Pēdejo reizi redzēts 13.05.2018
zvaigzne100% pozitīvo vērtējumu
Haltūrē 3093 dienas
Izpildījis 77 darbus
Pasūtījis 2 haltūras
Saņēmis 71 pozitīvus vērtējumus
Saņēmis 0 negatīvus vērtējumus
Sazināties
Haltūras
Aktīvas: 3
Atceltas: 1
Neapstiprinātas: 0
Es Uztaisīšu tev mājaslapu
Veidoju standarta mājaslapas dremaweaver cs6 un photoshop cs6 programmās . Ar visām nepieciešamākajām opcijām - navigācijas joslu, logo, cilnes ikonu, galerijas, google maps, kontaktu bloku, tiešsaites sazināšanās sistēmu, komentāru atstāšanas iespēju, reklāmu banerus, video, attēlu apstrādi mājaslapas vajadzībām. Diza...
Veidoju standarta mājaslapas dremaweaver cs6 un photoshop cs6 programmās . Ar visām nepieciešamākajām opcijām - navigācijas joslu, logo, cilnes ikonu, galerijas, google maps, kontaktu bloku, tiešsaites sazināšanās sistēmu, komentāru atstāšanas iespēju, reklāmu banerus, video, attēlu apstrādi mājaslapas vajadzībām. Dizainu veidoju pats.

Informāciju veidojat jūs, vai arī es, no jūsu izvēlētas tēmas.

Nodrošinu arī bezmaksas hostingu un bezmaksas domain vārdu.Tātad mājaslapas uzturēšana jums izmaksās tieši - necik.

Neesmu profesionālis, bet priekšstatu par jūsu uzņēmu varu izveidot labu. piemērs - http://zemenukrastini.tk/
Es iedošu 20 saites, no kurām lielie spoki ņem rakstus ...
Noteikti esat aizdomājušies no kurienes tādi spoki, kā paparazcijs, forsija vai MJ, arī ainis13, MILFHUNTER,MONTANNA,Moonvalker , ņem rakstus, daudz rakstus , kuri pietam vēl nokļūst topos un pelna veselu lērumu +++. Tad nu lūk, beidzot arī Tev tiek dota iespēja izlausties caur nebeidzamajiem tavu rakstu nepamanīšanas ...
Noteikti esat aizdomājušies no kurienes tādi spoki, kā paparazcijs, forsija vai MJ, arī ainis13, MILFHUNTER,MONTANNA,Moonvalker , ņem rakstus, daudz rakstus , kuri pietam vēl nokļūst topos un pelna veselu lērumu +++. Tad nu lūk, beidzot arī Tev tiek dota iespēja izlausties caur nebeidzamajiem tavu rakstu nepamanīšanas šķēršļiem, un ātri kļūt par ietekmīgu spoku , kuram visi baidīsies likt mīnusus un gribot sadraudzēties ar tevi liks +++.

Tātad unikāla iespēja ilgi nedomājot atrast rakstu kuru ielikt un iekļūt topos. Tie nav vienkārši saiti, kurus tikko uzraku googlē, bet gan tie,kurus es jau ilgstoši izmantoju savu rakstu veidošanā - gan bilžu rakstiem, kads arī labākajiem origjinālrakstiem :)


Adreses ir angļu un Krievu valodā, ir arī komiksu adreses no kurām komiksus ņem tādi spoki kā čaiņiks, sataniclv, protams arī saite, no kuras komiksus ņem Kaamis, un tgd popularitāti guvusī zegsī dzera
Pats esmu pamanījis, ka gandrīz 90 % top rakstu nāk tieši no šīm adresēm :)
( būs arī kāds motivējoš pārsteigums no manis :p )
Es tev uztaisīšu vairākus rakstus
Man ir daudzas idejas rakstiem, un tie jau gandrīz ir gatavi, bet tā kā ir daudz jaunu spoku, kuri grib ātri uzaudzēt Levelu, tad es tieši tev varu uzcept vairākus kvalitatīvus rakstus. Visi būs oriģinālraksti, tādēļ viena balss skaitīsies kā 10 punkti, respektīvi, ja tavam rakstam + būs ielikuši 600 cilvēku, tad ta...
Man ir daudzas idejas rakstiem, un tie jau gandrīz ir gatavi, bet tā kā ir daudz jaunu spoku, kuri grib ātri uzaudzēt Levelu, tad es tieši tev varu uzcept vairākus kvalitatīvus rakstus.

Visi būs oriģinālraksti, tādēļ viena balss skaitīsies kā 10 punkti, respektīvi, ja tavam rakstam + būs ielikuši 600 cilvēku, tad tavs lvl uzaugs par 6000+ :)

Protams būsim draugi un bezmaksas došu tev padomus par citām spoku un draugu fīčām :)

Bet visam ir savs limits, arī spoku krekliņiem un uzlīmēm, tāpēc pasteidzies, nav daudz citu iespēju kā sakrāt pietiekami daudz cepumu lai dabūtu izsoļu pēdējos krekliņus !

Domāju, ka ir tā vērts !