Pēdejo reizi redzēts 26.11.2013
zvaigzne97% pozitīvo vērtējumu
Haltūrē 3087 dienas
Izpildījis 82 darbus
Pasūtījis 2 haltūras
Saņēmis 28 pozitīvus vērtējumus
Saņēmis 1 negatīvus vērtējumus
Sazināties
Haltūras
Aktīvas: 2
Atceltas: 1
Neapstiprinātas: 0
Es tev iedošu 2 lieliskas adreses, kurās pirkt drēbes.
Vienā no adresēm ir lieli nocenojumi tomēr nav tik daudz firmas apģērbi. Piemēram Lonsdale, No Fear, Nike, Heelys, Airwalk u.c. Protams firmas ir, un pazīstamas, tomēr otrā mājaslapā ir tādas firmas kā volkom, vans, u.c. bet šeit cenas ir arī augstākas, bet sanāk 20-60 procenti lētāk nekā veikalā. Preces tiek piegādāt...
Vienā no adresēm ir lieli nocenojumi tomēr nav tik daudz firmas apģērbi. Piemēram Lonsdale, No Fear, Nike, Heelys, Airwalk u.c. Protams firmas ir, un pazīstamas, tomēr otrā mājaslapā ir tādas firmas kā volkom, vans, u.c. bet šeit cenas ir arī augstākas, bet sanāk 20-60 procenti lētāk nekā veikalā.
Preces tiek piegādātas no Anglijas. Ir viena ķibele, tas ir- piegāde ir 17 un 20 lati, tomēr, tāda cena ir nemainīga-sūti cik gribi, kaut vai visa ģerevņa sev pa apģērba gabaliņam paņem. Un tad, ja katrs sametas pa kādi 2 lati, piegāde arī nešķiet tik dārga.
Es pastāstīšu par iespēju nopelnīt internetā
BEZ REKLĀMĀM! BEZ LIEKĀM KLIKŠĶINĀŠANĀM! BEZ SPAMA! par 2 lati sniegšu tev lielisku iespēju ar nelielu sākuma kapitālu (ap 70 latiem) lai nopelnītu daudz vairāk. Ir 0 procentu iespēja, ka zaudēsi naudu. Vienīgi ir jābūt 18 gadus vecam. Šajā iespējā nopelnīt tiek izmantotas "sistēmas nepilnības" tādējādi likums netiek p...
BEZ REKLĀMĀM! BEZ LIEKĀM KLIKŠĶINĀŠANĀM! BEZ SPAMA! par 2 lati sniegšu tev lielisku iespēju ar nelielu sākuma kapitālu (ap 70 latiem) lai nopelnītu daudz vairāk. Ir 0 procentu iespēja, ka zaudēsi naudu. Vienīgi ir jābūt 18 gadus vecam. Šajā iespējā nopelnīt tiek izmantotas "sistēmas nepilnības" tādējādi likums netiek pārkāpts. Radinieki jau šādi ir nopelnījuši pirmos 600 latus. Un tas nav nekas saistīts ar reklāmām, spamu vai ko tādu. Un tas prasīs tikai pāris stundas nedēļā. Vidējais, ko var nopelnīt mēnesī ir 300 lati.