Pēdejo reizi redzēts 29.10.2018
zvaigzne0% pozitīvo vērtējumu
Haltūrē 3041 dienas
Izpildījis 0 darbus
Pasūtījis 0 haltūras
Saņēmis 0 pozitīvus vērtējumus
Saņēmis 0 negatīvus vērtējumus
Sazināties
Haltūras
Aktīvas: 2
Atceltas: 0
Neapstiprinātas: 0
Es tev palīdzēšu pilnveidot tavas prasmes spēlē - League of Legends
Tātad, League of Legends ir pasaulē spēlētākā spēle un es ticu, ka kāds arī no jums esošajiem te - spoki.lv spēlē šo spēli. Pats esmu Platīna spēlētājs (~2000ELO) un mēģināšu tev jebkādā veidā izprast spēli vairāk. Esi mazs līmenis? Nav problēmu - parādīšu pāris trikus, kā uzdzīt ātri lvl30. Nezini, ko spēlēt, kādas r...
Tātad, League of Legends ir pasaulē spēlētākā spēle un es ticu, ka kāds arī no jums esošajiem te - spoki.lv spēlē šo spēli. Pats esmu Platīna spēlētājs (~2000ELO) un mēģināšu tev jebkādā veidā izprast spēli vairāk.
Esi mazs līmenis? Nav problēmu - parādīšu pāris trikus, kā uzdzīt ātri lvl30. Nezini, ko spēlēt, kādas rūnes pirkt, kā buildot savu čempi? Es mēģnāšu sīkumaini paskaidrot kā to darīt - mobafire guidi vai jebkas cits tev momentā nepalīdzēs, katrā spēlē ir citādāk. Apnīk uzvarēt savu līniju, bet zaudēt spēli? Es paskaidrošu kā uzvarēt savu līniju un tādā veidā arī uzvarēt spēli, kas parasti nostrādā 90% gadījumos. Un VISS PĀRĒJAIS! :)
Es taisu visāda veida kvalitatīvas video montāžas
Taisu visāda veida kvalitatīvas video montāžas, līdz 5 minūšu gariem klipiem. Par garākiem video klipiem būtu jāvienojas par cenu, atkarībā, ko šajā video klipā vēlaties redzēt. Spēļu apskati, spēļu montāžas, reklāmas, video klipi, mūzikas klipi, tekstu video - visu, ko vēlaties, varu uzcept! Filmēšana, materiālu dabūš...
Taisu visāda veida kvalitatīvas video montāžas, līdz 5 minūšu gariem klipiem. Par garākiem video klipiem būtu jāvienojas par cenu, atkarībā, ko šajā video klipā vēlaties redzēt. Spēļu apskati, spēļu montāžas, reklāmas, video klipi, mūzikas klipi, tekstu video - visu, ko vēlaties, varu uzcept! Filmēšana, materiālu dabūšana ir Jūsu rokās, video editings jeb apstrāde - manās. Visā video apstrādes laikā būs iespējams video apskatīt jau iepriekš pa gabaliem, lai labāk varētu sadarboties.