« 1  2  3 »
Izmantotie avoti:
http://jaunā eiropa

Komentāri 72

0/2000

Pilnīgi piekrītu. Heil!

 2  0 atbildēt
Mēs sitīsim tos utainos un tad tos zilganpelēkos arvien!!!
 2  0 atbildēt
piem 1944. gada 20.julijā mēģinaja nogalināt ar portfelī pasleptu bumbu Adolfu Hitleru
 2  0 atbildēt
42 atentata meģinajumi Ādolfam Hitleram
 2  0 atbildēt

Neparaujos uz nevienu propogandu. Bet sava taisnība tur ir par bolšavismu. Sen jau skaidrs, ka bolšivisms un socialisms ir sūdu bedre, cilvēka brīvo gribu apsiešana un vergu izveidošana. Bet nevaru noliegt, ka Nacisms bija tāds pats kā bolševisms. Arī atsevišķu cilvēku interesēs darbojās, bet tāda brīvā griba arī nepastāvēja un tā pati cilvēku apspiešana. Grūti noslēpt tik lielu genocīdu vai safabricēt genocīdu tik lielā mērogā, nav praktiski iespējams. Abas tās sistēmas ir atbildīgas par genocīdu pret cilvēci. Jo savādāk abas puses piekritēji un sekotāji murgo, ka nav bijis tādu genocīdu, ka tas ir pretinieku izdomājums. Muļķi esiet vai izliekaties par tādiem? Sākat domāt paši  ar galvu un nepieļaut vecās kļūdas un nelīst atpakaļ sūdu bedrēs, kur jau esam pabijuš. Bet nezkapēc aizmirstam. Un neaizmirstiet par Molotova—Ribentropa pakts. Es neesmu antisemīts, bet pofig, ka tas ir no sazvērastības teorijas, bet aiz Hitelra stāvēja 100% citi cilvēki, pat tie paši daži Ebreji. Jo nejau valdība, valdnieki utt., vada valstis, bet tie kas tur naudu, jau paaudzēs. 

Par Demokrātiju, piekritīšu, ka viņi tikai tukši muld. Un vel lieta, ka manuprāt tā sistēma ir radīta lai mākslīgi uzturēt haosu. Jo tā ir viena no veidiem kā kontrolēt cilvēkus. Visas tās sistēmas, nav cilveku labā strādājis, tikai atsevišķu cilvēku interesēs. Un tas arī viss, bijām, esam un būsim kā vergi. Tāds mans novērojums. Neesmu pesimists, bet mans novērojums. 

 2  0 atbildēt
Es amerikaannos neklausos,man ir savs viedoklis,netaisos striideeties ar cilveeku,kursh meetaajaas ar leetiem apvainojumiem,un kam ar galvu ir probleemas,vari man nerakstiit...
 1  0 atbildēt

Kamdēl neminēji Hitlera sponsoru Josifu Džugašvilli, kas vairāk pazīstams zem pseidonīma Staļins, kas investēja topošajā fīrerā milzīgus finansiālos līdzekļus, lai ar viņa "palīdzību" sasniegtu savus un savu līdzdomātāju mērķus???  

 0  0 atbildēt

Raksts patika, vienīgais varēji uzrādīt kur un kad tika publicēts oriģinālais raksts, kādos laikrakstos.   +

 0  0 atbildēt

Smieklīgi, nu esi tu nacistu līdzskrējējs, nu esi tad līdz galam. Ko tur meklēt nejēdzīgus attaisnojumus izdarītajam? 

 0  0 atbildēt

visi,kas slavina nesenaas veestures lielaakos noziedzniekus(Hitlers,Staļins) ir aitu bara stulbaakaas aitas...   

p.s. naciku murgu nelasiiju,negribu aizdirst smadzenes

 1  2 atbildēt

Pilnai ainai vajadzētu klāt vēl pielikt kāda latviešu dibena bučotāja tādu pašu slavinošu rakstu par "tautu tēvu" Staļinu. Tāds pats labdaris...

 0  2 atbildēt