local-stats-pixel

Slavenības, kas parāda, ka APAĻUMI ir keksīgi!47

1291 14

emotion

1291 14 47 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 47

0/2000

Kima ir ok! Bet Kur ta LV skaistule Viola? emotion

32 1 atbildēt

Tu droši vien nēsi redzējis sievieti ar īstiem apaļumiem emotion

22 0 atbildēt

Man vinmēr, kad ieraugu mināžu, prātā iešaujas doma, ja es viņai ar adatu ieduršu pēcpusē vai viss gaiss izpūtīsies kā no balona?

16 1 atbildēt

nu tos jau nevar nosaukt par apaļumiem , bet ok emotion

13 0 atbildēt

Man nav nekas pret apaļumiem ,man pat patīk ,kad meitenei ir drusku gaļās uz kauliem ,nevis ,kad ir kā slotas kāts. Bet kad sievietes sev sapumpē dibenu un pupus ar silikonu ,man paliek pat pretīgi. Ja kāds ir redzēji Mināžas vai Kardašianas citas bildes ,tad sapratīs ,par ko runāju

11 0 atbildēt

Kur šeit ir apaļumi? Man vienīgajai šķiet, ka šie ir pilnīgi normāli sieviešu ķermeņi, kādiem arī tiem vajadzētu būt? Šis ir zelta vidusceļš, jo nav redzamas ne milzu riepas un celulīts uz kājām, ne izspiedušās ribas un tieviņas kājeles.

Mana ķermeņa uzbūve ir tāda kā Skārletai Johansonei šai bildē, tāpēc mani reiz pamatīgi uzjautrināja kāds čalis, kurš izteicās, ka man vajagot nomest svaru, it sevišķi kājām. Tobrīd pat palika skumji, ka cilvēki ir tik apsēsti ar kaut kādiem idiotiskiem modeļu augumu standartiem, ka nespēj par skaistu uzskatīt to, kas ir pavisam normāls. Piemēram, saka, ka ķermeņa ideāls ir tie paši 90-60-90, taču reizēm šķiet, ka dēļ modes un kaulainajām modelēm vairumam jaunu sieviešu un arī vīriešu, kuri tādas apbrīno, jaunais ideāls ir 50-30-50.

7 0 atbildēt
Step 1 ir jāpiedzimst skaistam 😵
5 0 atbildēt
Ew. Tu zinaji ka vinam visam tie "apalumi" nav isti?
4 0 atbildēt

keksīga, nu labi, tortaina gan nē. Labāk cepumīgi tvirta emotion 

4 0 atbildēt

Diēta nav badošanās, bet gan tas ko mēs ēdam... 

3 0 atbildēt
Skaistas ir tas kas ir dabiskas...
3 0 atbildēt

4. bildē tā vispAr mināža?

Pārāk labi izskatās, manuprāt. emotion

2 0 atbildēt

Ta nu gan apaļīgās...pfffemotion

2 0 atbildēt

Ļoti skaistas sievietes emotion

2 0 atbildēt

 emotion  keksīgi....

2 0 atbildēt

Diemžēl šīs dāmas tālu neatpaliek no gumijas lellēm. Dibens, krūtis, lūpas- viss piepumpēts ar silikonu, botoksu un vēl sazin ko. Tā jau meičiņas ir izkrāsotas kā krāsojāmās grāmtas, vēl vajag piebāz sevi ar kko nedabīgu.

Pazsīstams tēvs savai meitai  21. gada jubilejā uzdāvināja krūšu palielināšanas operāciju, kas beidzās, diemžēl, letāli pēc komplikācijām. Vai tas ir to vērts?!

1 0 atbildēt

Francijā, man liekas, var dabūt valsts dotētu apaļumu palielināšanu, ja tavs psihologs apstiprina to, ka tas tevi psiholoģiski ietekmē un traucē pilnvērtīgi dzīvot!

1 0 atbildēt

Cērtamas eglītes

1 0 atbildēt
Tikai 2. normāla, pārējās tuklas. Neko skaistu neredzum
1 0 atbildēt

Šīm sievietēm apaļumi ir skaisti, varbūt tāpēc ka viņas nav resnas (tāpēc vajag attīstat tos apaļumus pareizās vietās, nevis uz gurniem vai vēdera, bet gan krūtīs).

- un gribētos zināt, kuram lunaķikam gan nepatīk apaļumi (lielas krūtis - tievs viduklis, apaļīgs dupsīts - slaidas kājas), ka tas slavenībām jāpierāda! 

1 0 atbildēt