local-stats-pixel fb-conv-api

«Ugunsgrēka» Krista toplesā filmējas Krievijas seriālā6

25 8

Latviešu aktrise Marija Linarte, kura pašmāju seriālā «Ugunsgrēks» spēlē divās lomās, atveidojot dvīnes Kristu un Sandiju, filmējusies arī Krievijas seriālā «Saldā dzīve» (Сладкая жизнь), ko sācis raidīt arī pašmāju TV kanāls 2.

Jau seriāla «Saldā dzīve» pirmās epizodes pirmajā sērijā nelielā, bet pikantā ainā parādās latviešu aktrise Marija Linarte. Izdevums «Kas Jauns» vēsta, ka Linarte seriālā filmējusies vēl vienu gadu pirms dalības «Ugunsgrēkā» - 2014.gada sākumā.

Seriālā aktrisei ir neliela loma. Viņa parādās epizodē, kura norisinās kādā Krievijas naktsklubā. Marija atveido vienu no go-go dejotājām. Epizodē Linarte redzama pārģērbjoties grimētavā, kā arī gozējoties šortiņos un kailām krūtīm.

Seriālā ir filmējušies arī citi Latvijā pazīstami cilvēki, piemēram, galvenās varones Sašas mammas lomu spēlēs latviešu aktrise Aīda Ozoliņa.

Seriālā redzama arī Rīgas Krievu drāmas teātra aktrise Tatjana Lukašenkova, kura spēlē kādas citas varones mammu. Tāpat seriālā spēlē Daugavpils teātra aktieris Viktors Jancevics, kuram uzticēts atveidot kāda kluba vadītāju. Un arī pašmāju spēkavīrs Raivis Vidzis atveidos kādu nelielu lomu.

25 8 6 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000

Tā noteikti nav Krista - viņa tā nedarītu.. Tā ir ļaunā dvīņumāsa Sandija..  emotion 

47 1 atbildēt

Manuprāt, viena no neglītākajām aktrisēm.

8 1 atbildēt

Bildes?  emotion 

2 0 atbildēt
Kāpēc tik neglīta sieviete strādā par aktrisi?!😒😫😬😑💩
0 0 atbildēt

Kurš vispār grib skatīties uz viņas plikajiem pupiem. Tur jau nekā nav. Vispār nesaprotu kā viņa varēja kļūt par aktrisi viņa ir tik neglīta. emotion 

0 0 atbildēt