12

 116  0

Ha, hā, spocēni, re kā eZZiiC bik bij izkritis no aprites

Neko darīt, pavUsars tak, jākačā gaiss

Ja kas, ir divas vietas, kur eZZiiCi nevar laist: grāmatu veikals un zivju paviljons. Tas ir čau, Rasma, kā var aizbraukt jumC...

Nu tad lūk, šoreiz eZZiiC atrāvās pie zivīm. Sapirka visu, ko vien var. Šo to norija uzreiz, šo to pakāpeniski, bet neizpalika arī eksperiments.

Nu ko, aiziet!

Komentāri 12

0/2000

Neņem ļaunā, bet īsti neizpratu kurā vietā bija eksperiments? Man vairāk interesē kādā cenā tagad tirgo tās strintas, ko manā jaunībā tikai par salakām saucām un bieži kāda maisījās starp reņģēm un piederēja pie lētajām zivīm. Man tās sevišķi negaršoja ne ceptas ne kūpinātas, bet kad mani pabrīdināja, lai ieskatos katrā zivtelē iekšā rūpīgāk un katrā iekšā bija saskatāmi mazi balti tārpiņi, mana apetīte uz mūžu uz šīm zivīm bija zudusi. Mans nolūks nav kādam bojāt apetīti vai teikt ko sliktu. Ja ēdam zivi, kāpēc to tārpiņu nevarētu ēst, pat kā delikatesi. Ķīnieši visādus kukaiņus un tārpus ēd un vairojas daudz dūšīgāk par mums. Iespējams, ka šo tārpiņu šajām zivīm vairs nav. Tas ir tāpat kā ar cērmēm, manā bērnībā laukos tās bija gandrīz katram bērnam, bet mani mazbērni par tādām pat dzirdējuši nav. 

 5  0 atbildēt

Ezkin, Tu vēl dzīvo pa lētām... Tev reņģes 70 centi/kg    , man  Kurzemes vidienā pa 1.00/kg...un tad jau tās reņģes brētliņas lielumā.   

 4  0 atbildēt

labs  

 3  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt