Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
1479

Bobs Mārlijs bija krietns vīrs, mīlošs tēvs un brīnišķīgs vīrietis - kopumā. Kādreiz viņam tika uzdots jautājums - Kā zināt, kad Tu tiešām mīli, un ka tas ir īstais cilvēks, ko mīlēt? Atbildi lasiet zemāk...

Es ticu kanbsptikai vienreiz... Autors: matilde Kā zināt, kad Tu tiešām mīli, un ka tas ir īstais cilvēks, ko mīlēt?
1.

''Es ticu, ka tikai vienreiz mūžā Tev ir lemts satikt to vienu cilvēku, kurš ir spējīgs izmainīt Tavu dzīvi uz vislabāko pusi. Viņam Tu atklāj lietas un noslēpumus, kurus nekad nevienam neesi uzdrošinājusies teikt, viņš Tevi uzklausa ar tik ļoti lielu interesi...un izskatās, ka viņš grib dzirdēt VĒL. Viņam Tu atklāj savas nāktones cerības un plānus, sapņus, kuri nekad nepiepildīsies, mērķus, kuri netiks sasniegti un daudzos pārdzīvojumus, kurus dzīve ir likusi Tev izciest. Kad ar Tevi notiek kaut kas brīnišķīgs, Tu dedz nepacietībā viņam to izstāstīt, jo zini, ka viņš priecāsies par Tevi. Viņš nekaunas raudāt kopā ar Tevi tad, kad Tev ļoti sāp, vai smieties kopā tad, kad Tu izgāzies kā veca sēta... 

Viņscaron nekad neliks Tev... Autors: matilde Kā zināt, kad Tu tiešām mīli, un ka tas ir īstais cilvēks, ko mīlēt?
2.

Viņš nekad neliks Tev justies slikti vai nevajadzīgai ar nodomu, lai Tev sāpētu. Viņš vairāk centīsies celt Tavu pašapziņu un stāstīs katru dienu, cik skaista un lieliska esi, izceļot katru Tavu labo vērtību. Kad viņš ir Tev blakus, Tu neizjūti spriedzi, greizsirdību vai sacensību...vienīgais, ko jūti – miers. Tu vari būt PATI un neuztraukties par to, ko viņš padomās par Tevi, jo viņš Tevi mīl tādu, kāda Tu ESI. Tādas lietas kā: zīmītes, vakara pastaigas, kūpoša kafija krūzīte no rīta, paslēptas dāvaniņas – liks Tev priecāties, kaut arī citos tas izraisa riebumu, bet viņš centīsies Tevi iepriecināt visvienkāršākajos veidos, jo vienkāršībā slēpjas vislabākais, ko dzīve spēj sniegt. Tavas bērnības atmiņas atgriežas un Tu jūties mūžīgi jauna. Krāsas šķiet košākas un skaistākas. Smiekli šķiet kā pastāvīga daļa no Tavas ikdienas, kas kādreiz nemaz neiederējās Tavā ikdienas rutīnā. Viena vai divas telefonsarunas ļauj Tev viegli izturēt darba dienu, kad liekas, ka visa pasaule gāžas...pēc sarunas Tu vienmēr smaidi un viņš to zinās. Viņa klātbūtnē Tev nav visu laiku jārunā vai jāklausās, jo arī klusums jūsu abu starpā ir pasakains. Arī lietas un hobiji, kas Tevi kādreiz nesaistīja, kļūs par Tavu ikdienu, jo zini, ka viņam tas patīk un Tu, tāpat kā to dara viņš, centīsies iemācīties un saprast viņu, lai viņš būtu laimīgs, jo tad būs sasniegta dubulta laime. Par viņu Tu domā visu laiku neatkarīgi no situācijas, kurā atrodies. Pat visvienkāršākās lietas, kurām kādreiz īsti nebija nekāda nozīme Tavā ikdienā, saistīsies Tev ar viņu: gaiši zilās debesis, maigais vēja pieskāriens vai pat stipra vētra. Tu esi atvērusi savu sirdi un dalies ar savu laimi, apzinoties to, ka kādreiz tas viss likās neiespējami. Esi sapratusi to, ka vienīgais veids kā ļaut sirdij sajust to, ko izjūti pašlaik... ir būt ievainojamai un trauslai – un tieši tas Tevi biedē. Tu rodi spēku tajā, ka zini, ka Tev ir patiess draugs un, iespējams, dvēseles radinieks, kurš būs Tev blakus līdz nāve jūs abus šķirs. Dzīve liekas pavisam citāda – aizraujoša un TĀ VĒRTA. Tava vienīgā cerība un balsts ir tas, ka viņš ir TAVĀ DZĪVĒ! ''

 

Bobs Mārlijs

1
1479
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [32]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Mr Jancis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Mr Jancis 20.01.15 21:15
67
0

Ja godīgi vienīgā īstā lieta, ko šajā dzīvē varam rast ir mīlestība, jo bez milestības viss ir neauglīgs, un ja tomer atrod īstu mīestību viss parējais paliek nesvarīgs, un pati ikdiena paliek gaišāka.

Mūsdienās vispār viss ir vērsts pret patiesu mīlestību, mums uz katra stūra baro iekšā primitīvas seksuālas baudas, kas apmierina mūsu seksuālos instinktus, un sabojā uztveri par mīlestību kā tādu.

Kamergrauzis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Kamergrauzis 20.01.15 22:41
25
0

Ja jau viņš tā domāja, tad man grūti saprast, kapēc viņš konstanti krāpa savu sievu un bija daudzu sieviešu uzmanības centrā... nu tā vismaz vēstija viena no dokumentālajām filmām par viņu.

psihopate18 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa Dienas doma
  psihopate18 27.02.17 14:23
20
0

Un  tad viņš tevi friendzono!  

Jesus soul avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa JubilārsMedaļa Spoks
  Jesus soul 20.01.15 14:06
19
0

atbildot uz Makaveliresurrection komentāru " macies dels labak no vina. " Mācies, kā punkts uz i. Tikai paskatieties uz sevi, cik daudz Jūs iemācaties, rīt jau domāsiet par visiem tiem pašiem sūdiem ko pirms šī raksta.

Profesionālamaita avatars
Medaļa CacaMedaļa SviestmaizeMedaļa Mani sirdspuksti
  Profesionālamaita 05.03.15 12:49
19
0

Izklausās pēc pasakas.

Klinstrons avatars
Medaļa Spoks
  Klinstrons 16.06.15 15:27
16
1

Viss jau ir skaisti, bet kāpēc viss raksts ir sieviešu dzimtē atbildēts - no sieviešu skatpunkta?

Viņš bija viņa?!

HumpaLumpa D avatars
Medaļa JubilārsMedaļa FrostijsMedaļa Dienas doma
  HumpaLumpa D 20.01.15 18:15
13
0

Zelta Vārdi! 

Maza dvēselīte avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Maza dvēselīte 13.06.16 08:33
4
0

atbildot uz MansWienīgais komentāru " bet ar cik partneriem japārguļ,lai at... " Šajā situācijā - ar ko negribēsi pārgulēt - tas īstais/tā.  

Makaveliresurrection avatars
Medaļa SpoksMedaļa Teamwork
  Makaveliresurrection 20.01.15 13:35
3
0

atbildot uz wtfs komentāru " ieraugot šo vīru, man tas komikss ... " macies dels labak no vina.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.01.15 21:14
3
0

Wot to es saprotu, Bobs Mārlijs paties un dzīves gudrs cilvēks https://www.youtube.com/watch?v=Y0hKpdnuXnw  

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa MaģistrsMedaļa Uberautors
  exkluzīvais 27.02.17 15:35
3
0

  

ezkins avatars
Medaļa Zoles recidivistsMedaļa Admins iesakaMedaļa Facebook čoms
  ezkins 28.03.15 12:43
4
1

Miilestiiba ir visa dziive. Miilestiiba ir visos un visur. Dziivee ir dazjaadi periodi. Katrs cilveeks, kursh ienaak Tavaa dziivee, Tev k-ko dod. Un Tu kaut ko dod vinjam. Bet pienaak briidis, kad shis periods beidzas. Esi laimiigs, pateiciigs un esi atveerts jaunaam attieciibaam.

Čeirāne avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa OligarhsMedaļa Admins iesaka
  Čeirāne 27.02.17 21:24
4
1

Manuprāt, tas ir patērētāju sabiedrības blakusprodukts. Laimīgs cilvēks nav patērētājs, tāpēc ir izdevīgāk spēlēt uz instinktiem un notrulināt cilvēkos jūtas un pēc tam pārdot vienu lietu, otro, trešo un solīt, ka tas palīdzēs vai vismaz padarīs dzīvi aizraujošāku.

Chingchongchang avatars
Medaļa Mis Spoce 2017Medaļa Most WantedMedaļa Dienas doma
  Chingchongchang 28.02.17 10:48  
4
1
[..] viņš nekad tev neliks justies slikti [..] Nu tas nav iespējams. Jebkāda veida attiecībās tā notiek. Sievietes par katru 2.izdarīto vīrieša sīkumu var sajusties slikti. 😅 [..]Viņam Tu atklāj lietas un noslēpumus [..] Aa hell naa..sievietēm tak vienmēr jāpaliek noslēpumainām. Un... ir ļoti daudz lietas,kuras es pat no sevis slēpju 🙄🙄 Ak tas Mārlijs - fantazētājs. 😂
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.02.17 20:22  
2
0
Really❤
Vijoliite avatars
Medaļa Facebook čomsMedaļa Admins iesakaMedaļa Jubilārs
  Vijoliite 21.01.15 05:57
2
0
atbildot uz Mr Jancis komentāru " Ja godīgi vienīgā īstā lieta, ko šajā dzīvē va... "Bet ,ko darīt ,ka dzīvojam tādā laikā ? sanāk,ka īstu mīlestību vispār negūt,jo cilvēkiem nekā svēta vairs nav un no cilvēcīguma ar aizvien mazāk un mazāk paliek .
Californian avatars
Medaļa KlaunsMedaļa SpoksMedaļa Teamwork
  Californian 28.03.15 17:30
1
0

Leģenda ! 

blondā čurka avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Soarkana Rūžeņa
  blondā čurka 20.01.15 18:10
1
0

atbildot uz Zexy  komentāru " Vel viņš bija narkomans visi šie var... " Un kas, par to?!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.01.15 13:41
1
0
atbildot uz Makaveliresurrection komentāru " macies dels labak no vina. "+++
Wolfy Shadowsong2 avatars
Medaļa SpoksMedaļa SākumskolnieksMedaļa Dienas doma
  Wolfy Shadowsong2 16.09.19 11:09
0
0

Izklausas iedvesmojosi, bet nezinaju ka Bobs runajot sevi iztelojas ka sievieti. Vai ari sis nav Boba teiktais jo raksts ir sieviesu dzimte.