local-stats-pixel

Bezmaksas elektrība, lūdzu, lietojiet!17

 54  23

Ir ļoti interesanta īpašība, kā rezonansē sabiedrība. Ir brīži, kad sajūtas nomāc un ievieš bezcerību un zūd jēga visā, ir tikai cīņa un nav perspektīva. Un tad pēkšņi satiec kādu, runā un saņem informāciju, ka pasaulē ir tehnoloģijas saistītas ar enerģētisko brīvību. Mēs varam braukt, sildīties, lidot , un mums nevajagas tik daudz strādāt un pildīt makus augšējiem, lai nodrošinātu sevi. Manā gadījumā citi cilvēki ieinteresēja papētīt ūdeni. Neesmu zinātnieks, vienkārši meklēju informāciju internetā un tur ir daudz visa kā, bet sirds saka, tas nestrādās! Koncepts ielikt divus metālus ūdenī , pievadīt elektrību un iegūt broma gāzi ir pārāk vienkāršs. Es mēģināju saslēgties ar visumu un uzdevu šo jautājumu, bet nekā. Tad es to ideju pametu un dzīvoju tālāk. Bet pasauli veido mūsu idejas un tieši viņas ģenerē visu ,es gribēju pelnīt naudu ar to, uztaisīt sistēmu un kapeiciņa ripotu kabatā un neko vairs nedarīt. Ar gadiem mani šī ideja nāca prātā vairāk un vairāk, un es pateicu sev, ja zināšu tehnoloģiju, atdošu to cilvēkiem bez maksas, lai visi nebūtu tik paverdzināti materiālā pasaulē. Ja cilvēks nosūta vēlmi ne egoistiskam pasākumam, bet kopējam labumam, tad enerģija materializēt kaut ko reizinās ar lielu diapazonu.

Kā es saņēmu atbildi? Kā jau parasts dīvānā sēdētājs, skatījos youtube par Krievijas militārajiem spēkiem un vienā no veciem video bija teikts, ka pretraķešu sistēma tika atklāta izmantojot mikroviļņu krāsni un tajā esošu magnetronu. Man uzreiz radās interese, kā darbojas mikroviļņu krāsns, un kāpēc pārtika uzsilst? Turpat internetā atradu atbildi- jebkurā pārtikas vielas sastāvā ir ūdens, un magnetrons šķel ūdeni ūdeņradī un skābeklī un pie šī procesa izdalās siltums. H2o sadalās 2H2+O2, lūdzu jums atbilde, tik vienkārši, nekas nav jāizgudro. Tāpēc nedrīkst sildīt ūdeni mikroviļņu krāsnī, tas ir sprādzienbīstami. Darbība ir tāda pati, kā ieliekot divus metālus ūdensglāzē, pie kura pieslēdz + un -, pievieno sodu vai sāli ūdenim, lai notiktu elektrolīze un process notiek, tikai efekta nav, jo padotais elektrības daudzums ir lielāks, kā iegūtais enerģijas nesējs. Magnetrons veic funkciju, ka punktā ir padots lādiņš + un uzreiz ir nākamais vilnis ar lādiņu – un molekulas atdalās.

Tagad tikai nepieciešami eksperementi, lai palielinātu efektivitāti, izmantot mazāk ampēru, lai iegūtu vairāk gāzes un šī gāze pielietojas pie iekšdedzes dzinējiem, ja ņem par pamatu biogāzes sistēmu, nekas daudz nav jādara. Es šo sistēmu neesmu uzbūvējis, tāpēc šī ir teorija.

Šeit ir jāievēro drošības pasākumi, jo krāsns ir jāizjauc un to nedrīkst darbināt, ja nav izgatavota drošības kārba, kurā stari iet laukā, tātad ir jāuzbūvē liels skapis, kurš ir kā krāsns ar tiem izolējošiem materiāliem. Es domāju, ka pietiekošs ir pakešu stikls, jo durtiņas ir no dubulta stikla. Tad mums vajag garu ūdens tvertni ar metāla stieni iekšā un vāks izgatavots ar novadi gāzei un pats magnetrons stāv augšpusē. Iegūtā gāze ir jānovada uzkrāšanas cisternā ar mazjaudas pumpi. Pati cisterna pēc uzbūves ir kā velosipēda pumpis, tikai liels, jo nedrīkst gāzi jaukt ar gaisu. Padodot gāzi, cilindrs veic kustību vakumam un vakums piepildās ar iegūto gāzi. Tad no šīs tilpnes gāzi ņem kompresors un veido spiedienu jau citā balonā, no kura jūs varat darbināt dzinēju. Automašīnu gāzes sistēmas uz sprauslu tiek padots apmēram 1 atmosfēra spiediena, tāpēc nav nepieciešami lieli spiedieni, bet spiediens ir vajadzīgs ekonomijai. Jo īsāku brīdi darbojas ūdeņraža ģenerators un lielāku spiedienu mēs iegūst tvertnēs, jo mazāks ražošanas enerģijas patēriņš.

Mājas apstākļos jūs varat ražot elektrību šādi. Lai viss būtu vienkāršāk ir jānoper auto ar gāzes sistēmu, automātisko pārnesumkārbu un jābūt kruīza kontrole, vēlams ar aizmugurējo piedziņu. Izjauciet auto no visa liekā, pie izvada no ātrumkārbas pievienojiet elektromotoru ne lielāku kā pusi no motora jaudas( 160 zs motors vilks 76 kw ģeneratoru nomināli, nevis maksimāli) elektromotori parasti darbojas uz 1200 apgriezieniem un vienkārši jāpaskatās, kāds ātrums ir pie 1200 apgr. Un tas jāuzstāda uz kruīza. Piemēram, vajadzīgie apgriezieni ir pie 80 km/h, ja jūs noslogojiet ģeneratoru, kruīza kontrole vēlēsies saglabāt apgriezienus un savienos pareizo ātrumu, no 6 piemēram uz 5, kur rodas lielāks spēks griezt agregātu. Labākais ir tas, ka nav kaitējuma dabai, vienīgi var būt problēmas ar Lamda zondēm, jo tā var neuzkarst līdz 300 grādiem un tā var veidot nepareizu maisījumu, iespējams tās ir jāamputē.

Man teica, ka šādas informācijas slēpj, un neviens, kas to zin, negrib par to runāt, jo var tikt novākti. Es arī par to domāju, kā pateikt to cilvēkiem, bet šodien pasaule stāv kraujas malā. Šis radītais vīrus ir , lai jūs paverdzinātu, es smalkāk to aprakstīju iepriekšējā rakstā, bet paņemot šļirci, mums nav nākotnes, mums atņems mūsu brīvo gribas izpausmi un mēs būsim vergi. Radītājs to tā neatstās, mēs nebūsim baterijas citām būtnēm, un ir tikai divi ceļi tagad. Sliktākais ir mūs saspricē un sačipo, pieslēdz mākslīgo intelektu un mēs esam zombiji, jo šprice ir pievads čipam.

Pie šiem apstākļiem, Radītājs dos komandu palikušajiem cīnītājiem sakāpt kuģos un doties prom no šejienes ,paņemot līdzi tos, kas neparakstījās. Plāns B bija vienmēr, tā ir atbilde par iznīkušajām civilizācijām, zemes dzīlēs ir kuģi, es jūtu tie ir 5 un viens ir Latvijā, ir cilvēki, kas dzīvo blakus tiem un nezin, ka viņi ir šoferi, taču viņi saņems impulsu un atvērsies noslēgtās prāta spējas un ar domu spēku no dzīlēm izrausies kuģi, sakāps iekšā noteikts daudzums un uz kosmosu prom. Laiks ir ātrums un viņi apmetīs nelielu līkumu pa kosmosu, paskatīsies ko citi tur dara un atgriezīsies atpakaļ uz zemes, lai visu sāktu no jauna, jo te vairs nebūs cilvēku, būs tikai daba un sagruvušas vēsturiskas ēkas. Bet ir otrs variants, ko no mums gaida un jūsu senči , jūsu radnieciskais koks vienkārši saspringuši stāv un gaida. Viņi ir atsūtījuši uz zemi savus labākos gaismas kaujiniekus, lai mēs pārietu nākošajā attīstības posmā. Jūs esat tie kam šī cīņa jāuzvar. Cīņa ir sevī, šīs būtnes, kas mūs verdzina barojās no mūsu negatīvām enerģijām, tā ir viņu maize, un viņi uztaisīs te elli, lai jūs ciestu un ražotu viņiem ēdienu kā garīgi, tā fiziski. Ir jāiznīcina sevī sliktās domas, tiklīdz, kā jūsos ir naids, dusmas, skaudība, viņi jūtas labi. Viss kas ir jāizdara, kā nāk sliktas domas, slēdzam ārā, domājam un projecējam ko labu. Vienkārši pieņemiet, ka esat dievi, un padomājiet, kā jūs rīkotos, ja esat dievs, paskataties video, kā domāt pozitīvi utt. Tas ir smagi, es zinu, jo mūs nospiež šobrīd ar speciālām iekārtām. Pieslēdzaties sev kā ES DVĒSELE un domājiet kā dvēselei labāk.

Ir daži fakti, pensionāri laukos lasa avīzīti un tur nomirušo skaits nemainās, kā iepriekš bija 2-3, tā tagad 2-3, tā ir pareizā statistika, kāpēc Geits tagad no biksēm lec ārā par poti, cik slimnīcas un skolas viņš bija uzbūvējis agrāk, lai padarītu mūsu dzīvi labāku, kāds ir viņa ieguldījums kopējam labumam? Kāpēc pasaules politiķi saka , ka būs ekonomikas revolūcija, kā pote var restartēt ekonomiku? Neesat vientieši, kad ir kaut kas dots par velti, par velti ir siers slazdā!

Komentāri 17

0/2000

Ko tu pīpē?

Magnetruns, ģenerē augstas frekvences rādioviļņus, udens NETIEK SADALĪTS.. pilnīgi visām vielām /ķīmiskiem savienojumiem/ ir rezonanses frekvence.. magnetrons noregulēts tieši uz ūdens rezonanses frekvenci.. attiecīgi ūdens APSORBĒ mikroviļņu enerģiju.. patiesībā to darīs jebkurš elektrību vadošs materiāls.... , tāpēc mikrenē nevar izmantot daudzus māla traukus, ir lielā daļa krāsainās glazūra satur metālus - un sils trauks, nevis ēdiens tajā..

Ar samērā līdzīgu frekvenci strādā arī parastie mājas rūteri.. un daudzas citas iekārtas.. bet tie nekādā veidā nespēj uzsildīt ūdeni, jo frekvence ir cita...

- parējo pat nelasiju, jo tādu mantu nepīpēju, ...

/viss kas tev tur sarakstīts, ir plakanzemiešu teorijas vērts, vai pat līdz tai netiek.../

 24  0 atbildēt

Mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties! Lai saprātīgiem cilvēkiem nav jālasa tādi murgi.

 21  0 atbildēt

Ārkārtīgi stipru apreibinošu vielu lietošana milzīgos daudzumos un rakstu veidošana nav savietojamas nodarbes. Vai nu dari vienu vai otru. Abus reizē - noteikti NĒ. Esi nu tik laipns.

 20  0 atbildēt

Ko es tikko izlasīju? Virsraksts interesants, bet interese pazuda pie teikuma par ūdens sašķelšanu ar mikroviļņiem. Tā tas nedarbojas.

 17  0 atbildēt

Kādi slima suņa murgi...

Mikroviļņu krāsns sašķeļ ūdeni... A es, idiots, jau 20 gadus mikroviļņu krāsnī zupu sildu!?! Kā man ir paveicies palikt dzīvam?!?

 11  0 atbildēt

Nebūs riktīgi! Mikrenē tiek izmantots rezonanses princips un vienkāršoti ūdens molekulas mikroviļņu ietekmē sāk vibrēt un rada siltumu kas sāk sildīt produktu.

 10  0 atbildēt

Ko dieviņš nav devis,to biezpiens neizlabos

 7  1 atbildēt

Magnetrons nesadala ūdeni par skābekli un ūdeņradi. Elektrolīze gan, taču arī elektrolīzei ir vajadzīga enerģija. Tā kā autoram ir jāpamācās fizika. Pat darbinot magnetronu - jātērē elektrība, lai iegūtu gāzi, kuru pumpēs kompresosori (kas tērē enerģiju), iegūto gāzi izmanto dzinēja (kura lietderības koeficients nav pat 50 %) darbināšanai, kurš, savukārt, kaut kāda velna pēc griež ģeneratoru caur auto ātrumkārbu, kurai ari daļa enerģijas zūd siltumā. Beigās iegūst niecīgu elektrības daudzumu, kura pat uz pusi nekompensē magnetrona darbināšanai patērēto strāvas daudzumu. Ja gribi lētāku elektrību, tad labāk skaties uz sauli vai vēju, vai tekošu ūdeni, ja tev ir blakus

 4  0 atbildēt

No kura stāva "autors" izkrita?

 2  0 atbildēt

Siers slazdā nav par velti, tas ir dzīvības vērtībā.....

 1  1 atbildēt

Šajā pētījumā ir kļūdas

 0  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt

Mēs kopš dzimšanas esam vergi, brīvā griba ir ierobežota.

Šaubos vai kāds slēpj ja slēptu tad noslētu tā ka pat tava raksta nebūtu, bet jā tehnoloģiski ar ūdeņradi var darbināt autonomu ģenerātoru, galvenais, lai ir peļķe, kur pasmelt ūdeni. Manam vectēvam astoņdesmitajos gados bija līdzīgs ķenerātors ar viencilindra motoru un 3kw ģenerātoru. Bija arī metināmais aparāts, metināja zem ūdens.

 1  2 atbildēt