local-stats-pixel

Intervija ar Kā Viens no Okartes12

76 19

Intervija netika veikta tiešaitē caur skype , vai ko līdzīgu bet rakstoti vēstuli :)DZERA-Tātad kā jūs īsti vārdā ( varbūt kāds jūs vel nepazīst ) ?

Kā Viens- Ivars Kļaviņš
Kā Viens
- Inga Karpiča

DZERA-. Kapēc jūs izdomājāt tieši šādu sev grupas nosaukumu ?

Ivars- izdomājām šādu grupas nosaukumu, jo Kā Viens simbolizē vienotību! Visi esam, kā viens!! šķita tāds visorģinālaakais nosaukums.

Inga- Jo mūs vieno kopēji mērķi un līdzīgas domas par skaistu mūziku.

DZERA-.Cik jums gadu un par ko mācaties , vai nemācaties ?

Ivars- man ir 27 gadi, esmu pabeidzis Jelgavas mūzikas vidusskolu Mūsdienu ritmiskās, jeb džeza mūzikas klasi, kā ansambļa vadītajs.

Inga- Man ir 24 gadi un pagājušo vasaru pabeidzu LLU, iegūstot profesionālo bakalaura grādu ainavu arhitektūrā. emotion

DZERA-. Vai jums ir kāds Hobijs vai aizraušanās neskaitot MŪZIKU ?

Ivars-.ļoti patīk skriet, peldēt.. braukt ar kartingiem,, esmu trennējies dažādos cīņu sportos... ļoti aizrauj boks..

Inga- Man ļoti patīk dejot, jo sevišķi mani aizrauj Latīņamerikas dejas un viss dienvidnieciskais. Ļoti patīk izzināt lietas un izprast cilvēkus. Patīk slidot, braukt ar skrituļslidām kā arī slēpot. Visu par vairāk man patīk ceļot un iepazīt jaunas kultūras. Mana kaislība ir saule, bez tās nespēju dzīvot. Kad spīd un silda saule, es vienkārši staroju!

DZERA-. Kādas ir jūsu prognozes par citām grupām Okartes skatuvē ?

Ivars- es uzskatu, ka Grupa Jātnieki un T band varētu būt finālā.

Inga- Mani ļoti uzrunā Pujāta dziesmas un tas, kā viņš ar sirdi "iznes" katru dziesmas vārdu, Pujātam ir liela nākotne gaidāma kā solomāksliniekam. 4vēji arī noteikti kādu laika posmu darbosies un aktīvi koncertēs.

Vēl spilgta personība ir Košā, kuru redzu uz skatuves ārpus Latvijas tūkstošiem cilvēku pārpildītās arēnās ar attiecīga profesionalitātes līmeņa pavadošo grupu.
Rikardeons savu vārdu viennozīmīgi ierakstīs Latvijas šlāgera mūzikas lapaspusē un veiksmīgi darbosies. Manuprāt, Jātnieki pastāvēs arī pēc šova kā grupa un aktīvi koncertēs.
Tāpat arī grupa Nu Un savu darbību turpinās nekomerciālās mūzikas lauciņā. Mums vēl daudz gaidāms no Didža Bordo kā komponista un skatuves mākslinieka kā arī no Elvja Elmaņa,kas ar savu Latvijas skatuvei savdabīgo vokālu vēl pratīs pārsteigt.

Tāda sajūta, ka Zvaigžņu zagļiem arī izdosies, darbojoties alternatīvās mūzikas lauciņā.


DZERA-.Tāk... Gribu zināt jūsu bērnības lielāko nedarbu emotion ?

Ivars- lielākais nedarbs hmm, izdzēru laukos pašdarināto vīnu , pa kluso,, peectam izdzertā Vīna vietā ,, ielēju pudelē Jāņogu sīrupu ar ūdeni, bet kad lēju to limodāni attpakaļ vīna pudelē, emotion biju pamatīgi sašvillējies,! neatceros,, kā man gāja! Godīgi sakot,! Pēctam atjēdzos gultā,, un atceros arī dusmīgās vecāku sejas..

Inga- Kaseti, kas tinās kasešu magnetofonā, ieeļļoju ar citronskābi ---5 gadu vecumā un ar brāļa līdzdalību

DZERA-.Pāriešu uz ko pozitīvāku, tava Mīļākā filma vai seriāls ? ja tāda ir ?

Ivars- mana mīļākā filma ir ! Enģeļa Acis,, galvenajā lomā Dženifera Lopeza.. uun no seriāliem trakoti patīk visas mistēriju filmas! Super Natural, Bafija pret Vampīriem! enģelis! Kalnietis utt utvjpemotion ..

Inga- Miesassargs. Galvenā loma Vitnija Hjūstone

DZERA-.Kādu mūziku klausaties viss biežāk ?

Ivars- man nav konkrēta mūzikas stila, kuru klausos! Patīk visa veida mūzika! Sākot no Mocarta, Lista visbeidzot ar Eminem, Linkinpark utt utvjp, protams Latviešu mūziku Dievinuemotion .... Visus Liepājas brāļus opus pro, uuun taa taalaak..

Inga- Soul mūziku, spāņu mūziku

DZERA-.Par ko tu vēlējāties kļūt bērnībā ?

Ivars- es vēlējos kļūt par slavenu komponistu un pianistuemotion

Inga-par audēju Un vēlāk par dziedātāju


DZERA-.Kādos sociālajos tiklos Jūs var atrasti?

Ivars-mani var atrast draugiem.lv.lv http://www.draugiem.lv/ikmusic Twiter'ī @ivarsklavinss un Facebook http://www.facebook.com/IvarsKlavins

Inga- twitter- @IngaKarpica, @Ka_Viens (šobrīd tik šeit tvītoju), draugiem.lv- Inga Karpiča, Facebook- Inga Karpica

DZERA-.Ir kāds liels mērķis kuru tuvākajā laikā vēlaties piepildīt ?

Ivars- vēlos Latvijā nostiprināt savu popularitāti ar skaistu mūziku !Un pēctam pārtulkošu dziesmas, taisīšu videoklipus , un centīšos panākt, ka mana mūzika skanēs arī citās valstīs , ne tikai Latvijā!>.. emotion

Inga-Kļūt par vienu no vadošajām dziedātājām Latvijā un aktīvi darboties mūzikas lauciņā, nākot klajā ar saviem oriģinālgabaliem kā arī vairāku pazīstamu komponistu skaņdarbiem.

Paldies par interviju :)Ja spoki.lv Lietotāji būs atsaucīgi, meiģināšu sarunāt ar citiem Okartes dalibniekiem Interviju....

Manā sarakstā ir Sabīne no Jātniekiem

76 19 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000

Oficiāli paziņoju, ka tas Ivars ir pilnīgs idiots :)

19 3 atbildēt

Ivars- izdomājām šādu grupas nosaukumu, jo Kā Viens simbolizē vienotību! Visi esam, kā viens!! šķita tāds visorģinālaakais nosaukums.

 

Dirs vēl. Kpc tad 2 izbalsotie nenāk palīgā?

 

Vnk pret sienu

11 0 atbildēt

Kā 27. gados var būt tāds LOHS, pat daudzi pamatskolā ir prātīgāki.

8 0 atbildēt

Uztaisi interviju ar Sabīni Jātnieku Pujātu Kikī Didzi...

5 3 atbildēt

mhh, neuzskatu ka  "kā viens "  ir tik jauki un forši,, it ipashi Ivars, 27 gados, KĀ BĒRNS !

2 1 atbildēt

Tak viņs pilnīgs ļetraks,sākumā ahujenais vecis bija, kad piedruadēja ka 8k jāmaksā būs uzreiz diņķi gatavs sūkāt bija! tādiem pa zobiem! emotion

0 0 atbildēt

visas grupas ir atsaucīgas .... Bet kā viens pati atsaucīgākā :)

1 2 atbildēt

Tie, kas dirš par Ivaru, tad nerunājat, ja nepazīstat. Pazīstu viņu personīgi jau ilgāku laiku un viņš ir tiešām foršs, nopietns, uzticams cilvēks, kuram no mums nav joki prātā pa laikam? takā padomājat, ko runājat

1 6 atbildēt