Pēdejo reizi redzēts 10.06.2019
zvaigzne100% pozitīvo vērtējumu
Haltūrē 3088 dienas
Izpildījis 70 darbus
Pasūtījis 0 haltūras
Saņēmis 62 pozitīvus vērtējumus
Saņēmis 0 negatīvus vērtējumus
Sazināties
Haltūras
Aktīvas: 4
Atceltas: 0
Neapstiprinātas: 0
Es Izveidošu tavu bioritmu aprakstu
Gribi saņemt labas atzīmes skolā? Gribi būt veiksmīgs partneris attiecībās? Gribi sasniegt augstus rezultātus sportā? Lūk risinājums ----> Es tev sastādīšu TAVU bioritmu grafiku. Pēc būtības, tas ir excel grafiks, kurš rāda kurā dienā, kura tava ''spēja'' (fiziskais spēks, emocijas, intelekts) ir augstākajā pun...
Gribi saņemt labas atzīmes skolā?
Gribi būt veiksmīgs partneris attiecībās?
Gribi sasniegt augstus rezultātus sportā?

Lūk risinājums ----> Es tev sastādīšu TAVU bioritmu grafiku.

Pēc būtības, tas ir excel grafiks, kurš rāda kurā dienā, kura tava ''spēja'' (fiziskais spēks, emocijas, intelekts) ir augstākajā punktā.

Tu varēsi uzzināt, kurā dienā tavs organisms būs visvairāk piemērots piem. matemātikai (intelekts) vai kurā dienā tev veiksies ar meitenēm (emocijas) vai kurā dienā tu būsi kā Čaks Noriss (fiziskais).

Tagad zināsi, kad labāk iet uz ieskaitēm, uz tikšanos ar meitenēm un kauties :D
Es Uzpīšu vainagu Jāņiem
Drīz jau būs klāt svētki. Steigā cepjot un marinējot šašlikus un dzerot aliņu, būs grūti atrast laiku iegādāties Jāņu vainagu, ja tu vispaŗ par to atcerēsies. Es tev par to laicīgi atgādinu un piedāvāju unikālu iespēju. Vazāšanās pa tirgu, svētku dienā nekad neder. Uzmācīgas čigānietes ar izvarotiem vainagiem tev centī...
Drīz jau būs klāt svētki. Steigā cepjot un marinējot šašlikus un dzerot aliņu, būs grūti atrast laiku iegādāties Jāņu vainagu, ja tu vispaŗ par to atcerēsies. Es tev par to laicīgi atgādinu un piedāvāju unikālu iespēju. Vazāšanās pa tirgu, svētku dienā nekad neder. Uzmācīgas čigānietes ar izvarotiem vainagiem tev centīsies iepārdot smaržīgu vainagu. Tev tas ir vajadzīgs?
Te būs unikāla iespēja. Nodrošini sevi ar labu vainagu laicīgi.+man ir pieredze šajā jomā, nodarbojos ar to jau 3 sezonas.
Es Atsūtīšu tev kādu no vidusskolas obligātās literatūras darbiem.
LITERATŪRA. Nemitīgie domraksti, tēlu raksturojumi, ieskaites tekstu analīzes? Pietiek. Ja tev ir uzdots kāds no obligātās literatūras darbiem, tad sazinies ar mani, jo man ir vesela kolekcija ar tiem. Man ir 10, 11 un 12 klases darbi - prezentācijas, domraksti, konspekti u.c. Kā arī personīgā atmiņa, varu īsumā pas...
LITERATŪRA. Nemitīgie domraksti, tēlu raksturojumi, ieskaites tekstu analīzes? Pietiek.

Ja tev ir uzdots kāds no obligātās literatūras darbiem, tad sazinies ar mani, jo man ir vesela kolekcija ar tiem. Man ir 10, 11 un 12 klases darbi - prezentācijas, domraksti, konspekti u.c. Kā arī personīgā atmiņa, varu īsumā pastāstīt lielos vilcienos, par kāds darbs ir.

Tu atnāc mājās pēc baļļuka 6dien, visu dienu noguli, 7dien tu lāpies, bet uz 1 dienu uzdots izlasīt "Mērnieku laikus" vai sliktākajā gadījumā (nevienam to nenovēlu)"Dvēseļu putenis", tad iespējamais 2nieks nav tālu.

Varbūt tu vienkārši gribi vasaru bez grāmatām.
TE tas ir.
Es pildu Matemātikas un Latviešu valodas MD (1-12kl)
PIRMS PASŪTĪT SAZINĀTIES AR MANI Risinu mājasdarbus matemātikā un latviešu valodā (domraksti, uzdevumi utml). **Pasniedzu privātstundas matemātikā vai latviešu valodā (1-12kl)** Palīdzēšu izpildīt jebkāda veida un klases matemātikas, latviešu valodas mājasdarbus vai arī sagatavoties pārbaudes darbam. Darbu...
PIRMS PASŪTĪT SAZINĀTIES AR MANI

Risinu mājasdarbus matemātikā un latviešu valodā (domraksti, uzdevumi utml).

**Pasniedzu privātstundas matemātikā vai latviešu valodā (1-12kl)**


Palīdzēšu izpildīt jebkāda veida un klases matemātikas, latviešu valodas mājasdarbus vai arī sagatavoties pārbaudes darbam.
Darbus izpildīšu saprotami un skaidri. Ja nepieciešams paskaidrošu.
Par kvalitāti liecina fakts, ka gandrīz katrs pakalpojuma lietotājs kļuvis par pastāvīgo klientu.


Lūdzu rakstīt laicīgi, nevis dienu vai divas iepriekš.