Pēdejo reizi redzēts 10.09.2018
zvaigzne100% pozitīvo vērtējumu
Haltūrē 3108 dienas
Izpildījis 18 darbus
Pasūtījis 3 haltūras
Saņēmis 16 pozitīvus vērtējumus
Saņēmis 0 negatīvus vērtējumus
Sazināties
Haltūras
Aktīvas: 3
Atceltas: 1
Neapstiprinātas: 0
Es Tev sagādāšu dažas lieliskas idejas rakstam spokos ;)
Kāda čupiņa ir sakrājusies ar lieliskām idejām, no kurām sanāktu tāāāāādi raksti, bet pašam slinkums māc. Raksti, sīkākas detaļas noskaidrosim privāti ;) Varu arī nedaudz palīdzēt ar pašu raksta izveidi. P.S. Saprotiet, ka autortiesības uz idejām neattiecas, jebkurš var paspēt Tevis izvēlēto ideju realizēt pirmais. Pr...
Kāda čupiņa ir sakrājusies ar lieliskām idejām, no kurām sanāktu tāāāāādi raksti, bet pašam slinkums māc. Raksti, sīkākas detaļas noskaidrosim privāti ;) Varu arī nedaudz palīdzēt ar pašu raksta izveidi.
P.S. Saprotiet, ka autortiesības uz idejām neattiecas, jebkurš var paspēt Tevis izvēlēto ideju realizēt pirmais. Protams, spoku likumi atļauj rakstīt vēlreiz par to pašu, taču pēc 24h, nekopējot iepriekšējā autora darbu.
Tāpat arī es paturu tiesības atteikties palīdzēt ar idejām, ja uzskatīšu, ka nespēsi to rakstu iztaisīt gana labu :)
Cheers!
Es izpildīšu Tev jebkuru mājas darbu...
...literetūrā, latv. val., angļu val., vēsturē vai citur :) JAUNAS HALTŪRAS ŠOBRĪD NETIEK PIEŅEMTAS! *Domraksts literatūrā?* Prezentācija kultūras vēsturē? Jādomā kaut kādi teikumi latviešu valodā? Sīkums. Divītis man, 10 balles Tev.
...literetūrā, latv. val., angļu val., vēsturē vai citur :)


JAUNAS HALTŪRAS ŠOBRĪD NETIEK PIEŅEMTAS!


*Domraksts literatūrā?* Prezentācija kultūras vēsturē? Jādomā kaut kādi teikumi latviešu valodā? Sīkums. Divītis man, 10 balles Tev.
Es būšu Tavs personīgais rakstu redaktors
Izlabošu jebkādas kļūdas rakstos un padarīšu jebkuru tekstu latviski pareizu, skaidri salasāmu, labāk uztveramu un skanīgāku, lai pašam un citiem prieks :) Jo nevienam taču nepatīk lauzīt acis nesaprotamā burtu virknējumā, savukārt kārtīga valoda rakstiņā garantēs pozitīvāku vērtējumu :) Kvalitāte garantēta. Kā arī, ...
Izlabošu jebkādas kļūdas rakstos un padarīšu jebkuru tekstu latviski pareizu, skaidri salasāmu, labāk uztveramu un skanīgāku, lai pašam un citiem prieks :) Jo nevienam taču nepatīk lauzīt acis nesaprotamā burtu virknējumā, savukārt kārtīga valoda rakstiņā garantēs pozitīvāku vērtējumu :)
Kvalitāte garantēta.
Kā arī, ja vēlēsies, varu Tevi pašu informēt par nepilnībam rakstā, lai nākošreiz Tu jau būtu gudrāks.
***
Par divīti ~2000 vārdu labošana vienalga, vai vienā vai desmit rakstos.
***
P.S. Es, redaktors būdams, varu atvērt citu rakstus, tāpēc nebūs nekādas vajadzības visu laiku mainīties ar failiem; Tu uztaisi rakstu, es uzreiz izlaboju, tu mierīgi uzelpo, jo nebūs jāuzņem nekādas "grammar nazi" negācijas. :D Vienkāršāk vair nevar būt.