local-stats-pixel fb-conv-api

Clash of Clans LATVISKI !7

Sveiki! Abone musu kanalu ja gribi redzet vel clash of clans videoklipus un daudz ko citu.Drosi nac musu klana Latvija .Lai tiktu tev searcha ir jaraksta #2PQPQYQC22 8 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

vecīt, overboosted TH, tas nozīmē ka 60% cilvēku būs ar tādu pašu bāzi, kā tavējā emotion

0 0 atbildēt

Dezertieri LV - klans aktīviem clash'eriem!

Apnikuši neaktīvi klani, kur CW notiek vien pāris reizes mēnesī? Apnicis klusums čatā vai tieši pretēji - mūžīgās bērnu sarunas par mājas darbiem? Apnicis, ka neviens nekad nelasa REQ un saziedo pilnu CC ar nekam nederīgiem troopiem? Dezertieri LV būs labākais risinājums!

Esam relatīvi jauns klans ar vērā ņemamu spēles pieredzi, augsta līmeņa bāzēm, spēcīgām armijām un gaidam tieši Tavu pieteikumu, lai papildinātu mūsu rindas.

*Vēlamais vecums 16+. Klanā esam tikai pieauguši jaunieši un jaunietes, un šādu principu plānojam uzturēt, tāpēc pašiem jaunākajiem censoņiem mums diemžēl nāksies atteikt.

*TH6+ kā nosacītais minimums, lai pievienotos. Nemīlam TH rush'erus, bet esam atvērti dalīties pieredzē un apmācīt arī tos, kuriem starts nav padevies pareizajā virzienā;

*CW 3x nedēļā ar atpūtu sestdienās. Garantēti pilns CW CC, taktiskais atbalsts pēc pieprasījuma un 100% atdeve no līderu puses. Pretī lūdzam vien regulārus un savu iespēju robežās kvalitatīvus uzbrukumus;

*Ziedošanas attiecība 1:2. Pieveram acis uz jauniem biedriem ar zema līmeņa troopiem, lai nodrošinātu augstu kopējo troopu kvalitāti.

Dezertieri LV - pievienojies jau tagad!

Clan tag - #9UCG2VVJ

0 0 atbildēt
Si baze ir slikta bet parejiem ir daudz labakas emotion
0 0 atbildēt
TTev reāli sarašota bāze!! Nopietni.
0 0 atbildēt

es spēlēju castle clash.abus esumu izmēģinājis un viņa ir daudz labāka par clash of clans!! iesaku jums iztestēt.

0 1 atbildēt