Pēdejo reizi redzēts 14.08.2019
zvaigzne100% pozitīvo vērtējumu
Haltūrē 2527 dienas
Izpildījis 1 darbus
Pasūtījis 0 haltūras
Saņēmis 1 pozitīvus vērtējumus
Saņēmis 0 negatīvus vērtējumus
Sazināties
Haltūras
Aktīvas: 2
Atceltas: 0
Neapstiprinātas: 0
Es Palīdzēšu palaist Modern Warfare 3 online!
Es Tev izskaidrošu visu soli pa solim un Tev viss strādās. Šis ir multiplayer only, ja gribi singleplayer tad arī vaaru palīdzēt bet ja meklēji spēli online tad singeplayer jau noteikti esi dabūjis bet nestrādā online. Mana versija ir bez vīrusiem. arī varu dabūt visas 4 DLC versijas + jaunās mapes! Mana versija ir ...
Es Tev izskaidrošu visu soli pa solim un Tev viss strādās. Šis ir multiplayer only, ja gribi singleplayer tad arī vaaru palīdzēt bet ja meklēji spēli online tad singeplayer jau noteikti esi dabūjis bet nestrādā online. Mana versija ir bez vīrusiem. arī varu dabūt visas 4 DLC versijas + jaunās mapes!

Mana versija ir no uzticamiem avotiem, pats nočakarējos līdz dabūju visu strādāt. Nu ko lai labi spēlējās un tiksimies battlefieldā. Paldies par Pirkumu!
Es raksturosu ko redu skatoties uz Tevi bilde
Raksturosu Tevi, to ko redzu, kad paskatos uz tevi bilde, pateiksu labas, sliktas ipasibas, kadu padomu.. Izvele ir Tava, no ta, nenemt neko, vai kko, varbut veidot sarakstu? Raksturosu tavu kermena valodu, varbut atbildesu uz kadu Tavu jautajumu? Ievadiju svarigako informaciju, sanaca loti isi un konkreti. Pec c...
Raksturosu Tevi, to ko redzu, kad paskatos uz tevi bilde, pateiksu labas, sliktas ipasibas, kadu padomu..
Izvele ir Tava, no ta, nenemt neko, vai kko, varbut veidot sarakstu? Raksturosu tavu kermena valodu, varbut atbildesu uz kadu Tavu jautajumu?

Ievadiju svarigako informaciju, sanaca loti isi un konkreti.
Pec cilveka ka vins izsakas var spriest par vinja pagatni, un tagadejo dzives materialo un moralo stavokli.
Diviem cilvekiem reize negarsos, ieklausies ka otrs izruna vardu milestiba...

Apraksts nebus 100% pareizs, jo cilveks poze un var radit maldigu iespaidu.