local-stats-pixel

pazudušās slavenibas!17

Šis ir mans pirmais raksts tapec neesat skarbi!!ir tadas slevenibas kas ir aizmirsusas par savu karjeru vai vienkarsi ir aizmirstas!un tapec velejos uztaisit rakstu par slavenibam kuras ir aizmirstas(nu vismaz man)!!zinu ka sausmigi maz nu bet neko darit!!par katru plusinu liels paldies!!

68 25 17 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://www.google.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 17

0/2000

par 3oh3 es šaubos. viņiem ir jaunas dziesmas, vnk esi slinks/-a lai sameklētu :)

17 0 atbildēt

Kid Cudi IR jaunas dz. ;)

11 0 atbildēt

NEVIENS no šiem nav pazudis. Mika koncertē, Sean Kingston bija iekļuvis smaga avārijā, Nelly Furtado 2010 nāca viens gabals pēc otra ārā.  3OH3 vēl janvārī bija jauns gabals. Kid Cudi vēl pāris mēnešus atpakaļ bija jauns gabals. Ke$ha ja pazustu es būtu laimīga, bet viņa diemžēl arī kādus pārus mēnešus atpakaļ skanēja pa visām radio stacijām.

8 0 atbildēt

vai ta sean kingston pirms 1 menesa ar helikopteru nenogāzās????????????

7 0 atbildēt

Nu šaubos vai viss ir patiess

6 0 atbildēt

Nellijai Furtado 2009. gadā bija jauns albums un pa šo laiku, kamēr viņa ir ''pazudusi'', ieraksta albumu ''Lifestyle'', kuru izdos nākamgad.

Par Ke$hu - wtf? Pazudusi? Viņai vēl pavasarī bija jauna dziesma un pagājušajā novembrī bija mini albums. Es saprastu, ka viņa ir pazudusi, ja būtu pagājuši gadi pieci (Tas, starp citu, ir par lielāko daļu no tiem, kas šeit ir minēti), jo lai sarakstītu un ierakstītu jaunu mūziku, paiet laiks. Starp citu, šajos aptuveni trīs mēnešos, kad viņa ir ''pazudusi'', viņa ir tūrē līdz pat septembrim un tajā pašā laikā ierakta otro Long Play albumu.

Tāpat par 3OH!3 - viņiem jaunākā dziesma arī bija pavasarī. Ja katrs izpildītājs pumpētu mūziku nonstopā, dziesmas būtu mēsli, jo iedvesma nenāk katru dienu, ir nepieciešami neskaitāmi mēģinājumi, reklāmas kampaņas utt. Samierinies - starp katru albumu aizies minimums gads, lai būtu kaut minimāla garantija, ka dziesmas nebūs mēsli. Visoptimālākā starpība ir 4 gadi.

2 0 atbildēt

tiešām tagad, tā padomājot, nēesmu par lielāko daļu dzirdējusi, nemaz nebijaa slikts raksts. ;)

3 1 atbildēt

cik dzirdēts nelly furtado kļuvusi par māmiņu un tapē tgd ģimene pirmajā vietā viņai..

1 0 atbildēt

lol.... emotion

0 0 atbildēt

Nu jā dažas ir bišku aizmirstas, bet nu gan jau ka būs atkal kāds rāviens un aizies. es tāpat būšu lojāls un ielikšu plusu, jo kādreiz arī pats taisīju pirmo rakstu un atceros cik tas bija savdabīgi un interesanti. emotion

0 0 atbildēt

Mikai (vai arī Mikam, nezinu kā pareizāk. :D ) ir jauna dziesma '' Elle me dit '' , takā viņš nekur nav pazudis, Keša arī nē, un vispār, visi tgd kko dara, neviens nekur nav pazudis.

0 0 atbildēt

Kid Cudi ir neeenormali daudz jaunu izlaistu projektu...ar Kanye, ar Snoop Dogg...lūdzu nākamreiz pirms publicē tik debīlu rakstu, pārbaudi katra Tevis nosauktā mākslinieka Youtube.com vietni, un pārliecinies par pēdējo video ievietošanas datumu.

0 0 atbildēt

Nelly Furtado gadījumā viena acs nav lielāka par otru?emotion  Mīnuss par gramatiku

0 0 atbildēt