local-stats-pixel fb-conv-api

Ģitāras faniem. mans elks.10

74 1

Tomijs Emanuels (Tommy Emmanuel) — austrāļu ģitārists-virtuozss, slavens ar savu improvizējoši tehnisku ģitārspēli. 2008 un 2010 Tomijs atzīts kā vislabākais akustiskās ģitārspēles ģitārists.

Biogrāfija

Tomijs sāka spēlēt ģitāru 1959. gadā, kad viņam bija tikai 4 gadi, pietam, bez jebkādas muzikālās izglītības. Tālāk ejot viņš tā arī neieguva akadēmisko muzikālo izglītību. 1960 gadā vecākais Tomija brālis Fils ( 7 gadi ) izveidoja savu grupu nosaucot to par «The Emmanuel Quartet». Fils grupā arī paņēma mazo Tomiju. Pēc pāris mēnešu mēģinājumiem, brāļi Emanueli tā arī turpina savu skatuves dzīvi vēl arī līdz šim. 1966 gadā, pēc tēva nāves, 12 gadīgais Tomijs, mēģinot paliīdzēt savai ģimenei, sāka strādāt par ģitārspēles skolotāju un bija respektēts starp citiem, jau pieaugušiem, skolotājiem, jo jau tad Tomijābija redzamas ekstraordināras muzikālās spējas.

11 gados, būdams jau pieredzējis skatuves cilvēks, Tomijs paņēma grupā savu jaunāko brāli Krisu kā bundzinieku, un māsu Virdžīniju,kas spēlē uz basgitāras. Jauno grupu viņu nosauca «The Trailblazers» un sāka uzstāties nelielos apmēros. Gadu, pēc grupas izveides, Tomijs vinnēja televīzijas balvu, kā jaunais talants un ierakstīja savu pirmo singlu. No tā laika Tomijs ierakstīja vairāk kā 2000 ierakstus, izlaida 16 slavenus pasaulē albūmus un iesaistījās ierakstos gandrīz vai ar visām zvaigznēm pasaules mērogā. Savos darbos Tomijs ne tikai spēlē uz ģitāras, bet iesaista arī bandžo, mandalīnu, kā arī klavieres, pie tam, viņš arī dzied.

Tomijs, pirmo reizi ticis uz ASV, pirmkārt paviesojās Nešvilā pie sava elka Četa Atkinsa.1997 gadā viņi izdeva savu kopīgo albūmu, un viņa draudzība ar Četu ilga, apmēram, 20 gadus, kamēr Čets aizgāja viņsaulē.

Lai ir ká piemērs iesācējiem.. ;)

74 1 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000

šo es saucu par mūziku, nevis to popsu, kas tagad ir pieprasīta. 

7 0 atbildēt

Finger lakes the best

Cik esmu dzirdejis vinsh ir bijis 2x Latvijaa o.o 

Labākais acoustic guitar virtuoozs ever

3 0 atbildēt

Viņš ir dievs! Tagad kad pašām ir gitāra saprotu cik tas ir grūti šādi nospēlēt. diez man arī tā būtu jākustina kāja emotion žēl ka šitajiem video ir sūdīga skaņas kvalitāte

2 0 atbildēt

Baigi patīk viņš. Esmu iemācījusies mazu fragmentu no Day tripper/lady madonna, gāja ļoti grūti, toties tgd kad spēlēju rauj man jumtu nost :D

2 0 atbildēt

Vienreiz biju uz viņa koncertu. Izcils ģitārists!

2 0 atbildēt

Tā jau viss ok, bet atkal duras acīs nemākulīgā valoda. 

2 1 atbildēt

Baigi forši spēlē, man patīk. emotion

0 0 atbildēt

TIk brīnišķīgi spēlē!  Šī, lūk, ir mūzika!

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt