Pēdejo reizi redzēts 08.06.2017
zvaigzne0% pozitīvo vērtējumu
Haltūrē 2830 dienas
Izpildījis 0 darbus
Pasūtījis 0 haltūras
Saņēmis 0 pozitīvus vērtējumus
Saņēmis 0 negatīvus vērtējumus
Sazināties
Haltūras
Aktīvas: 2
Atceltas: 0
Neapstiprinātas: 0
Es Varu uztaisīt stilīgus 3D vai 2D tekstus kā arī stilizēt bildes. Kas
Par cenu sanāks 2 - 3 darbi, atkarībā kādi! Protu ar Photoshop un Illustrator uztaisīt daudza veida stilīgus tekstiņus :) Paraugi lejā Protams, nosauciet man tekstu, kādu gribat, lai es uztaisu. Jūsu labā, varat ieteikt kāda motīva fonu (piemēram, ziema). Varat teikt arī, konkrētāk, piemēram: "Es gribu, lai t...
Par cenu sanāks 2 - 3 darbi, atkarībā kādi!

Protu ar Photoshop un Illustrator uztaisīt daudza veida stilīgus tekstiņus :)

Paraugi lejā

Protams, nosauciet man tekstu, kādu gribat, lai es uztaisu. Jūsu labā, varat ieteikt kāda motīva fonu (piemēram, ziema). Varat teikt arī, konkrētāk, piemēram: "Es gribu, lai teksts deg!" Visu uztaisīšu :)

Varu arī "smoothot" bildes, uztaisīt baltākus zobus u.t.t. :D Varu uztaisīt kolāžu, piemēram, uzspraužot Jūs uz Mēness :) Varam kopā izdomāt kaut ko jauku.

Paldies!
Es varu izveidot superīgas ādiņas tavam draugiem.lv profilam
Man pašām ir 3 ādiņas priekš portāla http://www.draugiem.lv/ un varu uztaisīt arī tev. Par diviem latiem uztaisīšu divas ādiņas, nav nemaz tik vienkārši vienu tādu uztaisīt (kvalitatīvu!) vismaz stunda paiet. Vari man pat iesūtīt bildes u.tml., ko gribi tur redzēt, kaut vai 3D/2D vārdu ( http://www.spoki.lv/divitis...
Man pašām ir 3 ādiņas priekš portāla http://www.draugiem.lv/ un varu uztaisīt arī tev. Par diviem latiem uztaisīšu divas ādiņas, nav nemaz tik vienkārši vienu tādu uztaisīt (kvalitatīvu!) vismaz stunda paiet.

Vari man pat iesūtīt bildes u.tml., ko gribi tur redzēt, kaut vai 3D/2D vārdu ( http://www.spoki.lv/divitis/dizains-reklama/E s-Varu-uztaisit-stiligus-3D-vai-2D/357158 ) .

Esmu jau iepriekš taisījis ādiņās citiem cilvēkiem, kuri bija par tām priecīgi un kuras izmanto arī tagad.