu realizēšanai. Burvis ilgi nedomājot bija pielietojis Inficēšanas burvestību uz Naixu, lai briesmoņa ķermenī iemiesoties un mēģināt kaut kā izkustināt šo šausminošo briesmoni, kurā bija pārvērties zaglis un likt viņam izpostīt visu, kas pagadaīsies viņam ceļā un aizkavēt cietumsargus, kamēr burvis klusām un mierīgi izlavās no cietuma. Tomēr Naixa vājprāts bija tik stiprs, ka burvestība sabruka un vinja saprāts aizlidoja tālu prom, ārprāta okeānā. Tomēr infekcija, kas ļāva Naixam izkustēties pēc vairākiem gadiem radīja balsi, kas atkārtoja vienu vārdu pēc ārtas “BĒGT!”. Tieši tajā momentā arī radās tas ko tagad dēvē par Lifestealer. Vājprāta viļņi, kas nāca no Lifestealera, pārplēsa cietumsargu prātus mazos gabaliņos un tie paši sāka plēst viens otru uz pusēm atverot cietuma vārtus. Izbēgot no cietuma Lifestealers atsāja uz rokām savas važas, lai katru reizi atgadinātu sev, ka neviens nevarēs norobežot viņa brīvību, bet joprojām viņš paliek ieslodzītais. Briesmīgajā un baiselīgajā miesā dzīvo divas personības - gudrs, viltīgs zaglis un saimnieks, kura balsij zaglis pakļaujas. Vai varbūt viņš tikai tēlo?

Alchemist  Uzticība svētai... Autors: rusis Dota 2 Hero Lore part 2
2.

Alchemist - Uzticība svētai alķīmijai bija tradīcija kādai Darkbju rasei, bet neviens līdz šim brīdim nav parādijis tik daudz atjautības, ambīcijas un paviršību kā jaunietis vārdā Razzils. Pieaugot vecākam, viņš pameta ģimenes biznesu un mēģināja izveidot savu biznesu - zelta monētu izgatavošanu ! Kā jau savā ierastā manierē, viņš solijās visiem kad spēs to paveikt un izgatavos lielu čupu ar zelta monētām. Bija pagājuši vairāki pacmiti pētniecības un sagatavotības gadi kad Razzels bija smagi sodīts un iesūdzēts cietumā par masu pilsētas demolēšanu kuri izpaudās eksperimenta laikā. Taču Razzels nebija aptinams ap pirkstu, viņš domāja vairākus plānus kā izbēgt no cietumsoda un turpināt iesākto. Kad sargi atveda Razzelam jaunu kameras biedru - milzi,cilvēkēdāju tad viņš viņā redzēja lielisku iespēju lai izbēgtu. Pierunājot milzi neēst viņu, Razzels sāka rūpīgi gatavot tinktūru kas sastāvēja no pelējuma un sūnām, kuras bija pievācis laikā kad veica piespiedu darbus. Pēc nedēļas tinktūra bija gatava. Kad milzis izdzēra dziru , viņu pakļāva neredzamais dusmu viesulis, pārlocīja cietuma režģus, izsita caurumu sienā un pārsita visu cietuma apsardzi. Drīz vien viņi iemaldījas kādā mežā, netālu no pilsētas atstājot aiz sevis tikai gružus kas bija šķērslis bēgšanai ( drupas no ēkām, stabi, u.c) un nevienu pazīmi par pakaļdzīšanos. Kad dziras efekts beidzās, cilvēkēdājs jutās ļoti labi un izskatījās laimīgs.Kopš tā brīža, abi vienojās par sadarbību. Tagad pārīts vāc nepieciešamos metālus,materiālus lai beidzot pabeigt iesākto eksperimentu.

Meepo  quotKā man tā pat arī... Autors: rusis Dota 2 Hero Lore part 2
3.

Meepo : "Kā man, tā pat arī dzīve ir tikai divas svarīgas lietas : Tos,kurus tu zini un to , ko vari atrast. Padzīvo pats Riftshadow ruīnas un tu sapratīsi ka pat ēdiena meklēšana - darbs ne no vieglajiem. Tev nāksies ļoti ilgi ekonomēt un ubagot. Izdzīvošanas ceļš - tavās stiprajās spējās. Daži radījumi kas dzīvo uz zemes, spējīgi tevi nogalināt pat nenožēlojot to, tāpec vajag medīt vājos un izbēgt kas ir spēcīgāki par tevi. Bet tam visam ir arī gaišā puse - šajās pazemju vieta kur dzīvoju ir īsta vēstures glabātuve un tie kas dzīvo uz zemes, ticiet man , tiem vēsture ir dārgā jebkurā šā vārda nozīmē. Kādreiz šeit bija pils un viņā iepriekšējie iedzīvotāji veica tumšos rituālus. Viens vienīgs vājprāts! Ja tu izdzīvoji ceremoniju, viņi pāršķel kristālu un sadala tavu dvēseli gabalos! Taču māksla viņiem bija augstā līmenī! Pieminekļi un visādas tādas "fīčas". Vot ko es tev teikšu: Tu tāds ej vienkārši savā nodabā un netīšām uzduries uz kādu vecu kokgriezumu. Savāc tos tik cik vari aiznest un pardod tos tirgū un pāris nedēļas tev nav jasatraucās par pārtiku. A ja galīgi paveicās tad var atrast Riftshadow kristālu! Uzsit tam savu nominālcenu un meklē pircēju. Muļķu kas meklē kaut ko līdzīgu šai mantiņai ir ļoti daudz, tici man ! Un ja pat gadījuma nesanāk atrast pircēju tad katrs otrs garām braucošais burvis noteikti to ieeteresēs. Viņi ļoti mīl tādas līdzīgas lietas. Bet vajag būt ļoti uzmanīgam. Man nebūs skaudība pret to cilvēku kam netīšām tas kristāls izkritīs no rokām........ Tas ir ļoti sāpīgi."

Ceru ka patika   Līdz... Autors: rusis Dota 2 Hero Lore part 2
4.

Ceru ka patika :) ! Līdz nākamajai reizei ! :) 

Izmantotie avoti:
http://www.dota2.com
4
108
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [18]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Soul Eater avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Sponsora favorīts
  Soul Eater 02.04.14 11:28
2
0

atbildot uz nailjke komentāru " Kāds viņam talants? tu ko joko? ie... " Nelec augstāk par savu pakaļu.

Viņš apakšā ir pievienojis avotu, kas norāda uz to, ka ir tulkojis, nevis pats izdomājis.

Zini, pat tad ja teksts būtu iemests google translate un pielabotas kļūdas, jā tas būtu talants, jo daudzi iekopē to ko izmet translate.

Raksts labs!

rusis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  rusis 01.04.14 23:50
3
1

atbildot uz Behinder komentāru " Vecit, Tev ir talants. !  Pam... " Paldies ! Sacīts darīts ! :) 

LordOrio avatars
Medaļa FavorītsMedaļa SensācijaMedaļa Redaktors iesaka
  LordOrio 02.04.14 15:31
1
0

atbildot uz Dima Ebanij Eblan komentāru " Get on my skill noobs 8k solo rank... " Brohoof?

Dirtyphonic avatars
Medaļa TeamworkMedaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  Dirtyphonic 02.04.14 00:00
1
0

dota <3

rusis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  rusis 01.04.14 23:30
2
1

atbildot uz kulak14 komentāru " Ļoti interesants raksts..gaidu nak... " Prieks ka kādam patīk :) centīšos arī turpmāk :) 

rusis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  rusis 03.04.14 01:57
0
0

Atvainojos visiem kas gaidīja bet šodien nesanāca ar laikiem tāpēc 3 daļa būs tikai rīt (03.04.2014) paldies :) !

Soul Eater avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Sponsora favorīts
  Soul Eater 02.04.14 20:04
0
0

atbildot uz Dima Ebanij Eblan komentāru "   Kāpēc nelekt? Tas būtu labs talants.... "

Būt muļķim nav talants.

rusis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  rusis 02.04.14 19:18
0
0
Anonymous14- 4 daļā būs. Šodien uz vakaru būs invoker kunkka un ....... noslēpums :)
anonymous14 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa 鬼心Medaļa Sertificēts spoks
  anonymous14 02.04.14 18:57
0
0

Davaj nakamais par pudge, riki, drow ranger

Dima Ebanij Eblan avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sākumskolnieks
  Dima Ebanij Eblan 02.04.14 17:40
0
0

atbildot uz Nacionāliste komentāru " Nelec augstāk par savu pakaļu. Viņš apak... "  

Kāpēc nelekt? Tas būtu labs talants.

Dima Ebanij Eblan avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sākumskolnieks
  Dima Ebanij Eblan 02.04.14 17:39
0
0

atbildot uz LordOrio komentāru " Brohoof? "  

Brohoof

paveelniece avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Teamwork
  paveelniece 02.04.14 12:37
0
0

atbildot uz nailjke komentāru " Kāds viņam talants? tu ko joko? ie... " es vispār nesaprotu kurš muļķis domātu, ka viņš šo visu ir izdomājis? katram dota hero is savs lore, vairāk vai mazāk, bet tomēr backgrounds katram ir.  jautājums Tev - Tu ziedo savu laiku, lai tulkotu un veidotu citiem saprotamu tekstu? jo iemet google translate un varu garantēt, ka vairāk kā puse nebūs pareizi. Cilvēks tulko un uzlabo, lai tie, kam grūti ar angļu val. varētu labāk saprast čarus ar kuriem viņi spēlē. 

rusis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  rusis 02.04.14 12:20
0
0
Es neslēpju to kad tas ir tulkots, bet tas s*ds ko tu te runā..... kāds google translate? Ja tev ar angļu valodu ir viss bēdīgi tad tu laikam arī viņu izmanto bet manā gadījumā šo rakstu es veidoju tieši priekš latviešu publikas lai visi ieskaitot tevi to varētu izlasīt un saprast... katrā valodā teksts skanēs savādāk un vienmer ir japielabo katrs teikums. Ja tu šim nepiekrīti tad ieposto google translate visu lore par jebkuru no šiem varoņiem un es gribēšu redzēt kas tev sanāks. Žēl cilvēku kam skauž :/
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.04.14 23:27
1
1

Ļoti interesants raksts..gaidu nakamo daļu. :)

paveelniece avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Teamwork
  paveelniece 02.04.14 00:39
0
1

atbildot uz Dima Ebanij Eblan komentāru " Get on my skill noobs 8k solo rank... " if only that was true,noob

nailjke avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Bērndārznieks
  nailjke 02.04.14 03:31
1
3

Kāds viņam talants? tu ko joko? iemest tekstu google translate un pielabot kļūdas ir talants? http://www.dota2.com/hero/Lifestealer/ http://www.dota2.com/hero/Meepo/ http://www.dota2.com/hero/Alchemist/ reāli facepalms , ja jūs domājāt, ka šitās visas pasaciņas domāja viņš  :/ pilnīgi useless raksts

Dima Ebanij Eblan avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sākumskolnieks
  Dima Ebanij Eblan 02.04.14 00:16
1
6

Get on my skill noobs 8k solo ranked

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.04.14 23:39
1
6

Vecit, Tev ir talants. !  Pamēģini Invoker, kunkka. : )